Všemožné navi aplikace pro android ;-)
82 příspěvků

GPS Navigation BE-ON-ROAD

Všemožné navi aplikace pro android ;-)
INDiGEN
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung S5690 Galaxy Cover
Příspěvky:
11
Registrován:
20. 07. 2013 16:23
Odesláno:
25. 03. 2017 16:31
Re: GPS Navigation BE-ON-ROAD
hotovyrado píše:ted je samozrejme otazka, proc mit BOR a ne rovnou Sygic... Mapove podklady jsou stejne, ma nekdo zkusenosti s obema a muze porovnat logiku navadeni? Ktera je lepsi?

Stejne tak nechapu, proc nekdo mermomoci chce mapy Navteq/Here pro Sygic.. kdyz HERE ma v offline mapach, v Navigonu, v iGo. Podle me je lepsi mit nejakou navi s HERE, nejakou s TT, nejakou s OSM atd...

Pracuju jako kurýr, a zatím mě nejlépe navádělo Primo s mapami navteq a to jak na evidenční čísla tak novostavby za rok 2015-16,
ale někdy je v něm složitý konkrétní číslo vyhledat, když nevím pod který město část obce spadá.
Takže navteq mapy používám i Sygicu, kde můžu číslo hledat přímo na mapě :)
Mobil Čumil Plus
hotovyrado
Mobil Plus User
Příspěvky:
63
Registrován:
30. 10. 2008 10:01
Odesláno:
26. 03. 2017 09:52

Re: GPS Navigation BE-ON-ROAD

To nerozporuji, že pro české poměry jsou lepší NQ mapy, nicméně pořád zde je dotaz, proč používat BOR a ne rovnou Sygic se stejnými mapami... event rovnou NQ mapy v iGO, případně NQ má i Navigon že ano :-)

Taky jsem byl kdysi strašně hrabivý a odsud si stáhl všechny navigace jen proto, abych je měl. Nicméně člověk stejně jezdí jen s jednou/dvěma které mu nejvíce vyhovují, které jsou v jeho očích nejlepší. Takže dnes si myslím že je naprosto dostatečné mít iGO Nextgen/Avic/Gift, Navigon a pokud někdo cestuje do zemí bývalého SSSR a na východ všeobecně, tak ještě Navitel. K tomu stejně každý má offline HERE mapy, nebo Google oblasti offline. Za mě je naprosto zbytečná instalace Nového TomToma kvůli jeho otřesnému designu, a Sygicu kvůli chaotickému ovládání v nové verzi. iGO+Navigon stačí...

Ale nikoho od instalace BOR samozřejmě neodrazuji, jen v mých očích se jedná o naprosto zbytečnou aplikaci - myšleno v kontextu lidí z tohoto fóra, kteří mají přístup i k jiným (a nalijme si čistého vína, o parník lepším) navigačním aplikacím.... Jiní to ale mohou vidět jinak, uznávám...
Mobil Plus User
82 příspěvků