1813 příspěvků
ChaoZZ theOry
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung Galaxy Note
Příspěvky:
3
Registrován:
19. 01. 2012 16:38
Odesláno:
21. 01. 2012 22:48
Re: Sygic Aura - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci
Hmmm... Nejak mi to nejde aj po stiahnutí a prekopírovaní súborov do telefónu si SYGIC chce downloadnut súbory cez wifi a ignoruje stiahnuté na karte takze sa s ním nedá pohnúť. Btw tým tlačidlom si asi myslel PATH...
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
21. 01. 2012 22:54

Re: Sygic Aura - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Ano, tim tlacitkem jsem myslel PATCH - nevim zatim, k cemu slouzi a jak jej pouzit.
Jinak v tom ZIPu je vice dewnloaderu, muse se pouzit ten podle nainstalovane verze Sygic Aura.

Ty mapy jsi nakopiroval ve stejnem formatu, jako byly mapy predchozi?
Moderátor
ChaoZZ theOry
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung Galaxy Note
Příspěvky:
3
Registrován:
19. 01. 2012 16:38
Odesláno:
21. 01. 2012 23:09

Re: Sygic Aura - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

už som to "vyriešil"... som si miesto verzie 11.2.5. naištaloval 11.2.3. :D lenže teraz mam problém s loadingom - už mu to trvá 5 min... inak v tom downloaderi je PATH (vytvorenie "cesty" pre stahované súbory) a nie PATCH.
Mobil Čumil Plus
william_cz
Mobil Guru
Zařízení:
LG GT540 Optimus
Příspěvky:
113
Registrován:
12. 05. 2009 16:44
Odesláno:
22. 01. 2012 11:26

Re: Sygic Aura - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Nepročítával sem všechny konverzece až nahoru, ale chtěl bych podotknout, že sem párkrát měl taky problémy s instalací nové verze a pak následnou funkčností. Jednou mi pomohlo smazat kompletně celou složku Aura z karty, odinstalovat aplikaci a udělat to všechno od začátku. Znovu nainstalovat a nechat ať si to úplně všechno stáhne samo.
Mobil Guru
jirimac
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
SGS2, E66
Příspěvky:
22
Registrován:
26. 10. 2009 09:46
Odesláno:
23. 01. 2012 10:13

Re: Sygic Aura - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Souhlasím, měl jsem zálohované mapy a vlastně celou složku Aura a nechtěl jsem to znovu stahovat. Při pokusu o kopírování mi SGS2 napsal, že je nedostupná pamět zařízení. Nakopíroval jsem komplet složku na externí paměťovou kartu a v telefonu přesunul do paměti telefonu, ale stejně to bylo zbytečné, protože po instalaci verze 11.2.3 chtěl stejně znovu stahovat mapy a měl u řiti nějakou složku, kterou jsem mu tam připravil. Tak jsem ji vymazal a tahám to z netu celé znovu. :wall:

Každopádně, když to není Aura, ale Sygic navigator, tak kam ukládá složky? Nenašel jsem to, abych je mohl vymazat a nezabíralo mi to místo v tel.?
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
ZeKe
Mobil Plus User
Zařízení:
HTC One M7 (+HTC Desire HD)
Příspěvky:
86
Registrován:
19. 01. 2009 13:04
Odesláno:
23. 01. 2012 11:57

Re: Sygic Aura - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

@jirimac
Odpoved na posledni vetu jest:
I kdyz se to uz nejmenuje Aura, stale to pouziva slozku stejneho nazvu na SD karte..
Mobil Plus User
bbbbb2
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
LG Optimus One
Příspěvky:
2
Registrován:
04. 01. 2012 13:33
Odesláno:
23. 01. 2012 13:58

Re: Sygic Aura - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Zdravim, pokud si nainstaluju (odinstaluju puvodni verzi, smazu adresar Aura, nainstaluju novou verzi) cokoliv novejsiho jak v11.2.0, tak mi pri jakemkoliv manualnim posunuti mapy (prstem) zacne mapa nekontrolovatelne "utikat" smerem na zapad. Pomuze jen tlacitko 'Back' ktere me vrati na zakladni pozici pri navigaci. Blbne to i pri planovani cesty, takze se naprosto nemuzu podivat kudy ze me Aura tu cestu naplanovala.
Doted me to ani nevadilo v11.2.0 me funguje celkem bez problemu, ale to vylepseni cisel popisnych v nove v11.2.5 by se mi libilo.
Nepotkal vas nekoho podobny problem, pripadne netusite co s tim? Mam LG-P500 a Froyo 2.2.2
Mobil Čumil Plus
sacas
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Nokia N95
Příspěvky:
12
Registrován:
10. 08. 2011 15:15
Odesláno:
23. 01. 2012 14:41

Re: Sygic Aura - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

Zdravím toto fórum... A také mám na vás všechny dotaz. Po nainstalování a spuštění samotné aplikace jde vše ok.. ale jakmile chci do menu, tak se celá aplikace zakousne a až po několikerém přepnutí do módu menu přístroje a opětovném spuštění aplikace se teprve dostanu do menu Sygicu.. Pánové, má s tímto někdo nějakou zkušenost? Dovedete poradit? Jinak s navigací spokojenost...
Mobil Čumil Plus
jirimac
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
SGS2, E66
Příspěvky:
22
Registrován:
26. 10. 2009 09:46
Odesláno:
23. 01. 2012 17:42

Re: Sygic Aura - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

bbbbb2 píše:Zdravim, pokud si nainstaluju (odinstaluju puvodni verzi, smazu adresar Aura, nainstaluju novou verzi) cokoliv novejsiho jak v11.2.0, tak mi pri jakemkoliv manualnim posunuti mapy (prstem) zacne mapa nekontrolovatelne "utikat" smerem na zapad. Pomuze jen tlacitko 'Back' ktere me vrati na zakladni pozici pri navigaci. Blbne to i pri planovani cesty, takze se naprosto nemuzu podivat kudy ze me Aura tu cestu naplanovala.
Doted me to ani nevadilo v11.2.0 me funguje celkem bez problemu, ale to vylepseni cisel popisnych v nove v11.2.5 by se mi libilo.
Nepotkal vas nekoho podobny problem, pripadne netusite co s tim? Mam LG-P500 a Froyo 2.2.2
Dělá Ti to i když si zvětšíš fotku nebo jen v Sygicu?
Mobil Čumil Plus
jirimac
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
SGS2, E66
Příspěvky:
22
Registrován:
26. 10. 2009 09:46
Odesláno:
23. 01. 2012 17:44

Re: Sygic Aura - jak nainstalovat nebo problemy s instalaci

ZeKe píše:@jirimac
Odpoved na posledni vetu jest:
I kdyz se to uz nejmenuje Aura, stale to pouziva slozku stejneho nazvu na SD karte..
Nenašel jsem to ani v rootu telefonu ani na kartě. Žádný Sygic, žádná Aura. :(
Mobil Čumil Plus
1813 příspěvků