Nevíte si s něčím rady ohledně iGO8? Tak to zkuste tady.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

Navigace becker traffic assist 7926

Nevíte si s něčím rady ohledně iGO8? Tak to zkuste tady.
josefjosef123412
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
NOKIA
Příspěvky:
1
Registrován:
14. 06. 2015 07:02
Odesláno:
14. 06. 2015 07:06
Navigace becker traffic assist 7926
Dobrý den,

Chci se zeptat, mám navigaci Becker Traffic Assist 7926 a mám v tom mapy a vše, a když zadám vesnici, tak mi nejde zadat číslo domů.
Tak jsem si říkal, jestli by tam nešel dát nějaký jiný systém? Já jsem koukal na netu, že by tam měl jit IGO systém, tak se chci zeptat jestli je dobrý a jestli by tam opravdu šel?
A navíc jsem četl, že tento systém umí zachytávat ty radary.

Odepište někdo děkuji.
Mobil Čumil Plus
SHAKAL007
Mobil Beginner
Zařízení:
Zopo ZP990+
Příspěvky:
36
Registrován:
29. 03. 2008 07:11
Odesláno:
26. 07. 2015 16:16

Re: Navigace becker traffic assist 7926

Ahoj
do Beckera jde opravdu Igo navigace, jde o to že když připojíš navi k PC a přes Total commander najdeš soubor mobilenavigator.exe a ten smažeš a místo něj tam nahraješ soubor IGO.exe který pak přejmenuješ na původní nazev mobilenavigator.exe tak jsi získal iGo v Becker navigaci. Já to mám vyzkoušené s krabičkou 7988 s TMC a i to tmc mi tam bez problémů jelo. V krabičce necháš jenom soubory mobilenavigator.exe a sys.txt ( zbytek původní navi můžeš smazat, pokud ji již nebudeš používat) a v souboru sys.txt si nastavíš cestu k paměťové kartě kde máš zbytek navigace iGO. A pak už jenom aktualizuješ mapy případně další soubory a můžeš jezdit. Ovšem je potřeba stáhnout verzi iGO pro Windowsmobile operační systém, verze pro android ti na tom samozřejmě nepojede. Mapy soubory POI a ostatní je zaměnitelné ale instalační soubory jsou jiné
Mobil Beginner
2 příspěvky •Stránka 1 z 1