Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
18 příspěvků

IGO8 - chyba mezi PDA a sedackou - prosim radu

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
Uživatelský avatar
phone2222
Helper
Příspěvky:
698
Registrován:
26. 03. 2009 18:10
Odesláno:
04. 07. 2009 10:09
Re: IGO8 - chyba mezi PDA a sedackou - prosim radu
Toto je iGO forum, prejdite na TT7 forum pre detailnejsie info.
Obrázek
Helper
p!nk p!ggy
Mobil Guru
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
128
Registrován:
24. 08. 2007 20:56
Odesláno:
04. 07. 2009 15:21

Re: IGO8 - chyba mezi PDA a sedackou - prosim radu

promin ale prijde mi zbytecne zakladat novy topic abych se zeptal tady na ty dve tri veci..stejnak polovina uzivatelu tady co ma IGO nebo TomTom tak vetsinou uz i zkusila tu druhou verzy..a nechci tu zakladat zbytecne topicy..
Ich habe HTC HD2
Mobil Guru
Uživatelský avatar
phone2222
Helper
Příspěvky:
698
Registrován:
26. 03. 2009 18:10
Odesláno:
04. 07. 2009 17:51

Re: IGO8 - chyba mezi PDA a sedackou - prosim radu

TT7 je davno zalozeny, ale OK, od teraz sa tu bavime o TT7. CZechom a SLOvakom boli vzdy zbytocne pravidla, preto to tu aj vyzera tak ako to tu vyzera.

Obrázek
Obrázek
Helper
p!nk p!ggy
Mobil Guru
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
128
Registrován:
24. 08. 2007 20:56
Odesláno:
04. 07. 2009 18:05

Re: IGO8 - chyba mezi PDA a sedackou - prosim radu

tady nejde o zadny pravidla a neni tu debata o TT..ptam se tu na IGO a PRITOM se ptam jestli nekdo nema zkusenosti s TT abych zbytecne nemusel spamovat topici..kdyby vsici nebyli takovy jako ty a kvuli kazdy kravine nezakladali nove topicy tak tu neni 50miliard topicu ve kterych nic nenajdes..proto se ptam tady!!a ptam se uzivatelu,kteri treba TT pouzivaji protoze na nej presli z IGO jestli meli terba ty same problemy nebo ne a nebo uzivatelu,kteri presli z TT na IGO,pac jim TT nevyhovovalo..kdyz jsem zalozil topic aby mi nekdo popsal hlavni rozdily a sve nazory na IGO-TT tak tam nikdo neodpovedel,tak nevim,proc bych mel zakladat dalsi tema!!

kdyby tady nebyli stouralove, kterym vadi kde co je a kdo se na co pta a nepostovali sem rady typu-->google tak to treba vypada take uplne jinak!!
Ich habe HTC HD2
Mobil Guru
Uživatelský avatar
phone2222
Helper
Příspěvky:
698
Registrován:
26. 03. 2009 18:10
Odesláno:
04. 07. 2009 18:32

Re: IGO8 - chyba mezi PDA a sedackou - prosim radu

ano, tvoj nazov tematu hovori naozaj za vsetko a hlavne kazdy vie o co sa tam jedna>>>chyba mezi PDA a sedackou

ako som uz pisal, toto je iGO nie TT, ale pravidla postkomunisticke krajiny tazko prijimaju. Neni o com. Vies aky je rozdiel medzi zapadom a nami? Ze tam to funguje.
ked je 50km/h, tak sa ide 50km/h, ale ty by si zase nasiel, preco by si nemal ist 50km/h, lebo ten usek sa ti zda bezpecny aj pri 80km/h. skoda reci.

Pre ostanych, kludne zakldajte temy v podobe >>>chyba mezi PDA a sedackou

chyba igo?

chyba pda?

apod... bude to super prehladne.
Obrázek
Helper
Jackal
Mobil Extra User
Zařízení:
HTC HD2, HTC Desire HD
Příspěvky:
676
Registrován:
28. 06. 2008 08:31
Odesláno:
04. 07. 2009 18:48

Re: IGO8 - chyba mezi PDA a sedackou - prosim radu

Brzděte pánové a zpět k tématům. :wink:
HTC HD2 16GB - HTC Desire HD 8GB
Mobil Extra User
p!nk p!ggy
Mobil Guru
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
128
Registrován:
24. 08. 2007 20:56
Odesláno:
04. 07. 2009 19:48

