Máte problémy s androidem na svém HTC HD2 nebo podobném zařizení?
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

HTC HD2 problem baterka? Hardware? Software?

Máte problémy s androidem na svém HTC HD2 nebo podobném zařizení?
Brpo25
Mobil Plus User
Zařízení:
HTC HD2, HTC Desire S, Asus transformer
Příspěvky:
65
Registrován:
05. 03. 2010 09:15
Odesláno:
03. 02. 2012 13:36
HTC HD2 problem baterka? Hardware? Software?
Zdravim, uz mam nejaky ten rok HD2 a vsetko islo OK ak napriek nejakym padom. Po poslednom pade islo tiez vsetko v pohde ale len par dni. Potom sa mi mobil zacal sam vypinat a mrznut a vobec nesiel zapnut.
1. Mrzne a vypina sa telefon. ostane cierna obrazovka a nereaguje, musim but vybrat baterku alebo reset

2. Pri zapinani zamrzne, naskoci len bie obrazovka, po par pokusoch naskoci biela obrazovka s napisom HTC a potom zasa o nieco dalej a nakonec sa niekedy zapne.

3. Ak necham telefon vypnuty dlhsiu dobu tak sa nastartuje na 1x normalne

Cim si myslite ze to moze byt?

1.Pouzivam romku Typhoon v3.7.6 (skusal som aj 3.7.5 ale je to to iste)Instaloval som to na novo, cistil wipe ci ako sa to vola a stale rovnako. Task29 som nerobil nerobil, nemam pristup k PC. Myslite si ze by to mohlo pomoct?

2. Moze byt chyba niekde v hardwere? Nejaka porucha alebo nieco?

3.Vsimol som si ubytok baterky, vydrzala mi pri mojom pouzivaninieco cez den, teraz nevydrzi ani den, je to dost citit. Nic take som neinstaloval medzi tym. Mam ale pocit ze to urobi ked sa baterka dostane pod hranicu zhruba 50% niekedy najdem telefon uplne vybity, musim nabijat. Akurat testujem ci to vypina aj pri plnej baterke. Myslite ze by to vyriesila nova baterka?

Dik
Mobil Plus User
ekim
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HD2Android
Příspěvky:
3
Registrován:
19. 01. 2012 17:48
Odesláno:
25. 02. 2012 11:23

Re: HTC HD2 problem baterka? Hardware? Software?

No vypada to na vadny HW... jediny co zkusit nahodit WM6.5 a otestovat jestli padaji i ty...
Mobil Čumil Plus
2 příspěvky •Stránka 1 z 1