Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Chyba při hledání POI - Bankomat

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
buvolx
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
2
Registrován:
15. 05. 2009 20:16
Odesláno:
15. 05. 2009 20:45
Chyba při hledání POI - Bankomat
Ahoj,

prosím o pomoc s touto chybou. Zkusím popsat.
Zvolím Hledat - POI - třeba podle adresy, ale můžu i podle aktuálního umístění, to je jedno, Peněžní služby - Bankomat. A je to - vyskočí chyba Failed to open file: poi_bank_rect.spr exiting application. Po kliknutí na OK se iGo zavře.

Mám iGo8 Jarní vydání IGO8 v.8.3.2.80621, ale dělalo mi to i u předchozí verze. Jinak navigace funguje v pořádku, alespoň jsem nenarazil na problém.
Celkem mi není jasná problematika kolem POI. Součástí v.8.3.2.80621 je Czechrep.poi z 4.9.2008. Měl jsem ho nahradit nějakým novějším, existuje vůbec? Ty POI co jsou na POI.CZ s tímto Czechrep.poi nesouvisí?

Jsem už z toho zoufalý, zrovna POI je oblast, která mě na navigaci docela fascinuje, když si vezmete, že třeba na dovolené v cizí zemi během chvilky zjistím, kde je nejbližší bankomat....kdyby mi to fungovalo :-) Ostatní POI vyhledávat jdou, alespoň jsem zatím nenarazil na problém.

Předem díky za pomoc.

Provozuji na HTC Touch HD, rozlišení asi 480*800 (v sys.txt jsem tuto informaci nenašel), IGO8 v.8.3.2.80621, Mapa Česká republika 2008.10 Data Source 2008 Tele Atlas B.V. 090218
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
phone2222
Helper
Příspěvky:
698
Registrován:
26. 03. 2009 18:10
Odesláno:
05. 06. 2009 13:32
budulinekcz
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Touch HD
Příspěvky:
4
Registrován:
23. 04. 2009 23:29
Odesláno:
21. 06. 2009 12:09

Re: Chyba při hledání POI - Bankomat

Zdravík, mám stejný problém, přikládám původní text z jiného vlákna, třeba někdo pomůže tady.

Ahoj, chtěl bych se obrátit na Vás, zkušené iGO harcovníky, zda byste mi neporadili s mým trápením:) Omlouvám se, že se tu rozkecávám, netuším, co všechno budete potřebovat vědět.

Mám nainstalovanou jarní edici s updatem, tzn. 8.3.2.91972, data.zip_v10. Ve složce skin krom ostatních navíc přihozenou poslední verzi Gurjona 6.6 s podporou 800x480. sys.txt používám taky původní co je v instalaci (obsahuje řádek se skin ui_igo8). Když pustím iGO naběhne loudovací obrazovka s iGO osmičkovým obrázkem (patrně se natáhne z branding.zip), naskočí IGO v portraitovém rozlišku 480x800, když vlezu do nastavení možnost změnit vzhled je zašedlá (předpokládám pro, že nemám žádný skin pro highress portrait). Pokud nastavím landscape, začátek opět to samé, a mám možnost dokonce přepnout skin i do nového GJ6.4 (mimochodem výborný:). V obou nastaveních všechno vypadá jak má, igo v pořádku funguje, jenže když poklikám u naplánavané trasy objížďku a pak něco z toho dalšího menu (možná to dělají jenom bankomaty), tak vyskočí systémová hláška o chybějícím $detour2.srt souboru a igo jde do kytek. Dělá to jak landscape GJ, landscape default tak i portrait default.

Pokud změním sys.txt na ten dimkovský, naběhne igo v menším rozlišení a tento problém zmizí. Takže z toho usuzuju, že problém bude asi někde v data.zip? Samozřejmě iGO by skvěle fungovalo i v tomto rozlišku, ale když už člověk jednou vidí to nativní, tak už nechce koukat na ty hnusné kostrbaté ikonky:(

Myslím, že tu tento problém už kdysi někdo řešil (sidewinder?) ale nevím vůbec jak to dopadlo. Takže dotaz - dokážete tohle potůnit, tak aby se nechalo iGO zapnout na nativní HDčkové rozliško a nepadalo, když se pokliká objížďka? Ony se ty bankomaty totiž docela zrovna hoděj. Díky za Váš čas a návrhy řešení.
Mobil Čumil Plus
3 příspěvky •Stránka 1 z 1