Re: IGO8 - chyba mezi PDA a sedackou - prosim radu

sorry ale tohle je trosku z cesty :D budto nevis, o cem tenhle topic je,a nebo se snazis byt dulezity ale nejak vubec ti to nejde..takze mi nezbyva asi nic jineho,nez ti to vysvetlit..

nevedel jsem,jak topic nazvat..jelikoz se tu vyskytuji DVA dotazy, a zadny softwarovy problem ale problem ten,ze nevim, JAK to spravne zapnout..kdyz hodim nazev topicu..jak zapnout GPS..tak sem nekdo vleze..zasmeje se a odejde..proto ten nazev..

k pravidlum..ano kdyz tak ctis pravidla tak tu prestan psat off topicy a chovej se podle tech pravidel a budto porad nebo vubec neprispivej..

abych ti to ujasnil,protoze jak vidim tak budto je to rozdil v jinych recich (slovensky mluvit umim a rozumim,takze pocitam ze z me strany to nebude) tak ti to zkusim napsat trosku srozumitelneji..:

PROC ZAKLADAT NOVE TEMA,KDYZ NENI POTREBNE??
NENI POTREBNE Z PAR DUVODU:
1)HODNE UZIVATELU ZKUSILO OBOJI (JAK TT TAK I IGO),ja vsak zkusil ZATIM jen IGO
2)UZIVATELE VYUZIVAJICI TT CASTO PRESLI NAPRIKLAD Z IGO
3)UZIVATELE IGO CASTO PRESLI NAPRIKLAD Z TT
(pokud si toto nepochopil,tak dal uz nevim,a dal nemusis ani cist protoze to dalsi uz nepochopis vubec)
-->uzivatele,kteri zkusili oboji,nebo kteri presli at uz na TT nebo z TT na IGO vi,v cem je tento program rozdilny..mohli by mi tedy poradit s MYM probleme,zda-li by se mi to tezko nastavovalo i v TT..(TED SE MI TO SPATNE NASTAVUJE V IGO),"vidis" tu shodnost??a to,proc to nevkladam do TT sekce??protoze mam problem s IGO,a rad bych vedel,jestli je v TT to same,nebo jestli je to tam jinak..

nehlede na to,k TT jsme se dostali az v prubehu DISKUZE (reseni meho problemu)..jinak je tento topic HLAVNE o mem problemu s IGO,ze nevim jestli mi to spravne funguje,jestli JA to spravne nastavuju a spoustim,atd.. (PROTO TEN PROBLEM MEZI PDA A SEDACKOU..)

problem mezi PDA a sedackou=uzivatel (cili ja..)

uz chnapes??
super..tak te jen poprosim,pokud mi muzes dat JEDNODUCHOU radu,kde a co kliknout,porad..
pokud ne a dal hodlas psat jen,ze na zapade pravidla akceptujou a na vychode ne (coz s tebou naprosto souhlasim,ale to bohuzel ma za nasledek politicka orientace v teto zemi a nasi zakonodarci a I lidi zde zijici,zde s tim ale nic neudelame tak se o tom ani nemusime rozepisovat)..ale jak rikam pokud chces dal rozebirat toto tema,odkazu te do teto sekce:
kde se o tom muzes rozepisovat do aleluja..kdyz vsak si tady stezujes na vsechno jak na zapade a na vychode,proc zde tedy bydlis??taky se mi to nelibi a prave proto mam v planu se prestehovat do ciziny,kde je to MOZNA lepsi,MOZNA take ne..kazdopadne hlavne by sis mel zamest pred vlastnim prahem protoze ono rikat:
vy nectite a nechovate se podle pravidel,kdyz sam pises offtopicy jak ja nevim co tak to je trosku divne..ano rozepsali jsme se tu i k TT,ale ty vsak mluvis trosku uplne uz z cesty..

to bychom pak pri KAZDE odchylce od tematu mohli zakladat nove tema a vis,jak by to pak tady vypadalo??bylo by tu 50miliard temat a v kazdem by bylo s prominutim popsano naproste ho*no..
Ich habe HTC HD2
Mobil Guru
Uživatelský avatar
phone2222
Helper
Příspěvky:
698
Registrován:
26. 03. 2009 18:10
Odesláno:
04. 07. 2009 21:34

Re: IGO8 - chyba mezi PDA a sedackou - prosim radu

bolo by fajn, keby si zmenil nazov temy na relevantejsiu.
Obrázek
Helper
18 příspěvků