Všeobecný pokec tykající se Smartphonů :)
23 příspěvků

ROM pro HTC Typhoon (WM6)

Všeobecný pokec tykající se Smartphonů :)
korps
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
10
Registrován:
30. 12. 2006 21:32
Odesláno:
30. 08. 2007 21:06
dalsia rom

Kód: Vybrat vše

http://www.coolcode.cn/andot/windows-mobile-6-for-typhoon-feeler-amadeus-wwe-edition-released
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Flyjo
Mobil Profi User
Zařízení:
Wildfire
Příspěvky:
409
Registrován:
25. 12. 2006 10:41
Odesláno:
09. 09. 2007 12:17

Takže ta první ROMka je na ho... nejede v ní skoro žádná aplikace. Ta co jsem som hodil já (Another wm6 for feeler) je celkem dobrá jen klavesy jsou pro feeler a musí se přeinstalovat a když příjde na MR a nejste blízko svého počítače tak vám zustane neovladatalný telefon :? a právě to se mi ted stalo tak jsem zkusi tu co je zde jako poslední. Je to předělaná verze (Another wm6 for feeler) je portováná i pro typhoon i feeler i amadeus, je maximálně odlehčená zbavená bugu a je přídán soubor extras a každý si doinstaluje co potřebuje:

Extras:

* ArcSoft MMS 4.0.40.1 for Typhoon/Feeler/Amadeus. It also has English & Chinese mui, and maybe it only works perfect on this ROM. (Updated)
* HTC IA Camera (0.3 megapixel & 1.3 megapixel) cab. It has English & Chinese mui, and you can launch it in Picture & Video. (Updated)
* Celetask 2.2.2433.4986 English & Chinese cab. It can enable or disable Bluetooth Audio, and it’s free. Long press Home button can launch it.
* WM5torage 1.75 English & Chinese cab. It can work well on this ROM.
* Microsoft Office Mobile cab. It has English & Chinese mui, too. you can install it on your storage card. (Updated)
* WMA & WMV Codecs for TCPMP. You can extract it into \Windows folder.
* Windows Live for Smartphone cab.
* Regedit.

Nemá však vyhlazené písmo.

Edit: přídána verze clear type

Z číny to leze mooc pomalu tak jsem to hodil sem:

Kód: Vybrat vše

https://ssl.rapidshare.com/cgi-bin/premiumzone.cgi?savedfiles=3&forbiddenfiles=0
Mobil Profi User
Bllade1
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Qtek 8020 Eurotel SDA+WM 6
Příspěvky:
17
Registrován:
20. 03. 2007 12:07
Odesláno:
09. 09. 2007 19:13

nemozem s tebou suhlasit ze ta prva je na hovno :evil: bo ja som ju mal nejaky ten cas a nestalo sa mi ze by mi tam nieco neslo ale to je uz jedno. Tiez mam tu romku ktoru si sem hodil asi tyzden a musim uznat ze je super 8)
Mobil Čumil Plus
23 příspěvků