Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
62 příspěvků

OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.

Vyhovuje Vám rozdělení sekce IGO8 do dnešní podoby?

Ano, 100% lepší a přehlednější
23
53%
Ne, 100% horší
11
26%
Ano, mohlo by být rozděleno i více
4
9%
Ne, nevím kde co hledat nebo psát
5
12%
Nejsem spokojen vůbec, jdu jinam
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 43
miklik
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
10
Registrován:
20. 02. 2009 20:37
Odesláno:
13. 04. 2009 23:27
Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném
to: kristofak :D
Svůj názor jsem ti už napsal, a není jen můj, ale ostatní se bojej ozvat a sypou mi jen SZ. Tady dostane ban kde kdo za kdejakou kravinku, ale lidi jako on si tady můžou dělat kraviny a urážet ostatní beztrestně.
phone2222 píše: nie su tam takmer ziadne moej prispevky, o com to tu stale taras? nepaci sa ti, ked ti niekto najde nove mapy??? vadi to snad niekomu?
Jistě že nevadí, kdybys je necpal kam nemáš! Jo a ten původní přízpěvek co tam byl místo tohohle ukazoval tvou vlasntní osobnost.
phone2222 píše:
čo to tu táraš vlastne??? už prestaň fetovať!!! a ukludni sa!!!
phone2222 píše:
PNOV tam nema ziadne POI, to ti nevadi, ze?
Jo, a natos přišel jak. Seš slepej, nebo neumýš pořádně číst.

A ty keci o komunistyckých manýrech si nech na někoho jinýho ,,Soudruhu phone2222'', práskači a udavači.
Naposledy upravil(a) miklik dne 14. 04. 2009 12:07, celkem upraveno 5 x.
HTC Touch HD
Mobil Čumil Plus
Sir_Joker
exMód
Zařízení:
LG G3 +62Gb MicroSD (class10)
Příspěvky:
919
Registrován:
29. 08. 2007 13:36
Odesláno:
14. 04. 2009 06:30

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

kristofak píše:Těď jsi hrdina, teď machruješ co, když to tam už Skoopa promazal.
Ale svůj názor neměním. Měli jste už dávno dostat BAN.
nielen skooopa to mazal.... a ak sa mienia dalej hada tak popracujem na odmene... v najhorsiom pripade dostanu banana...
Robil som čo sa dalo. Menej sa už nedalo...POVINNE VYPLNENIE TYPU TELEFONU V PROFILE!
ObrázekObrázek
exMód
miklik
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
10
Registrován:
20. 02. 2009 20:37
Odesláno:
14. 04. 2009 12:23

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

phone2222 píše:
Na základe mnohých negatívnych reakcií zo strany uzivatelov k mojim novým vybornym mapam s aktualnymi POI + 3D si ich dovolujem z dovodu vami oznaceneho spamu odstranit a dat prilezitost aj inym, lepsim uploaderom...

dakujem, prepacte, ze som spamoval s novymi mapami pre vas.
Ve svym vlákně si můžeš dávat co chceš. Ty mapy byly dobrý. TY JSI TO ABSOLUTNĚ NEPOCHOPIL, NEBO TO TEĎ Z URAŽENOSTI SCHVÁLNĚ PŘEDSTÍRÁŠ! ŘEČ OHLEDNĚ SPAMU BYLA V TOM DRUHYM VLÁKNĚ CO ZALOŽIL PNOV. TO ŽE SI TO DÁVAL DO SVÝHO BYLO VPOHO, ALE NÉ, ŽE JSI TO SAMÝ CPAL JEŠTĚ DO DRUHÝHO VLÁKNA. TAKHLE TO SNAD UŽ POCHOPIŠ I TY, JESTLI NÉ, TAK UŽ SEŠ JEN TO LETADLO.
HTC Touch HD
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
roman.usti
Mobil Plus User
Příspěvky:
93
Registrován:
28. 08. 2008 16:48
Odesláno:
19. 04. 2009 20:09

