Všechno možné pro Smartphone co nemá vlastní kategorii.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

stereo sluchátka jak vyrobit (podrobný návod) by onik32

Všechno možné pro Smartphone co nemá vlastní kategorii.
Uživatelský avatar
Nil3E
Mobil Profi User
Příspěvky:
400
Registrován:
03. 04. 2007 15:03
Odesláno:
02. 05. 2007 17:02
stereo sluchátka jak vyrobit (podrobný návod) by onik32
stereo sluchátka jak vyrobit (podrobný návod)
- buď koupit originální handsfree sadu (cca 600,-Kč) nebo upravit neoriginální (už od 150,-Kč) nebo se poptat po bazarech mobilů a koupit vadné sluchátka (Nokia/Motorola) a použít z nich konektor na výrobu redukce nebo koupit konektor viz níže. Redukce sice znamená, že příjdete o mikrofon, ale zase slibuje možnost použít opravdu kvalitní sluchátka .... tedy teoreticky, ve skutečnosti to jaksi nemá cenu:
Zakoupil jsem totiž noname handsfree made in China určenou pro Nokii za hezkých 200Kč s tím, že z ní odstřihnu konektor a použiji ho na redukci (ten konektor je samostatně asi nesehnatelný). Ale když už byla na stole, tak jsem ji rozebral a přehodil drátky tak, aby to dělalo Motorole dobře a ... překvapení, ono to hrálo. Pravda basy mně připadaly slabší, bylo to posazené trochu více do středů, tak jsem se rozhodl vyzkoušet opravdu kvalitní sluchátka - Kossy. A velké překvapení, slavné Kossy nehrály líp, spíše ještě trochu hůř (kvalitní sluchátka jenom zdůraznily nekvalitní výstup Motoroly). Závěr - nemá smysl kupovat super sluchátka, líp než Kossy stejně hrát nebudou a je zřejmé, že Motorolka nemá extra kvalitní převodník/zesilovač a tak jsou k ní kvalitní sluchátka vhodné asi jako GoodYearky na Trabanta. Většině lidí, kterým jsem to dal vyzkoušet stejně připadal zvuk z těch čínských naprosto v pohodě, takže je to spíše o vaší náročnosti :-)
Zvuk jako handsfree je taky skvělý - silný a čistý, mikrofon funguje, prostě při zazvonění zmáčknete čudlík na mikrofonu, MP3 se přeruší a hovor přijme, po ukončení hovoru začnou MP3 zase hrát, mobil celou dobu v kapse ... tak to má být.
Pokud by to chtěl někdo zkusit, v tom klipsu není žádný tišťák, je to systém vrabčí hnízdo. Nepoznačil jsem si barvy drátků, takže neuvedu zapojení, stejně to chce elementární znalosti, pájku a měřák (nebo šikovného kamaráda, který umí připojit na čtyři drátky mikrofon a stereo sluchátka). Pro vybaveného elektrikáře to bude práce na 5-20 min podle šikovnosti ...

Obrázek
Obrázek

Jestli se vám to povedlo klikněte na thanks..
By Onik32 and mpx200.ic.cz

Hezky a Levně!!
Mobil Profi User
cbox
Mobil Guru
Zařízení:
Nokia 6670
Příspěvky:
237
Registrován:
23. 12. 2006 11:32
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
13. 05. 2007 21:03

sory ale musim!

Resi se to tady:

Kód: Vybrat vše

http://4allmobile.eu/viewtopic.php?t=1434
Mobil Guru
Uživatelský avatar
FullSoft
Veterán
Příspěvky:
2813
Registrován:
24. 12. 2006 23:13
Odesláno:
13. 05. 2007 21:06

2 cbox:

Děkuji za upozornění a uzamykám tento topic
| Samsung Galaxy Note 10+ 512 GB | Samsung Galaxy A9 Duos (2018) | LG G3 3/32 GB | Epad Chuwi Hi8 Pro Dualboot (Android 5 / Windows 10) | Mio C720 | Mio H610 | Prestigio Geovision 4500TMC |
Veterán
3 příspěvky •Stránka 1 z 1