Všemožné navi aplikace pro android ;-)
6 příspěvků •Stránka 1 z 1

IGo truck do Lenovo

Všemožné navi aplikace pro android ;-)
petula.sk
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Lenovo
Příspěvky:
3
Registrován:
03. 11. 2016 16:21
Odesláno:
03. 11. 2016 17:20
IGo truck do Lenovo
Zdravím. Potřebuju někoho, kdo se vyzná v problematice navigace do tabletu. Celé odpoledne pročítám internet a nikam jsem se neposunula. Chci nějakou solidní verzi IGo pro náklaďáky do tabletu Lenovo. Došla jsem k závěru, že je potřeba stáhnout instalační soubor (ne .exe), nainstalovat samotnou navi, k tomu potom stáhnout odpovídající mapy. Jenže první problém je, že vůbec nevím jakou verzi, nikde jsem nenašla, v jakém pořadí se vydávaly a taky jak podle toho poznám že je pro náklaďák. Hledám tedy někoho ochotného, kdo to se mnou, nejlíp online probere a nějak mi pomůže..
Mobil Čumil Plus
igorino
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
lenovo vibe
Příspěvky:
22
Registrován:
04. 09. 2016 09:32
Odesláno:
03. 11. 2016 21:29

Re: IGo truck do Lenovo

takze skusime to takto urcite by som nesiel uz do klasickeho iGA ale next gen alebo este lepsie iGO Avic do tabletu si z obchodu google play stiahnes total comander a mne osobne sa lepsie robi s ES file explorerom stiahnutu zlozku tu z fora rozbalis v pocitaci a skopirujes do pamate tabletu NIE SD KARTU otvoris si to v napr ES file manazerovi a uvidis tam zlozku napr igo avic po otvoreni tam bude zlozka content otvoris ju a tam budu priecinky mapy poi atd a do nich nakopirujes tu z fora stiahnute subory verziu pre kamiony ti spravi v mapach subor ftr ked mas dokopirovane vratis sa do priecinka avic tam je apka ktora konci .apk kliknes na nu a nainstalujes samotnu aplkikaciu a teraz zacne sranda lebo v pamati tabletu bude asi malo miesta takze to budes musiet presunut na sd kartu potom daj vediet kolko mas miesta ci treba presuvat nech to tu zbytocne nerozpisujem neviem dokedy budem na nete som v robote zajtra by som mal ist do tal ale ked sa to zmeni tak ti bude musiet poradit niekto iny a staci ti precitat asi podlednych 20 stran o igo avic tu myslim ze je tam rozpisane vsetko
tu o avic android-navigace/igo-avicsync-t55291.html a tu su mapy a ostatne veci tak nech sa dari
igo-8-mapy/igo8-r3-here-2016-q2-europe-maps-t56187.html
Mobil Čumil Plus
pepa71g
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
2
Registrován:
27. 03. 2009 20:59
Odesláno:
28. 02. 2018 20:20

Re: IGo truck do Lenovo

Ahoj doporučuji instalaci IGO NNG a v profilu vozidla nastavit tahač je tam i možnost, dle rozměrů soupravy , včetně nákladu a dle info. známých řidičů TIR vše funguje OK. Navíc je tam i online hlášení o dopravních informacích, zácpy, nehody já jezdím osobákem, ale používám každý den zatím spokojen. Aktuální mapy ve fóru. :)
Vše potřebné na fóru
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Sto61
Mobil Profi User
Příspěvky:
477
Registrován:
12. 03. 2010 07:36
Odesláno:
01. 03. 2018 05:00

Re: IGo truck do Lenovo

@igorino
Oceňuji snahu pomoci, ale je mi záhadou, proč dáváš odkaz na mapy, které jsou rok a půl staré.
A ještě pro náklaďák. Vždyť v současné době jsou aktuální mapy HERE 2017.Q4

Kód: Vybrat vše

http://www.4allmobile.eu/igo-8-mapy/igo-r3-europe-here-2017-q4-europe-maps-t58221.html
Realme 7 Pro - Android 11 UI 2
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
Raduzr
Mobil Plus User
Zařízení:
Huawei MadiaPad T3 > iGO Israel
Příspěvky:
78
Registrován:
28. 01. 2017 19:31
Odesláno:
01. 03. 2018 06:30

Re: IGo truck do Lenovo

Ahoj. Já osobně pro navigaci používám iGO nextgen kterou jsem už instaloval na několik různých tabletu v naší firmě, asi by bylo nejlepší napsat co vlastně máš za Lenovo tablet a podle toho pokračovat , jde o to kolik má vnitřní pěti.
Alcatel OT 902> Huawei G510>ZTE V5 > Huawei Y6> Samsung Galaxy S4 mini> Huawei P9 lite
Mobil Plus User
pepa47
Mobil Plus User
Zařízení:
GV 7777,Huavei Y6
Příspěvky:
76
Registrován:
13. 08. 2017 08:57
Odesláno:
01. 03. 2018 11:01

Re: IGo truck do Lenovo

Malé upozornění pro poslední 3 přispěvatele.Odpovídáte na příspěvek starý 16 měsíců!
Mobil Plus User
6 příspěvků •Stránka 1 z 1