bubo236
ten link na torrent nefunguje,co si sem dal na building.
Mobil Beginner
Zařízení:
samsung S20plus
samsung S20plus
Příspěvky:
40
40
Registrován:
31. 01. 2012 12:49
31. 01. 2012 12:49
Odesláno:
30. 03. 2015 08:25
30. 03. 2015 08:25
samsung S20plus. android 11
sygic
igo pal skin pongo
igo basar Skin arimi
igo luna Skin pongo
TomTom nds
sygic
igo pal skin pongo
igo basar Skin arimi
igo luna Skin pongo
TomTom nds
Mobil Plus User
Zařízení:
Oneplus 7
Oneplus 7
Příspěvky:
78
78
Registrován:
22. 08. 2014 08:15
22. 08. 2014 08:15
Odesláno:
30. 03. 2015 10:56
30. 03. 2015 10:56
ovecka0075
Funguje, mám to stiahnuté. Nutné convert magnet to torrent
Mobil Beginner
Zařízení:
samsung S20plus
samsung S20plus
Příspěvky:
40
40
Registrován:
31. 01. 2012 12:49
31. 01. 2012 12:49
Odesláno:
30. 03. 2015 11:04
30. 03. 2015 11:04
Re: iGO8 R3 HERE 2014.Q3 Europe maps
Môžeš mi hodiť odkaz na ten convertor.
Odoslané z LT30p pomocou Tapatalku
Odoslané z LT30p pomocou Tapatalku
samsung S20plus. android 11
sygic
igo pal skin pongo
igo basar Skin arimi
igo luna Skin pongo
TomTom nds
sygic
igo pal skin pongo
igo basar Skin arimi
igo luna Skin pongo
TomTom nds
Mobil Plus User
Zařízení:
Oneplus 7
Oneplus 7
Příspěvky:
78
78
Registrován:
22. 08. 2014 08:15
22. 08. 2014 08:15
Odesláno:
30. 03. 2015 11:15
30. 03. 2015 11:15
ovecka0075
Lubovolný online. napr.
Kód: Vybrat vše
http://magnet2torrent.com/
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
nokia 6500
nokia 6500
Příspěvky:
6
6
Registrován:
05. 10. 2011 18:18
05. 10. 2011 18:18
Odesláno:
31. 03. 2015 17:44
31. 03. 2015 17:44
Re: iGO8 R3 HERE 2014.Q3 Europe maps
Ahoj, můžete prosím ty building a ph soubory upnout na uloz to nebo na nějaký jiny free server. Díky moc.
Re: iGO8 R3 HERE 2014.Q3 Europe maps
Kód: Vybrat vše
http://ulozto.sk/xTrm4JbB/building-7z
http://ulozto.sk/xjg2F6V5/phoneme-7z
Honor 8X
Re: iGO8 R3 HERE 2014.Q3 Europe maps
Díky za informace. Dneska jsem se konečně dokopal a přešel jsem na Q3 mapy a všechno ostatní. Na soubory FJW jsem se zatím vykašlal a vůbec jsem je tam nedával. Uvidíme, třeba se to časem nějak vyřeší, aby to fungovalo, protože co jsem koukal na obrázky, jak by to mělo fungovat, tak to vypadá hezky. Nicméně navigace do pruhů a fotka křižovatky je pro navigaci víc, než dostačujícígodz píše:2 Nyny:
Ano, kopírují se do složky s mapami. K FJW potřebuješ speciální licenci pro navigace Becker a Falk. FJV se dají použít taky se správnou licencí, ale ta nefunguje v ČR. Plně to funguje snad jen v Rusku.
Info k souborům např. zde:Kód: Vybrat vše
http://igo9.blogspot.cz/2014/05/soubory-fjw-pro-igo-primo.html
Mobilní telefon: "NOKIA Lumia 920" Navigace: "PNA vestavěná made in China, Window CE 6.0, 7" - 800×480"
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Mi3
Mi3
Příspěvky:
1
1
Registrován:
16. 11. 2014 20:14
16. 11. 2014 20:14
Odesláno:
05. 04. 2015 19:46
05. 04. 2015 19:46
Re: iGO8 R3 HERE 2014.Q3 Europe maps
Zdarec!baron_cz píše:Samostatné Česko a SlovenskoKód: Vybrat vše
3dc, 3dl, fbl, fda, fpa, fsp, ftr, fjw, ex poi, poi, truck poi, ph http://www.ulozisko.sk/732569/3q4102ehks.rar http://www.ulozisko.sk/732569/3q4102ehks.rar Heslo: 4allmobile.eu
Stáhl jsem to,ale je tam jen Slovensko.Kde najdu Ćesko prosím?:wall:
PPC Moderátor
Zařízení:
HTC Touch Cruise WM6
HTC Touch Cruise WM6
Příspěvky:
4207
4207
Registrován:
10. 01. 2009 22:33
10. 01. 2009 22:33
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
05. 04. 2015 19:54
05. 04. 2015 19:54
Re: iGO8 R3 HERE 2014.Q3 Europe maps
Aha, chybička se vloudila, odkaz v příspěvku igo-8-mapy/igo8-r3-here-2014-q3-europe- ... l#p2594888 na CZ mapu jsem opravil.
Re: iGO8 R3 HERE 2014.Q3 Europe maps
Chtěl jsem se zeptat,
když jsem používal mapy 2014 Q2 a jel jsem z Havlíčkova Brodu do Břežan (to je vesnice kousek od Mikulova), tak mě navigace navedla k Jihlavě na D1, pak na Brno po D1, od Brna směrem na Mikulov a pře Mikulovem jsem někde odbočoval.
Teď, když mám mapy 2014 Q3, tak mě to navede k Jihlavě na D1, pak po D1 na Brno, ale nutí mě to sjet na Velkou Bíteš, což je možná kratší, ale rozhodně ne rychlejší a už vůbec ne pohodlnější.
Nastavení trasy jsem používal a používám Rychlou. Nemáte někdo tušení, proč se to tak děje?
když jsem používal mapy 2014 Q2 a jel jsem z Havlíčkova Brodu do Břežan (to je vesnice kousek od Mikulova), tak mě navigace navedla k Jihlavě na D1, pak na Brno po D1, od Brna směrem na Mikulov a pře Mikulovem jsem někde odbočoval.
Teď, když mám mapy 2014 Q3, tak mě to navede k Jihlavě na D1, pak po D1 na Brno, ale nutí mě to sjet na Velkou Bíteš, což je možná kratší, ale rozhodně ne rychlejší a už vůbec ne pohodlnější.
Nastavení trasy jsem používal a používám Rychlou. Nemáte někdo tušení, proč se to tak děje?
Mobilní telefon: "NOKIA Lumia 920" Navigace: "PNA vestavěná made in China, Window CE 6.0, 7" - 800×480"