Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Zmazaný android! Lenovo z90a40

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
gomik211@gmail.com
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
774158272
Příspěvky:
2
Registrován:
23. 10. 2016 07:54
Odesláno:
24. 02. 2017 12:21
Zmazaný android! Lenovo z90a40
Prosím pomoc... Podarilo sa mi zformátovat komplet disk u lenovo Z90a40 a tým som zmazal aj Android.Samozrejme som šikovný a žiadnu zálohu som nespravil toto nebolo V plánu ani neviem ako sa mi to podarilo. Dostať sa do lenovo-Recovery sa mi podarilo ale neviem čo stým ďalej. K PC pripojiť ide ,ale disky hlásia chybu.Píše to že treba naformátovat dam formátovat a to nejde ,jediný funkčný je E: .Nerád by som to pokazil úplne.Prosím poraďte ako tam dostat naspäť ten android ,nemám ho už v záruke.
Ďakujem za každý nápad .
Mobil Čumil Plus
Furdik
Moderátor
Zařízení:
Realme 5
Příspěvky:
1434
Registrován:
25. 05. 2008 11:04
Odesláno:
27. 02. 2017 06:40

Re: Zmazaný android! Lenovo z90a40

jak jsi smazal android? co a kde jsi formatoval? Jediná možnost bude nahrát rom znova
Moderátor
gomik211@gmail.com
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
774158272
Příspěvky:
2
Registrován:
23. 10. 2016 07:54
Odesláno:
03. 03. 2017 10:38

Re: Zmazaný android! Lenovo z90a40

Najprv mi prestala fungovať klávesnica, takže som sa do telefónu nemohol dostať. Nešlo zadať pin na odblokovanie telefónu .Nič som z tel.nemohol robiť tak som spustil recovery a dal formát all,to nebola bohužiaľ tá správna voľba.Android som skúšal nahrať cez lenovo soft no keď mám pripojiť telefón K PC tak mi tam vyskočí hlášky O formátování diskov A:B:C:D:F:G: atď... otvorit sa mi da len E:no a vnom je uložené recovery .už si s tím neviem rady asi to skúsim odniesť do nejakej predajni a zaplatiť si za to ak to pôjde opraviť .Sám to dokopy nedam skúšal som aj nejaké návody po netu ale aj tak nič som neporiešil. Som čuměl na ten telefon a nechápal som ako mi to vôbec mohlo dovoliť zmazať .Proti takémuto niečomu to má byť chránené od výrobcu. Telefón bol originál odkedy som ho kúpil a fungoval až doteraz.
Mobil Čumil Plus
3 příspěvky •Stránka 1 z 1