Nevíte si s něčím rady ohledně iGO8? Tak to zkuste tady.
4 příspěvky •Stránka 1 z 1

Navigace GoClever 4330A + iGO8 najdu řešení?

Nevíte si s něčím rady ohledně iGO8? Tak to zkuste tady.
Raptorius
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung Omnia GT-I8000II
Příspěvky:
2
Registrován:
22. 02. 2011 16:31
Odesláno:
06. 01. 2014 11:15
Navigace GoClever 4330A + iGO8 najdu řešení?
Zdravím, zřejmě se zde tento problém už řešil, ale prošel jsem celé fórum několikrát i

Kód: Vybrat vše

http://www.forum.entershop.cz
a buď se tohle téma vždy rozmělnilo do ztracena a nebo jsem se ztratil já, protože jsem se potřebného návodu nedopátral.
Mám navigaci GC 4330A se starými mapami. V přístroji jsou umístění "\" s Win, "DataStorage" se složkami BTPHONE, calculator, EBOOK, GAME, GPSShell, PicShow, pn8, VVP, "Network" - prázdná a "ResidentFlash" se čtyřmi BIN soubory. Na 2GB SDMMC (je chráněna proti zápisu) složka "mobilenavigator" a soubor GPSSHELL. Prosím poraďte a vysvětlete (doslova jak pro blbce), jak přeinstalovat MobileNavigator iGO8, která verze, jaké mapy a kam s tím. Předem díky moc.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
06. 01. 2014 14:39

Re: Navigace GoClever 4330A + iGO8 najdu řešení?

Zrejme jsi mel na mysli toto vlakno, ktere jsi hledal a nenasel: igo-8-pomoc/igo8-na-goclever-4330a-t38214.html

Nevim, jak je to u tveho typu navigace v nastaveni, ja mam GC 5066.
Koukni do Menu, jestli tva navi umi spustit externe umisteny EXE soubor na karte.
Kdyz to umi, mas to o jednoduche.

Pak na kartu muzes nakopirovat jakoukoliv navigaci, urcenou pro WM, a tu pouzivat.
(Ja osobne jich tam mel nakopirovanych asi 8: puvodni navigaci, pak dale Automapa, TomTom, iGo8, Primo, OziExplorer, NDrive, Be-On-Road, Sygic-ten uz neni aktualizovan, .... a uz nevim co jeste, stejne jsem na dovolene pouzival vzdy jednu a ostatni byly zbytecne.
Zvol si takovou, ktera ma dostupne aktualni mapy).

Doporucuji: iGo, Primo, TomTom ci Automapu

Kazdopadne aktualizaci vestavene navigace a aktualni mapy do ni uz asi nesezenes z duvodu nedostupnosti aktualnich map (teda ja je alespon nesehnal, ale uz se mi dlouho tato navi vali v supliku, kdyz mam navi v tabletu s Androidem).

Ma navigace (GC 5066) EXE spustit neumi.
Proto jsem musel nakopirovat na kartu tzv. "spoustec", coz je vlastne menu navic, nez-li mas ted v originalni navigaci.
Po spusteni navigace se otevre menu spoustece a pak zvolis, co chces spustit dale.
To uz pak zalezi jen na tobe, jak si sam menu "spoustece" sam upravis a nastavis.

Na Entershopu (viz tvuj link vyse) stahnes Spoustec (snad ho tam jeste maji), ten nakopirujes na kartu.
Jeho nakonfigurovanim pak dokazes spustit jakykoliv EXE soubor umisteny na karte - teda spustis i tu nakopirovanou navigaci.
Moderátor
Raptorius
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung Omnia GT-I8000II
Příspěvky:
2
Registrován:
22. 02. 2011 16:31
Odesláno:
06. 01. 2014 15:36

Re: Navigace GoClever 4330A + iGO8 najdu řešení?

Tak toto VLÁKNO jsem pochopitelně našel a četl, ale nebyl jsem z toho 2x moudrý. V tomhle jsem skutečná lama. Tak než začnu; spouštěč jsem si stáhnul a... je třeba ho rozbalit na novou zformátovanou kartu, že? Má tam být čistě jen ten spouštěč nebo i data zkopírovaná z originál paměťovky, t.j. MobileNavigatorem?
Mobil Čumil Plus
HELESIC
Mobil Profi User
Příspěvky:
476
Registrován:
29. 09. 2009 16:44
Odesláno:
06. 01. 2014 21:32

Re: Navigace GoClever 4330A + iGO8 najdu řešení?

Raptorius: Na té nové kartě máš mít.Jen spouštěč a igo.Začni tím že rozbalíš a nakopíruješ na ní spouštěč a zkus ho navigací spustit.Pokud se spustí pokračuj dál nakopírováním komplet igo.Pokud nepujde,tak třeba pohledat jiný a nebo zkusit odblokovat navigaci souborem co jsem tu dal.
Mobil Profi User
4 příspěvky •Stránka 1 z 1