834 příspěvků
catty
Mobil Guru
Zařízení:
LG G3
Příspěvky:
121
Registrován:
30. 08. 2012 13:29
Odesláno:
03. 11. 2012 16:43
Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala
Používám iGO Primo 2.0 (v.1.0) se skinem diMkaWa_aP113 se 4 profily (v každém jiné mapy) bez jakýchkoliv problémů.
Teď mi však po nahrání uložené trasy s několika průjezdními body a spuštění navigace ukazuje čas a vzdálenost k nejbližšímu průjezdnímu bodu, pak k dalšímu až k poslednímu a pak přestane navigovat, poslední průjezdní bod je vlastně cílem.

V Nastavení vizuálního navádění -Datové pole je při nahrané trase normálně vidět celková vzdálenost, zbývající čas i čas příjezdu do cíle, vlaječky jsou černobílé šachovnicové, ale jak se přepnu do mapy, vidím vlaječky žluté a údaje k nejbližšímu průjezdnímu bodu.

Doposud byly údaje správné, nevím, co se kde stalo nebo já udělal.
Nejdřív se to ukazovalo takto chybně jen v jednom profilu (v ostatních tatáž trasa byla správně), teď se to ukazuje chybně i v ostatních profilech. Nastavení profilů bylo rozkopírované z 1.profilu při instalaci, jen zobrazovaní POI je v každém profilu trochu jinak. (POI i ikony jsem dohrával svoje).

Pro den i noc mám Výchozí denní barvy.

A ještě dotaz: V nastavení trasy mám Alternative Routes Algorithm nastaveno "Multicolour routes".
Při výpočtu trasy si nechám zobrazit tyto alternativní trasy,a i když po "odfajfknutí" těch, které nechci a zaškrtnutou nechám jen jednu, pro navigaci se mi zobrazí jen ta defaultně přednastavená, např. Metoda plánování trasy - Zelená. Dá se to nějak udělat, aby tato moje volba měla prioritu před defaultním nastavením?

Za každou radu dík.

HTC EVO 3D (960x540) AND 2.3.4

EDIT:
První část vyřešena, stačí přidržet prst na ukazateli vzdálenosti (trochu déle) a údaje o příštím průjezdním bodu se změní na údaje o cíli, a naopak. Pořád se člověk učí...

Dotaz ohledně alternativních tras platí.
Mobil Guru
Uživatelský avatar
slay
Mobil Profi User
Zařízení:
Samsung Galaxy S9+
Příspěvky:
254
Registrován:
11. 05. 2008 08:22
Odesláno:
04. 11. 2012 10:43

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

Zaboha nemůžu nastavit aby se mi zobrazovaly ikony POI v mapě. V nastavení je vyberu, ale v mapě je nevidím. Po přidání speedcam. txt vidím pouze ikony radarů. Už nevím, jak to udělat. Nedá se zapsat něco do sys.txt? