Podělte se s ostatnímy o důležité návody Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
4 příspěvky •Stránka 1 z 1

Prechod mezi operátory

Podělte se s ostatnímy o důležité návody Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
Uživatelský avatar
Biggy5
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy S
Příspěvky:
154
Registrován:
26. 12. 2006 00:48
Odesláno:
06. 11. 2007 19:11
Prechod mezi operátory
Pomohl by i tu nekdo sestavit takovy vycet veci co by se mi zmenilo kdybych sel od O2 k T-Mobile?
Mam docela dobrou nabidku tak to nechci promeskat a nemam na to moc casu, takze pls nekdo treba kdo ma zkusenosti nebo treba ma dva operatory atd..

Zajimalo by me jak je to s netem GPRS a jine technologie, proste co vse budu muset ve svem SP predelat aby zas vse slapalo - ty nejzasadnejsi zmeny
| SGS 8GB || 2.2 Froyo || + 8GB SDHC || T-Mobile |
Obrázek
Mobil Guru
Uživatelský avatar
moneytoo
Mobil Member User
Příspěvky:
1149
Registrován:
10. 01. 2007 11:20
Odesláno:
06. 11. 2007 19:42

Alespoň co se týká dat, konkrétně GPRS, se mi zdá ten T-Mobile opravdu lepší. T-Mobile má hlavně několikanásobně lepší pokrytí EDGE (snad všechna okresní města plus fůra dalších lokalit). Takže pokud nevyužiješ 3G, je to dobrá volba.
Co se ještě datových tarifů týká, tak plus je i spolu s neomezeným netem i neomezený wap (oba ostatní operátoři ho mají zpoplatněný) a třeba taková drobnost jako je to, že net běhá s nastavením pro jakéhokoli operátora.

Taky mám O2. Jednou jsem se už hodlal přejít na T-Mobile, ale pak mi z O2 volali, že když nepřejdu, budou mi dávat na kartu půl roku 800 měsíčně - takže skoro na pokrytí neomezeného internetu. Už to sice uplynulo, ale stále u O2 jsem, protože nějaké ty volné minuty, které u toho jsou, se často hodí.
Mobil Member User
Uživatelský avatar
Biggy5
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy S
Příspěvky:
154
Registrován:
26. 12. 2006 00:48
Odesláno:
06. 11. 2007 20:06

ja bych mel teda jako za naky 300kc u tmobile neomezenej net, a 250 volnejch minut za 450kc takze neco kolem 700

jo a co mms? btw, ja bych nemel datovy tarif, mel special pro firmu, mame smlouvu s tmobilem a ja sem furt na O2 co je pro me trochu nevyhoda:D
| SGS 8GB || 2.2 Froyo || + 8GB SDHC || T-Mobile |
Obrázek
Mobil Guru
Uživatelský avatar
FullSoft
Veterán
Příspěvky:
2813
Registrován:
24. 12. 2006 23:13
Odesláno:
06. 11. 2007 22:51

U T-Mobile jsem víc jak deset let bez přerušení, ze začátku na tarif, od roku 1999 na Twistu - a jsem spokojený, zcela mi to vyhovuje, tarif se mi prostě nevyplatil, zase tak moc nevolám.

U O2 jsem byl díky zaměstnání od roku 2003 asi 2 roky (ještě síť NMT a telefony velikosti kufru) a pak nějakou dobu kvůli intenetu (GPRS připojení jsem používal skoro 2 roky, byl to porod, ale lepší než nic :wink: ), pak jsem získal kartu GO Felicia a tohle nejlevnější volání z předplacenek už si nechám také... :wink:

Vodafone jsem měl jen chviličku a to jen kvůli velmi pěknému číslu (a to jsem nakonec velmi pěkně prodal... :wink: )

Takže mám-li to shrnout, tak pokud máš nabídku, o jaké píšeš, tak jdi do toho, já bych neváhal... :wink: :wink: :wink:
| Samsung Galaxy Note 10+ 512 GB | Samsung Galaxy A9 Duos (2018) | LG G3 3/32 GB | Epad Chuwi Hi8 Pro Dualboot (Android 5 / Windows 10) | Mio C720 | Mio H610 | Prestigio Geovision 4500TMC |
Veterán
4 příspěvky •Stránka 1 z 1