Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

IGO8 na SD kartu PNA

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
bejo
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
1
Registrován:
29. 07. 2009 09:16
Odesláno:
30. 07. 2009 20:22
IGO8 na SD kartu PNA
Patrim k starsej generacii (vek 68). Mam Thomson intuiva PNA s Windows CE 5 a najnovsim igo8 ver. 8.3.2.93112 na "My Storage" a mapy na SD karte (oznacenej v adresari ako "SDMMC") - to som zvladol, je to funkcne.
Chcel by som vsak mat kompletne igo8 (program + mapy) len na SD karte. Ako na to ?
Vyskusal som co som vedel, ale nejak sa mi nedari. Viem, ze je to zavisle na na dvoch adresaroch na samotnej SD karte a spravneho suboru sys.txt. Moje doterajsie pokusy vsak neboli uspesne. Srdecna vdaka za pomoc a detailnejsie rady. bejo.

Kedze som nedostal behom par dni ziadnu reakciu, tak som sa opet pustil do experimentovania. Nakoniec sa mi to podarilo rozchodit takto:
Upravu sys.txt som mal od zaciatku spravnu:
app="SDMMC/iGO8"
content="\SDMMC\iGO8\CONTENT"
data="sdmmc/iGO8"
Na SD karte do povodneho adresára IGO8 s podadresarom content (building, dem, lang, mapy, poi, scheme....atd.) som zároveň doplnil z My Storage obsah adresára iGO8 - vlastny riadiaci program, konkretne Audio, custom, defaults, Font, license......atd.).
Jediny problem bol vytvorit root adresar. Ja som predtym vytvaral dva. Jeden pre riadiaci program a druhy pre mapy, POI...atd.
Mobil Čumil Plus
1 příspěvek •Stránka 1 z 1