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

TO:tom$oft
Koukám Tome jak se to tady hezky rozhádalo a furt se buzeruje že někdo dal špatnej příspěvek do špatné sekce..............achjooo je to na prd :? :? :?
Mě tohle taky moooc nevyhovuje ale co se dá dělat a budu si muset zvyknout ale stále smekám před tvojí prací a musím říct,že kdykoliv jsem potřeboval pomoct od tebe tak si mi rychle a dobře poradil :wink:
a taky mě mrzí že se začíná furt řešit Amigo a na nejlepší IGO8.3 se nějak zapomíná,zkusil jsem Amigo a jen jsem se oklepal a zustávám věrnej............ :wink:
tak se měj te dobré návraty
PDA Mio P550 SD 4GB IGO8 v 8.3.5.183522 skin Dimka(nejnovější od Werta)

Nokia N86 8MP 320X240
Mobil Plus User
tom$oft
Mobil Extra User
Příspěvky:
878
Registrován:
17. 07. 2008 12:31
Odesláno:
19. 04. 2009 20:19

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

Jo jo, já to beru :)
Ale podívej se po jiných fórech, je to většinou rozděleno ještě mnohem více.
Mít tady jen jedno vlákno, kde bude nacpáno všechno dohromady není zrovna super.
Pro nově příchozí je to zmatek něco najít.
Slibuju, že už nikomu nenapíšu nic, když někdo, něco dá jinde :)
Na to je moderátor.
Nikoho nechci a nebudu buzerovat, od toho tu nejsem :)
Když budu vědět odpověď na nějakou otázku, kterou někdo položí, poradím.
Nic víc.
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
roman.usti
Mobil Plus User
Příspěvky:
93
Registrován:
28. 08. 2008 16:48
Odesláno:
19. 04. 2009 20:21

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

Tome pro mě osobně je duležitý že ochotně a dobře poradíš :wink: :wink:
Díky :wink:
PDA Mio P550 SD 4GB IGO8 v 8.3.5.183522 skin Dimka(nejnovější od Werta)

Nokia N86 8MP 320X240
Mobil Plus User
tom$oft
Mobil Extra User
Příspěvky:
878
Registrován:
17. 07. 2008 12:31
Odesláno:
20. 04. 2009 15:59

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

Deny píše:No, neda mi zareagovat (Ano, tento "prispevok" je to dalsi spam, ktorý sem nepatri (tak isto ako tvoj, ktory citujem) sorry - asi treba vytvorit dalsie vlakno Staznosti a Reklamacie :D ). Vies Tome (nic v zlom, prosim), ti dementi a ti, ktorym uz niet pomoci maju z tohoto vsetkeho riadny gulas (zmätok). Ano, uznavam, ze moj hore uvedeny prispevok (ospravedlnujem sa zan) patri dajme tomu (ako pises) do tych Multimedii (v ktorych su dve vlakna Dimka WertVRV Version a Dimka - TomSoft (QVGA,..) a nehodi sa ani do jedneho z nich. Ine vlakno napr. Hlasy (Voices), som tam nenasiel??? Zaujemca o hlasy sa pytal tu a mne pripadalo spravne mu tu aj odpovedat. Zmylil som.

To bola vyhoda stareho topicu, ze tam bolo vsetko pekne spolu. Clovek sa uz boji cokolvek a kamkolvek napisat, lebo sa vzdy najde niekto, komu sa to ci ono nebude pacit. Ved ako to tak sledujem, uz to tu kypi hadkami, osocovanim a urazanim. A to nie je dobre, ze sa tu neriesi to co by sa malo.

OK, to bol moj nazor (reakcia), vsetko je v pohode. Ja mam ludi rad, akceptujem ich nazory a uprimne zelam kazdemu len to najlepsie. Howgh!
Třeba tohle jsi mohl napsat sem a ne tam :) :) :)
Ale jo, já to beru, jen věty jako tam to bylo lepší protože to bylo pohromadě - neberu.
Tam to bylo pohromadě, ale nikdo tam nic nenašel a tak selidi ptali pořád dokola... ale to už je vedlejší.
Píše, že jsi v sekci Multimedia nic nenašel kam by se Tvůj příspěvek dal. A co kdyby jsi ho vytvořil - můžeš. Já to nebudu tvořit sám, když tam nemám co dát. Tak by jsi mohl mít např. svoje vlákno a dával tam nějaké věci co se týče zvuků... to samozřejmě po Tobě nikdo nechce, ale můžeš :)
Když někde není přesně to vlákno, tak ho může každý přece vytvořit ne?
Ale to už je jedno. Jak jsi napsal Howgh!
Když nejde o život, tak jde o ho*no :) :D :D
Mobil Extra User
tom$oft
Mobil Extra User
Příspěvky:
878
Registrován:
17. 07. 2008 12:31
Odesláno:
20. 04. 2009 19:33

