Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
32 příspěvků

Šetříme baterii s Androidem

Všeobecný pokec tykající se Androidu :)
evropan
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
7
Registrován:
16. 03. 2008 09:58
Odesláno:
22. 09. 2013 16:04
Re: Šetříme baterii s Androidem
Caute vsichni! Koukam,ze post uz dlouho necinej,tak doufam,ze vas na chvili zase rozproudim,protoze kazda rada dobra! :-) Nicmene,pokud jsem ve spatny sekci prosim za prominuti,nepostuji casto...
Jde o to, ze muj Huawei G300 s ROM B952Slim v12 byl od Vanoc 2012 naprosto v pohode (mysleno baterka=akumulator) a pres noc mi bral cca 2-3% i pri zapnutych datech. Ale za posledni asi tyden mi z niceho nic zacal pres noc,v klidu,brat mezi 12-18%!! A protoze pres den,pri SMSkovani,telefonovani a normalnim pouzivani telefonu (nijak extra se nekrotim) mi to bere cca +/- 25%! Takze jsem tim sokovanej a protoze vim,ze jsem nedelal zadny zasahy do systemu,na pozadi nic tak silenyho nebezi,snazim se prijit na to,co by to mohlo delat... Nejaky napady? Uz jsem zkousel i wipe a pomalu se chystam na factory reset,ale pomuze to vubec? Nebo jakasi kalibrace baterie? A je nejaka apka,ktera by na pozadi (co nejednoduseji) logovala co zrovna telefon dela a kolik energie k tomu spotreboval? Udelal jsem par screenu z GSam Battery Monitor a budu patrat a prosim,kouknete a pripadne piste napady a rady,jak to resit... Jiste,letadlo na noc je reseni,ale problem obejde nikoli vyresi! :-) Diky

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
ExBee
Mobil Plus User
Zařízení:
SE Xperia Neo - (854x480) Super Jelly Bean 7, Fusion Kernel 5.4, Android 4.1.2
Příspěvky:
64
Registrován:
27. 12. 2011 23:24
Odesláno:
18. 12. 2013 21:37

Re: Šetříme baterii s Androidem

evropan: Za tím budou nejspíš aplikace. Zkus to, co jsem doporučoval na straně 2.
Hodit co nejvíc aplikací na kartu a přes noc kartu v nastavení odpojit.
Uvidíš zda se něco změní.
Obrázek
Mobil Plus User
32 příspěvků