Veškeré programy pro kapesní počítače.
60 příspěvků

SportyPal

Veškeré programy pro kapesní počítače.
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
02. 02. 2010 22:08
Re: Sportypal - Gps aplikace pro sportovce
2 kazatell:
Kamarada pridas tak, ze na strankach w*w.sportypal.com se zaregistrujes (to uz nejspise jsi), nalevo v menu mas FRIENDS a pak nahore zalozka FIND PEOPLE - do okenka vepises jmeno hledaneho a das FIND.
Ja si te pridal jako "testovaci kontakt". Ja jsem tam take zaregistrovany zcela necekane jako Kamilos :wink:

2 ostatni fandove:
Jinak hlavne bychom u tohoto programu meli najit funkcni reseni, aby se spolu s displejem nevypinala GPS - to je ted nejpodstatnejsi.
Mozna na to nalezneme nejakou utilitku.

JInak pokud by se zde vytvorila skupina nadsencu tohoto programu, kteri si chteji vymenovat sve zkusenosti a zazitky, bylo by vhodne pro tuto diskuzi vytvorit samostatny topic v sekci Pocket PC - Pokec, at tady mame veci jen co se tyka funkcnosti programu, jeho verze apod.
Moderátor
Uživatelský avatar
kazatell
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC TyTN II (ve verzi MDA Vario III) (QVGA-240x320)... HTC Hera 110 (QVGA-240x320)
Příspěvky:
445
Registrován:
30. 12. 2008 09:13
Odesláno:
02. 02. 2010 22:26

Re: Sportypal - Gps aplikace pro sportovce

mno s tim vypínánim displeje sem to prozatim vyřešil v nastavení toho programu že sem zaškrtl ať se nevipíná a když to mám zapnuté... teda už jako trénink tak se nevypne, pouze upadne (v mém případě) do S2U2... ale je pravda že je to jen takové operativní řešení a chtělo by to nějak vymyslet...
Pomohl sem ti? Obrázek
Když se na něco ptám věřte že Google a HLEDAT sem už zkoušel... ale nepomohlo to
Obrázek
Mobil Profi User
Zoso33
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Desire
Příspěvky:
13
Registrován:
01. 01. 2010 22:26
Odesláno:
03. 02. 2010 01:30

Re: Sportypal - Gps aplikace pro sportovce

tak v profilu se dá zaškrtnout Vypnout obrazovku během treninku, poté se GPS neodpojí, stačí při treninku počkat asi 15s a obrazovka se vypne a GPS se neodpojí a ten kdo má s2u2, tak při probuzení má navíc i zamčeno.
Souhlasím s názorem Kamilose vytvořit topic v pokecu a tam doplňovat užitečné poznatky atd.
HTC Desire unrEVOked |LeeDrOiD 2.1a|radio.32.48.00.32U_5.11.05.14|
Mobil Čumil Plus
Kickr
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Touch Diamond
Příspěvky:
2
Registrován:
20. 01. 2010 08:48
Odesláno:
03. 02. 2010 07:19

Re: Sportypal - Gps aplikace pro sportovce

Zdravím všechny nadšence pro tento program. Včera jsem jej nainstaloval a vše šlapalo OK. Projel jsem nějaké trasy a vše úspěšně odeslal na web. Večer jsem pak musel pracovně něco vyřídit a pro navigaci jsem použil IGO8. KDyž jsem pak dnes ráno chtěl použít Sportypal tak na pozadí mi neustále mluvila navigace z IGO i když ta už byla dávno vyplá a nebyla v ní nastavená žádná trasa. Navíc mi tam Liška mluvil úplné nesmysly. Vždy při jeho pokynech k navigaci se ztratil signál GPS.
Nemáte někdo s tímhle náhodou nějakou zkušenost??
Děkuji za odpověď
HTC Touch Diamond, WM6,1, Igo 8.3.2.97313,
Mobil Čumil Plus
vodyn18
Mobil Guru
Zařízení:
xperia X1 480 x 800; LG GT540 Optimus 320 x 480
Příspěvky:
164
Registrován:
04. 05. 2008 07:04
Odesláno:
06. 02. 2010 11:08

Re: Sportypal - Gps aplikace pro sportovce

Mickens píše:Ano problém z vypínáním jsem měl taky u více GPS programů třeba BikeDashboard, většinou při vypnutí displaye to zkolabovalo nebo přestalo zaznamenávat. Naštve to pokud po půl hodině běhu se všechno díky vypnutí či seknutí ztratí.

Řešení
Takže než vyběhnu nastavím V napájení baterie - Vypnout zařízení pokud není používáno zruším zaškrtnutí a v přístroji pouze ztlumím podsvětlení.

V programu Sporty mám v nastavení.
Vypnout obrazovku, Autopause a jazykové zásahy ZRUŠÍM ZAŠKRTNUTÍ.
Pak funguje ok nevypíná se.

