Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
7 příspěvků •Stránka 1 z 1

Emulator OS AndroiD Google (1.5) na PC! + navod

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
05. 05. 2009 13:43
Emulator OS AndroiD Google (1.5) na PC! + navod
Emulator OS AndroiD Google (1.5) na PC!

ObrázekObrázek

Pokud nevlastnite telefon s OS Android (pr. T-mobile G1) ,ale presto vas tento os zajima
nyni mate moznost emulovat si os AndroiD na PC.
Vzhledem k tomu že se jedná skoro o plnohodnotný Android Google systém, nikoho jistě nepřekvapí, že není problém doinstalovat spousty aplikaci, od her až po různé utility.
Zde si podle vaseho OS stahnete sdk

Kód: Vybrat vše

http://developer.android.com/sdk/1.5_r1/index.html
Instalace:
Po rozbalení stačí spustit soubor s názvem emulator.exe ve složce tools. Po spuštění se otevřou 2 okna, jednoho si nemusíte všímat, slouží pro různé výpisy a v druhém se spustí samotný Emulátor. Nenechte se zmást, spuštění chvíli trvá, prvně naběhne nápis Obrázek s blikajícím podtržítkem, ten se vzápětí změní na nápis Obrázek s blikajícím logem Androidu, teprve až potom se spustí samotný Emulátor.
A už se můžete, vesele vrhnou do seznamování s prostředím Android.

Možné problémy:
může se stát, že se Vám nepodaří Emulátor zpustit, pak je z největší pravděpodobnosti na vině absence JAVY, nebo její zastaralá verze. Proto doporučuji nainstalovat nejnovější verzi JAVY .Je třeba stáhnout verzi JDK, doporučuji offline balíček (cca 80MB), který při samotné instalaci již nepotřebuje nic stahovat.
Pokud ani to nepomůže, spusťte samotný emulátor s parametrem
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
Wexter
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Desire MIUI-Au
Příspěvky:
22
Registrován:
15. 04. 2009 16:05
Odesláno:
17. 05. 2009 13:56

Re: Emulator OS AndroiD Google (1.5) na PC! + navod

rád bych podotknul že SDK 1.1 se mi povedla spustit tak jak jsi napsal, ale 1,5 už se mi takhle spustit nepovedla. musel jsem ho psustit přes Eclipse a zařízení pro androida v něm vytvořit.
Mobil Čumil Plus
Jamiik
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
i5700
Příspěvky:
22
Registrován:
15. 05. 2009 08:48
Odesláno:
17. 05. 2009 14:16

Re: Emulator OS AndroiD Google (1.5) na PC! + navod

Má pravdu ten chlapec. SDK 1.5 mi šlo jedině přez Eclipse
Mobil Čumil Plus
hoffik36
Mobil Plus User
Zařízení:
HTC HD2, HTC RADAR, LG G2
Příspěvky:
61
Registrován:
20. 01. 2011 20:26
Odesláno:
13. 02. 2011 21:52

Re: Emulator OS AndroiD Google (1.5) na PC! + navod

Jak do toho dát nějakou aplikaci
Asus eee pad Transformer Prime
Mobil Plus User
LubiQus
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
2
Registrován:
25. 04. 2011 01:28
Odesláno:
11. 05. 2011 21:02

Re: Emulator OS AndroiD Google (1.5) na PC! + navod

Sice je to uz nejaky ten patek stary Topic, ale sel jsem to otestovat, sic uz je k nabidce i verze androidu 3.1, ktery mi nejak nechce nacist, ale 2.3.1 jede ok i 1.5, avsak 2.3.1 se brutalne kouse, jede neskutecne pomalu, takze nepouzitelny a taky mi tam nejak chybi android market + nejde na tom net :D
Mobil Čumil Plus
qitecko
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
16
Registrován:
08. 01. 2010 16:04
Odesláno:
28. 06. 2012 10:06

Re: Emulator OS AndroiD Google (1.5) na PC! + navod

Ahoj všem,
zkoušel sem to nahodit s nyní novějším rozhraním, vše jede jak má. Problém mám v přidávání jiných aplikací, instalaci. Hodím to do složky Tools, na příkazovej řádek napíšu příkaz a ono to hodí chybovou hlášku, že to nejde. Přes prostředí Androida se ke kartě nedostanu.
Může mi někdo osvětlit postup jak to udělat?

Děkuji
HTC Touch2 Mega
Mobil Čumil Plus
marian66
Mobil Profi User
Zařízení:
Nokia E66
Příspěvky:
275
Registrován:
15. 02. 2011 15:11
Odesláno:
06. 01. 2015 15:08

Re: Emulator OS AndroiD Google (1.5) na PC! + navod

Ako dostať Adroid do laptopu s Windows

Neviem či to patrí do tejto témy, ale chcel som dostať systém Android do laptopu COMPAQ s Windows 8.1. Mal som už dual boot kvôli Widows XP, lebo sa mi s ním dobre pripájajú mašinky s WinCE. Skúšal som to s Oracle virtual boxom a podobnými ako genymotion a pod. Nestálo to v podstate za to, kopa strateného času. Systém nebol plnohodnotný, nedal sa používať na 100%. Riešenie som našiel na stránke:

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2414362
Ten návod je super. :good
V bode 2 návodu máte odkaz na konkrétnu verziu androidu(.iso). Vy však chodte na stránku:

Kód: Vybrat vše

http://www.android-x86.org/download
a vyberte si sami verziu pre svoj notebook a stiahnite si ju.

Výhoda je v tom, že ak si vybranú verziu androidu xxxxx.iso vypálite na CD, naložíte ju do notebooku, reštartujete ho a môžete si to otestovať v režime LIVE - bez inštalácie.

Ja som asi na piaty pokus trafil verziu pre môj laptop:

Kód: Vybrat vše

https://android-x86.googlecode.com/files/android-x86-4.0-r1-eeepc.iso 
ktorá mi na notebooku funguje 100% s tým, že ak chcem zvuk, musím pripojiť externé reproduktory. V niektorých verziách neišlo pripojenie na wifi, jedna mi nenabootovala vôbec, v androide 4.4 nebol rootnutý systém.....Ale stálo to za to, našiel som funkčný 4.0.1.

V tejto mnou stiahnutej verzii pre môj laptop je android rootnutý. Doinštaloval som Busybox, Lucky Patcher, Titanium Backup Pro (ktorý som hneď patchol Luckypatcherom), skopíroval svoju SD kartu z mobilu na SD kartu čo používam v laptope a pomocou titanium som oživil niektoré svoje aplikácie v androide v PC. Je to super. Systém číta vloženú kartu do notebooku, nájdete to v správcovi súborov - cesta: root/mnt/usb.


Teraz po zapnutí notebooku alebo reštarte (dual boot) si zapnem Windows 8.1 alebo Windows XP alebo Android. :?

Pozn.: Nechvem zatracovať Virtualbox, možno to na niektorom laptope pôjde dobre. Ale rýchlosť sa vôbec nedá porovnať. Pokiaľ je Android nainštalovaný do laptopu, je bezkonkurenčne rýchly.
Kamarát s Garminom
Mobil Profi User
7 příspěvků •Stránka 1 z 1