Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Výměna Go launcheru Ex za Nova launcher

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
07. 02. 2013 11:43
Výměna Go launcheru Ex za Nova launcher
Ač používám na androidu vícero launcheru, (každý chvilku) tak jsem nikdy nedal dopustit na Go launcher Ex, bral jsem ho vždy jako takoví výchozí stav. Pposdní dobou ale mám pocit ze se z nej stal launcher komerční, plný balastu v podobě reklam na jednotlivé témátka atd. co mě nejvíc naštvalo je že do poslední verze přidali i malware v podobě reklam do horní lišty a tak jsem začal hledat adekvátní náhradu. Našel jsem ji právě v nova launcheru, ktery je úžasně rychlí má plno nastavení a hlavně je taky celý v češtině. Pokud mužů poradit zkuste ho, opravdu stojí za to. Můžete v něm dokonce používat i tematka z Go launcheru a ADW kauncheru a to způsobem: nastavení/nova nastavení / vzhled a chování/ motiv ikon. Pokud jste pak používali Go contact widget tak k nova je dobra apka: měnit velikost kontakty widget ktera má jen 62kB. Všechny zmíněné programy jsou normalne v obchod play zdarma ke stažení, takže zkoušejte a můžete zde psát jak jste spokojení. Na závěr ještě pridávám screeny z mojí plochy s právě použitým Go lauchre tematkem:
Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) s.s.rock dne 20. 08. 2013 02:42, celkem upraveno 1 x.
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
binczech
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
LG P990 Optimus 2x [800 x 480]
Příspěvky:
18
Registrován:
23. 01. 2011 16:45
Odesláno:
28. 04. 2013 18:42

Re: Výměna Go launcheru Ex za Nova launcher

Musím se přidat, Nova launcher je naprosto úžasný launcher. Na mém LG Optimus 2x s CM 10.1 nightly jede rychle, bez sekání. Před ním jsem používal ADW Launcher EX, ten se ovšem začal bohužel sekat a padat.
Siemens A50 -> Nokia 3220 -> Sony Ericsson K550i -> Sony Ericsson C510i -> Sony Ericsso U5i Vivaz -> LG P990 Optimus 2x
Mobil Čumil Plus
wsx25exekopec
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
18
Registrován:
05. 01. 2012 17:21
Odesláno:
03. 06. 2013 19:38

Re: Výměna Go launcheru Ex za Nova launcher

Jo Nova je super a dle mého názoru je stejně na tom i Apex. Doporučuji také vyzkoušet ;)
S III Black + Cyanogenmod 10.1 + Apex
Mobil Čumil Plus
3 příspěvky •Stránka 1 z 1