Máte problémy s androidem na svém HTC HD2 nebo podobném zařizení?
4 příspěvky •Stránka 1 z 1

HTC HD 2 + android

Máte problémy s androidem na svém HTC HD2 nebo podobném zařizení?
xrayyable
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC HD 2 (800x400) ROM 1.66
Příspěvky:
7
Registrován:
23. 10. 2010 14:22
Odesláno:
22. 02. 2011 15:55
HTC HD 2 + android
Ahoj, mam HTC HD2, takze jsem mel a jeste mam dlouhou dobu WM. Nedavno jsem si stahnul Androida, ale jen na pametovku. Pochopil jsem, ze se aplikace stahujou pres ten kod, v marketu a nebo .apk . Chtel jsem se zeptat, pokud stahuju napr hru, pro jaky telefon je nejlepsi hru stahnout. Mam Android 2.2 Froyo. Diky
HTC HD 2 ROM 1.66(official) a spusta tweaků. Moc doporučuju Cookies Home Tab (UTFG)

Než se rozhodnete něco postnout, přečtěte pravidla, a klikněte na "náhled" ! :) STOP crapům
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
22. 02. 2011 19:26

Re: HTC HD 2 + android

V podstate to mas jedno. Staci dodrzet WVGA rozliseni a stahovat verze pro snapdragon. Jinak vetsina ROMek bylo zalozeno na HTC Desire a HTC Desire HD, pokod si spravne vzpominam.
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
xrayyable
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC HD 2 (800x400) ROM 1.66
Příspěvky:
7
Registrován:
23. 10. 2010 14:22
Odesláno:
22. 02. 2011 20:33

Re: HTC HD 2 + android

Mas pravdu, ja sem trosku vul a uvedomil jsem si, ze je to prevzany z desiru az po tom co sem to napsal. Kazdopadne diky za radu x]
HTC HD 2 ROM 1.66(official) a spusta tweaků. Moc doporučuju Cookies Home Tab (UTFG)

Než se rozhodnete něco postnout, přečtěte pravidla, a klikněte na "náhled" ! :) STOP crapům
Mobil Čumil Plus
lovejoy77
Mobil Beginner
Zařízení:
huawei P7
Příspěvky:
37
Registrován:
08. 04. 2011 14:49
Odesláno:
06. 01. 2012 11:14

Re: HTC HD 2 + android

chcem ta ale upozornit na jednu vec s androidom z pamatovej karty.ked som mobil zapojil pod wm na pc a pamatovu kartu mal ako usb ulozisko vela krat mi android potom zblbol tak ze mi kazda aplikacia po nabootovani padla.ziadna mi nesla.niekedy pomohlo prekopirovat haret.exe,zvukovy subor a este jeden som kopiroval.lenze aplikacie som musel potom nanovo nainstalovat.proste vsetko slapalo ako ma az kym som mobil nenapojil na pc.preto som radcej dal prednost androidu stiahnuteho priamo do telefonu.Mozes zabudnut na vymenu pamatovych kariet pokial tam mas Androida z sd karty.vacainou ti system padne ked vyberies pamatovu kartu.
Mobil Beginner
4 příspěvky •Stránka 1 z 1