Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

progam pres bluetoth

Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
johnyyyyyyyyyy
Mobil Plus User
Zařízení:
samsung galaxy sII 480x800
Příspěvky:
97
Registrován:
10. 04. 2010 18:37
Odesláno:
18. 01. 2013 14:46
progam pres bluetoth
Zdravim,kdyz jsem mel windows mobile tak jsem tam mel takovou aplikaci uz nevim jak se jmenovala ze kdyz jsem se s nejakym telefonem sparoval tak jsem se mu dostal do telefonu,cetl si jeho sms,na vse se podival,cokoli si od nej stahnul atd.neni neco takoveho na android?


edit::tak jse to nasel,jmenuje se to BT info ale funguje jen na SE.Neni nejaka nahrada co by fungovalo na vsech telefonech?
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
Mousty
Mobil Beginner
Příspěvky:
32
Registrován:
21. 01. 2010 09:24
Odesláno:
28. 01. 2013 17:47

Re: progam pres bluetoth

BT INFO je napsano v jave. S tim jsem si hral na nokii nebo zminenem SE. Na prolejzani obsahu telefonu mas spousty aplikaci na Obchod play. Staci mrknout.

Aplikace typu BT INFO dnes asi nenajdes. Pro WiFi site, sbirani dat, smerovani obsahu, sniffovani pripojenych zarizeni a jine "hacky" .apky jsou. Ovsem za predpokladu ze mas rootnute zarizeni.

Odesláno z mého Desire HD pomocí Tapatalk 2
---------------------------------------------------------------
HTC Tytn II (Kaiser) - BlackBerry 8900 - HTC Desire HD (CM 10.1)
HTC Touch HD - Nokia E52 - Samsung Galaxy S6
---------------------------------------------------------------
Mobil Beginner
johnyyyyyyyyyy
Mobil Plus User
Zařízení:
samsung galaxy sII 480x800
Příspěvky:
97
Registrován:
10. 04. 2010 18:37
Odesláno:
01. 02. 2013 08:44

Re: progam pres bluetoth

Root samozrejme mam.nevis jak se ty apky jmenuji? Moc jsem toho nenasel, mam akorat wifikill.diky
Mobil Plus User
3 příspěvky •Stránka 1 z 1