Veškeré programy pro kapesní počítače.
85 příspěvků

Pigeon 1.2.0.47 [CZ]

Veškeré programy pro kapesní počítače.
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
30. 12. 2008 18:37
Re: Pigeon 1.2.0.14 [+ CZ]
Cozeeee, QIP neni ruskej?? A od kdy??? A na

Kód: Vybrat vše

www.qip.ru
je teda co??? :D
Ale osobne jsem tohle taky dal pryc, furt s tim nejaky problemy byli a ve finale se mi to samo restartovalo zase na vychozi hodnoty tak jsem to dal pryc a chodim pres slic uz jen. :)
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
30. 12. 2008 19:37

Re: Pigeon 1.2.0.14 [+ CZ]

Sekac píše:Bacha na to, mel jsem ho taky chvili ... Pak preinstaloval pda a nejakej cas icq nepouzival (10 dni?) a kamosi mi pak volali co jim to posilam za rusky s***ky na icq, jsem musel zazadat o novy heslo k icq pac nejakej magor rozesilal rusky spamy na kontakty co jsem mel v icq (a heslo si zmenil)... Icq mam jen v pda ... qip a pigeon jsem zkousel ... qip neni rusky ... Pigeon je rusky ... spamy jsou taky rusky ... tak nevim, zaver si udelejte sami :(
Můzu jen potvrdit, naistaloval jsem ho i 3 kamaradum a vsem psali rusaci nejaky kliky haky...a jelikoz pouzivam na 2 ucty zjistil jsem ze se mi nekdo na jeden z uctu pripojuje......byl jsem proste on line i kdyz jsem byl prihlasen na druhem uctu.....napsal jsem mi vicejazicne at toho kouka nechat ...ale bez reakce.... ucet jsem radeji zrusil
Je mozne aby nekdo udelal program jen kvuli zjisteni loginu a hesel???pac toto tak vypada...hruza program :( :( :( :( :( :( ....
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
cputakt
Mobil Plus User
Příspěvky:
68
Registrován:
07. 01. 2008 16:20
Odesláno:
31. 12. 2008 18:10

Re: Pigeon 1.2.0.14 [+ CZ]

Hoši poraďte kam mám nakopčit ten today plugin?Hledal jsem ve woknechi tam kde je nainstalovaný pigeon ale všude kde jsem ho dal se mi na today nic neoběvilo krom toho původního.
HTC Touch HD 8GB SDcard
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
Hellseeker
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Touch HD
Příspěvky:
20
Registrován:
20. 08. 2008 23:32
Odesláno:
07. 01. 2009 16:59

Re: Pigeon 1.2.0.16

Nova verzia:

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/180733851/pigeonENU.zip.html
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
08. 01. 2009 10:56

Re: Pigeon 1.2.0.16

Hmmm, uz to nechci je opravdu nejakej speh do mobilu. Ani to ted uz moc nedoporucuju ostatnim. Nejlepsi mi prijde slick.
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
cputakt
Mobil Plus User
Příspěvky:
68
Registrován:
07. 01. 2008 16:20
Odesláno:
08. 01. 2009 14:10

Re: Pigeon 1.2.0.16

Nevím co máte za problémy,já tento softík používám už dva měsíce asi denně a nemám s ním žádný problém.U slicku se mi stávalo že když jsem dlouho nepsal tak mi spadl.
HTC Touch HD 8GB SDcard
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
s.s.rock
Mobil Extra User
Zařízení:
Ježíš těch bylo aktuálně Samsung Galaxy A5 2016
Příspěvky:
850
Registrován:
01. 03. 2008 21:45
Odesláno:
08. 01. 2009 19:00

Re: Pigeon 1.2.0.16

No asi ho moc nepouzivas prave. Mozna denne ale 10minut ne, nech pripojene hodinu a dyl a uvidis co ti zacne chodit za zpravy. No nic nikomu to rozmlovat nebudu, na to musi kazdej prijit sam, me uz tohle do mobilu nesmi.
Dříve sem byl s.s.rock dnes s.s.thrash nový profil za 30 kvůli tomu ale zakládat nehodlám!
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
Bombera
Mobil Extra User
Příspěvky:
686
Registrován:
24. 12. 2007 10:03
Odesláno:
08. 01. 2009 19:13

Re: Pigeon 1.2.0.16

Ac nerad ale musim potvrdit me taky zacali chodit rusky texty takze taky uz nepouzivam
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
Hellseeker
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Touch HD
Příspěvky:
20
Registrován:
20. 08. 2008 23:32
Odesláno:
08. 01. 2009 19:20

Re: Pigeon 1.2.0.16

Ruske spami chodia preto lebo program zatial nema antispamoveho bota,co neznamena ze to moze nejako uskodit pda. Spamy chodia normalne aj na comp ak nemate aktivovany antispam.
Takze obavy su zbitocne,ale je to na kazdom ako sa k tomu postavy. :wink:
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
08. 01. 2009 19:36

Re: Pigeon 1.2.0.16

s.s.rock píše:No asi ho moc nepouzivas prave. Mozna denne ale 10minut ne, nech pripojene hodinu a dyl a uvidis co ti zacne chodit za zpravy. No nic nikomu to rozmlovat nebudu, na to musi kazdej prijit sam, me uz tohle do mobilu nesmi.
Jeste neco k tomu povim:(je to jen ma zkusenost a os. nazor)
Jak uz jsem tu psal pouzival jsem tento program delsi dobu a to v podstate 10 hodin dene jel nepretrzite.Po urcitem case zacli prichazet podivne zpravi vsem 3 kamaradum+me..a take se mi pripojoval kdosi k uctu.......ale to byl pocatek:
par dni na to po nainstalovani ICQ 6.5 do pc-asi osudova chyba-mi o5 stale chodili podivne zpravy jelikoz jsem tomu neprikladal takovou pozornost a pouze jsem ty nezname kontakty /asi 12/ smazal a blokoval..ppc jelo cca 2 3 dny non stop(i icq pripojene stejne dlouho) a co se nestalo avast (netvrdim ze je super ale...) neustale psal neco o blokaci prichozich utoku na porty a jeste neco podobneho............no rozpitvavat to nebudu ale dopadlo to takto:
Obnoveni image hdd s op. systemem ze zalohy /nastesti zalohuji/
Komplet kontrola prenosneho obou ext. 3.5 HDD hdd /ty byly ok jelikoz nebyli mockrat za tu dobu zapnuty/nastesti
Ale disk na kterem byl sistem prosel radsi celej Formatem....
Jelikoz pred tim nez se cele PC zhroutilo bylo tezce zasss..rrr...
No Ucet jsem zrusil nahlasil na icq a radeji se uz v pc icq vyhybam take :-)
a zatim to vipada ze jsem tomu srabu unikl..........Nikomu to nepreju a tuplem pokud je TAKOVEJCH PROGRAMU NA VIBER VICE NEZ DOSTTreba dnes jsem nainstaloval Shape Services IMPlus 5.42 a naprosta spokojenost.....THX Bombera :wink:
Ale závěrem říkam ze nikde nepíši,že to ,,vse´´ zavinil tento program
Je na uvažení každého z vás co si do svého pda date bo nedate ....Ja uz svuj nazor na vec mam :wink:
uz tu nebudu spamowat to uz je na jiny topic a sekci :wink:
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
85 příspěvků