Máte problémy s androidem na svém HTC HD2 nebo podobném zařizení?
57 příspěvků

Android na HTC HD2

Máte problémy s androidem na svém HTC HD2 nebo podobném zařizení?
Uživatelský avatar
Henatko
Mobil Guru
Zařízení:
BB 9780(480x360),Nokia E72 a N95 (QVGA)
Příspěvky:
159
Registrován:
22. 01. 2010 21:48
Odesláno:
15. 01. 2011 22:50
Re: Android na HTC HD2
Clockwork Mod Funkce:
Flash-ROM ve formátu update.zip
-Zálohování a obnova ROM pomocí nandroid
Flash-ROM z SD karty bez použití PC
-Easilly otřete všechny data / cache
-Rozdělení SD kartu pro použití s Apps2SD
ADB-Full Root přístup
-Fix app oprávnění (Překlad google)

ale na večer se mi podělal g-senzor : náhodou nedělal kalibraci ? to blblo dokonce to zakazovali
Obrázek
Mobil Guru
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
15. 01. 2011 23:51

Re: Android na HTC HD2

2.3.1 CyanogenMod 7 od MDJe vazne doporucuju. Zatim s tim nemam zadny velky problem (jen tak aplikace pro galerii je uplne retardovana = neukazuje mi jeden jpg obrazek kterej si chci dat jako tapetu).Ma to mensi spotrebu nez SD buildy, ale jsem z NANDu dost zklamanej.
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
FeebeEWN
Mobil Guru
Zařízení:
SONY Xperia T (32GB)
Příspěvky:
154
Registrován:
25. 10. 2010 17:33
Odesláno:
16. 01. 2011 08:38

Re: Android na HTC HD2

Henatko: bohužel jsem ji dělal no :suicide: ale potom to ještě asi půl dne šlapalo v pohodě. Hrál sem pomocí g-senzoru HAWX... každopádně vyzkouším tu 2.3.1 CyanogenMod 7 od MDJe takže mě to nijak nevadí :)

takže se bez toho Clockwork Modu obejdu?
nVidia Shield Tablet
Mobil Guru
ace11
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
19
Registrován:
23. 06. 2010 19:59
Odesláno:
16. 01. 2011 09:14

Re: Android na HTC HD2

Ahoj lidi,potreboval bych od vas pomoct,znamej chce koupit mobil na to aby tam mohl pouzivat navigaci,me se dost libi navigace igo 8,mohl bych vas poprosit zda by jste mi mohli poradit jaky operacni system mam vybrat? a popripade poradit i jaky telefon je spolehlivy? moc prosim o radu a predem moc dekuju,jestli bdue nekdo ochotny mi poradit. hezkou nedeli preji.. :)
HTC HD 2 - Windows mobile 6.5 - Navigace iPrimo
Mobil Čumil Plus
xpe_1
Mobil Guru
Zařízení:
HTC M8
Příspěvky:
141
Registrován:
11. 09. 2010 11:54
Odesláno:
16. 01. 2011 11:15

Re: Android na HTC HD2

Nejlepsi na navigace je urcite Windows Mobile (TomTom, iGo8, Garmin, SmartMaps.....) velky vyber navigaci a map, obzvlast to iGo8 je tam perfektni. WM ale moc spolehlive neni, akorat HTC Touch Pro2 a HD2 mozna.
Spis doporucuju Android - nema tak velky vyber, ale ty hlavni tam jsou (iGO, Sygic.., TomTom pry taky casem bude...). Je mnohem spolehlivejsi a prehlednejsi. Treba HTC Desire nebo Desire HD.
Tohle je dost OT.
mattyy1hp
HTC M8 Gunmetal Grey [Snapdragon 801][64GB MicroSDXC][ROOT][Android 4.4.4]
Historie: Nokia 3310 -> Nokia 3510i -> Siemens CT65 -> SE K750i -> SE K800i -> SE K850i -> SE P1i -> SE Xperia X1 -> HTC HD2 (WM 6.5) -> HTC Touch Pro 2 -> HTC HD2 (Android 2.3) -> HTC Desire -> HTC Desire HD -> HTC One X -> HTC M8
Mobil Guru
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
16. 01. 2011 12:23

