Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
12 příspěvků

nejde žádný zvuk IGO v autonavigaci

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
jetrisky
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung
Příspěvky:
1
Registrován:
27. 08. 2016 18:52
Odesláno:
27. 08. 2016 20:27
Re: nejde žádný zvuk IGO v autonavigaci
Prosím vás poradí mi někdo co nastavit aby mi navigace mluvila? Když poslouchím rádio nebo USB tak nemluví a když mám puštěné SDHC nebo CD tak mluví normálně. Nejde ani zvuk po kliknutí. Mám Blaupunkt 845 New York. Moc děkuji všem
Mobil Čumil Plus
vlado
Mobil Guru
Zařízení:
SAMSUNG DUOS GT-S7562
Příspěvky:
134
Registrován:
05. 02. 2009 19:14
Odesláno:
27. 08. 2016 21:48

Re: nejde žádný zvuk IGO v autonavigaci

jetrisky píše:Prosím vás poradí mi někdo co nastavit aby mi navigace mluvila? Když poslouchím rádio nebo USB tak nemluví a když mám puštěné SDHC nebo CD tak mluví normálně. Nejde ani zvuk po kliknutí. Mám Blaupunkt 845 New York. Moc děkuji všem
Na internete som vyčítal že toto rádio umožňuje:
Online mapovú aktualizáciu prostredníctvom www.naviextras.com, 30 dni po prvom spustení GPS.
Usudzujem, že je to obdobný problém ako u rádia Macrom a iných rádiách, ako sa tu o tom písalo, že v rádií funguje len oficiálna verzia iGO Primo. Umožňujú len jednu aktualizáciu zadarmo (ďalšia stojí cca 100 € ). Takúto skúsenosť mám aj ja s mojím Macrom, iGO- Primo, uviedol som do chodu len obraz, bez zvuku.
Asi to majú zaistené programovo v rádiu. Ale skús použiť program AutoMapa 6.20 (1606) Europa. Mne to fungovalo veľmi dobre.
Mobil Guru
12 příspěvků