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

ficko píše:Vidim, ze som vytvoril mojim zle uvazenym prispevkom vymenu nazorou tak sa ktomu vyjadrím aj ja. Kedze som potreboval arab voice tak som pozeral ze kde vo fore polozim moju otazku. V pravidlach som nasiel ze si mam vyplnit typ telefonu, inak by mi nemuselo byt ponuknute riesenie na moj problem. Tak som si to vyplnil aby som sa nedostal do konfliktu.
Dalej som pokracoval hladanim spravnej sekcie kde prispejem. Ano, videl som tam ze igo - multimedia, ale kedze tam boli len 2 prispevky,nevedel som ci mozem vytvorit novy topic kde bude moja otazka, kedze na kazdom fore je to zauzivane inac a vacsinou existuje vzdy take nieco ako help kde sa kladu otazky.
Preto som uvazil za najvhodnejsie umiestnit moju otazku do temy IGO8.3 - HLAVNÍ DISKUZE - Obecné rady, tipy, triky, pretoze mi pripadala ako najlepsia alternativa a zaroven ma neutralny nazov a je vhodna na kladenie vseobecnych otazok a davanie odpovedi.
Aby sa do buducnosti neopakoval podobný svár, odporučil by som (čo je v mojej kompetencii) založiť do multimediii topic rady, tipy, triky kde by mohli uzivatelia s podobnym problemom ako som mal ja klast otazky ohladne multimedii.

Zaroven by som sa chcel podakovat denymu a phone2222 za ich rychly prispevok, ktorym mi pomohli.
ĎAKUJEM
A jéje...
To snad nikdy nepřestane co? :)
Na co je toto vlákno!
Ano dát dotaz do obecné sekce, proč ne. Ovšem dát - vytvořit nový topic v sekci "Multimédia" je tak jednoduché, tak nechápu proč si ho teda nevytvořil?
Jestli je dotaz k multimédiím a není tam na to již vytvořen nový topic, tak snad není tak težké ho udělat
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
leonardoll
Mobil Plus User
Příspěvky:
67
Registrován:
03. 02. 2009 23:54
Odesláno:
20. 04. 2009 21:04

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

Já se divím že nedáte Tomsoftovi pokoj... Chápu že to je změna, že na to někteří nejsou zvyklí a zdá se jim to nepřehledný, ale tohle oceníte až za pár měsíců možná ještě i později, až tu budou stovky nebo spíše tisíce příspěvků... Pak si jen kliknete na co jen potřebujete a budete to mít prakticky hned..
UDĚLAL TO SKVĚLE!!!!! DÍKY TOMÁŠI!!! :wink:
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
sy99
Mobil Profi User
Zařízení:
E-TEN X500,ROM_Panot3.5,WM6.1, 320x240,RAM 64 MB, iGO8.3.2.83157, Gurjon 6.5p, KINGSTON 8GB
Příspěvky:
333
Registrován:
18. 12. 2008 10:05
Odesláno:
24. 04. 2009 18:08

Re: OFF TOPIC - řeč o všem možném a nemožném

phone2222 píše:
sy99 píše: Každopádně nedávno se tu řešilo (možná ještě ve starém vlákně, už nevím) jak dlouho komu startuje iGO. Tak mě pánové iGO startuje od naskočení loading.bmp až po obrazovku mapy za 14 sekund
:) :) :)
Kdo nevěří, tak až pojedete přez Brno, rád to předvedu :wink:
Poradis co si kde tunoval, ked ti to tak slape?
to: phone2222

Cooked ROM od Pham Quanga + vlastní EXT ROM + docela brutální stažení hodnot System Memory = Pro Tvůj stroj nepoužitelné
NEŽ SE ZAČNETE PTÁT, ČTĚTE: > > NOVÉ PRAVIDLO < <
Mobil Profi User
62 příspěvků