Re: Android na HTC HD2

FeebeEWN píše:takže se bez toho Clockwork Modu obejdu?
Ano, MDJ's CyanogenMOD 7 ma dve verze. JEden normalni NAND a druhej s Clockwork modem. Ale vazne doporucuju hodit tam Clockwork, neni to tezky a je to hodne uzitecny.
xpe_1 píše:Nejlepsi na navigace je urcite Windows Mobile (TomTom, iGo8, Garmin, SmartMaps.....) velky vyber navigaci a map, obzvlast to iGo8 je tam perfektni. WM ale moc spolehlive neni, akorat HTC Touch Pro2 a HD2 mozna.
Ano WM je na navigace nejlepsi. Pokud jde o to co rikas o spolehlivosti, je to blbost. WM je dobry a spolehlivy operacni system, ale neni pro lidi, kteri si s nim nepohraji. WM ti prijde jako polotovar, aby sis WM opravdu uzil musis si ho upravovat a zlepsovat. Nedporucuju lidem bez zajmu. Ale tohle tu fakt nereste.
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
FeebeEWN
Mobil Guru
Zařízení:
SONY Xperia T (32GB)
Příspěvky:
154
Registrován:
25. 10. 2010 17:33
Odesláno:
16. 01. 2011 13:54

Re: Android na HTC HD2

Tak už sem si nahrál Androida 2.3.1 od MDJ CyanogenMod7 a po restartu je systém komplet v češtině. vypadá to dost luxusně díky :good

-jak nahodím na plochu hodiny? :D nemůžu na to přijít :wall: mám tam vzduchoprázdno

-nějak nevím jak aktivovat gps... nechce naskočit potvora jedna

-a největší průser - při volání se projevuje ozvěna, já slyším dobře, ale volaný mě slyší s ozvěnou
nVidia Shield Tablet
Mobil Guru
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
16. 01. 2011 15:29

Re: Android na HTC HD2

- Stahnes si nejakej widget s hodinama. Podrzis dlouho prst na volnym miste, objevi se nabidka, das widgety a najdes si sve hodiny
- Stahnes dolu tu listu z hora a nahore je malej spravce, je tma i GPS tak si ji aktivuj
- Zavolej ze svyho mobilu na nejakej jinej mobil, dej to na hlasitej rezim a zaves, melo by to bejt v poradku.
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
ace11
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
19
Registrován:
23. 06. 2010 19:59
Odesláno:
18. 01. 2011 18:00

Re: Android na HTC HD2

Hosi chce se zeptat,dela se na MW navigace Sygic Aura? :) mam HTC HD2 a taky premyslim,ze bych si taky hodil na HD2 android,myslite,ze to bude vse rychlejsi a stabilnejsi? me obcas WM vytuhne a tak,nejsem po tyhle strance moc spokojeny... a jeste jednu vec na HTC Wildfire
pry by sygic nemel fungovat,je neco na tom pravdy? moc prosim za rady dekuji :)))
HTC HD 2 - Windows mobile 6.5 - Navigace iPrimo
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
18. 01. 2011 18:53

Re: Android na HTC HD2

Mno android neni ani rychlejsi ani stabilnejsi. Je spise plynulejsi a jinak se stavi k problemum. Kdyz ma nejakej problem tak to rychle sestreli a restartuje si tu jednu vec, takze nezamrzne. WM se to snazi resit (vypada ze nic nedela), clovek pak klika vsude kolem a tim se to cely sekne.

No ale abych ti odpovedel. Myslim ze ti to bude pripadat rychlejsi a rozhodne nebudes muset casto restartovavat system.
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
57 příspěvků