Foto jsem nezkoušel vyzkouším uvidíme. :D
ahoj, prosím tě, zkoušel jsi už to s těma fotkama? nevím k čemu to vůbec slouží. pak bych se ještě chtěl zeptat, která verze je nejnovější a k čemu slouží goal (beta)? ...jinak namakaná aplikace! :)
Mobil Guru
Zoso33
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Desire
Příspěvky:
13
Registrován:
01. 01. 2010 22:26
Odesláno:
06. 02. 2010 12:27

Re: Sportypal - Gps aplikace pro sportovce

foto jsem zkoušel a pouze uděláte snímek bez toho, aby jste opustili program. Jiný využití jsem nenašel, čekal jsem, že pujde např. přidat na mapku, ale ničeho takovýho jsem si nevšim. Goal co jsem pochopil, je plánovač , kde si člověk nastaví časový úsek (od kdy do kdy) typ výkonu (běh, kolo atd). Pak si můžem nastavit kolik kalorií chcem spálit, kolik km, kolik hodin strávit a naposled v kolika výkonech toho chcem dosáhnout. A nakonec, když už nějaký ten výkon vykonáme a pošlem na stránky sportypalu do Worksouts, tak se nám v Goals vypočte kolik jsme již ze zmíněných požadavků splnili. Např zdali jsme napřed, pozadu atd. pěkná aplikace :wink:
HTC Desire unrEVOked |LeeDrOiD 2.1a|radio.32.48.00.32U_5.11.05.14|
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
kazatell
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC TyTN II (ve verzi MDA Vario III) (QVGA-240x320)... HTC Hera 110 (QVGA-240x320)
Příspěvky:
445
Registrován:
30. 12. 2008 09:13
Odesláno:
06. 02. 2010 12:42

Re: Sportypal - Gps aplikace pro sportovce

Jo taky sem myslel že ty fotky sou k tomu aby se umístili na tu mapku když něco pěknýho vyfotim po cestě... ale po různém zkoušení je to pořád normální fotka, která má ještě nevíc pevné jméno a proto nejde ani udělat víc těch fotek...
Pomohl sem ti? Obrázek
Když se na něco ptám věřte že Google a HLEDAT sem už zkoušel... ale nepomohlo to
Obrázek
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
07. 02. 2010 12:16

Re: Sportypal - Gps aplikace pro sportovce

No ja to jeste nezkousel, ale chapu to tak, ze by mel vytvorit fotku k danym souradnicim, kde se prave nachazis, a tu fotku pak i nasledne zobrazit na mape (nebo misto, kdes ji poridil). Jinak by ta funkce fotky nemela zadny smysl.
Osobne si myslim, ze v dobe porizovani snimku nebyla aktivni GPS.
Zkusil bych se jeste kouknout v nastaveni fotaku, zda mas funkci ulozeni souradnic u fotky povolenou.
Pokud se tato funkce neda aktivovat primo ve fotaku (neni bezne aktivovana), musel bys ji aktivovat pres nejaky TWEAK program.
Ale to je pouze ma domnenka, nutno ji vyzkouset.
Moderátor
Uživatelský avatar
kazatell
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC TyTN II (ve verzi MDA Vario III) (QVGA-240x320)... HTC Hera 110 (QVGA-240x320)
Příspěvky:
445
Registrován:
30. 12. 2008 09:13
Odesláno:
07. 02. 2010 12:44

Re: Sportypal - Gps aplikace pro sportovce

já mám přímo ve foťáku fci fotek se souřadnicema... ale tady když zapnu foťák, tak se zapne normální snímání... podle mě je to jen nedoladěný, zkoušel sem to mockrát a nikdy se to neuložilo se souřadnicema, ani do mapy...
Pomohl sem ti? Obrázek
Když se na něco ptám věřte že Google a HLEDAT sem už zkoušel... ale nepomohlo to
Obrázek
Mobil Profi User
Mickens
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
8
Registrován:
27. 01. 2010 16:47
Odesláno:
07. 02. 2010 20:10

Re: Sportypal - Gps aplikace pro sportovce

Ahoj tak po delším testování mé kladné emoce pohasly. Soustavně vypadává signál je moc citlivý, při testu na kole mi vypadl uplně jen blikal takže výsledek byl kničemu. Jelikož potřebuji spolehlivou aplikaci a Sportypal mě jedenkrát ze sedmi pokusů sklame.
Začal jsem testovat program navmi který vytváří gpx kód a ten se dá do stránek Sportypalu zadat. Má také daleko víc funkcí a obrazovek i nastavení, při běhu neztratil sigál ani jednou ani v lese což Sportypal dělá standartně. Dá se volně stáhnout.

Dále zkouším jinou stránku pro výsledky

Kód: Vybrat vše

http://www.runsaturday.com/
je tam daleko více statistik navíc můžu zadávat srdeční puls.

Jak otestuji založím s tímto programem poznatky a nastavením nový topic.

program navmi než budou poznatky abych nechválil dopředu jako Sportypal. Prozatím ke stažení zde.

Kód: Vybrat vše

http://www.navmi.com/
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 07. 02. 2010 20:13, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odkazy mimo forum patria do CODE! Nie do citacie.
Mobil Čumil Plus
60 příspěvků