Máte problémy s androidem na svém HTC HD2 nebo podobném zařizení?
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

HTC HD2 + Android + Bluetooth

Máte problémy s androidem na svém HTC HD2 nebo podobném zařizení?
radkyn30
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
1
Registrován:
05. 05. 2012 08:43
Odesláno:
05. 05. 2012 11:44
HTC HD2 + Android + Bluetooth
Zdravím,
měl bych jeden dotaz ohledně funkce Bluetooth na HTC HD2. Když si nainstaluji ma HD2 Androida mám pokaždé potíže s Bluetooth. Jedná se o toto. Po čisté instalaci NAND verze MIUI (nyní mám poslední verzi) se bluetooth tváří jako, že funguje. Zapnu jej dokonce i předstíra činnost ikonka se zobrazí v horní liště, ale samozřejmě pokud dám vyhledat ke sparovaní zařízení tak můžu na tlačítko mačkat kolik chci a nic se neděje a maximalně aplikace pro bluetooth zhavaruje, totožný stav je i když dam volbu zviditelnění bluetooth. Někdy se po po čiste instalaci jiných verzí stane, že BT funguje zcela korektně a spáruji ho i se svým autoradiem, ale samozřejmě mi toto spojení vydrží jednou dvakrát a pak se stane stejný stav jak jsem popisoval výše. neexistuje nejaky driver nebo nějaké skryté nastavení v androidu se kterým by mohl tento problém řešit? Android jako system mi sedi a nechci se vracet k WIN Mobile 6.5 a nebo k Win Phone 7.5 kde bluetooth funguje perfektně a ja tak můžu naplno využívat handsfree v autě.
Předem díky za případnou pomoc
Radek
Mobil Čumil Plus
milankob
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Honor 9
Příspěvky:
19
Registrován:
15. 11. 2010 22:37
Odesláno:
06. 05. 2012 09:52

Re: HTC HD2 + Android + Bluetooth

mne funguje bluetooth s touto ROM-kou

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1166948
S4 mini duos i9192
Mobil Čumil Plus
2 příspěvky •Stránka 1 z 1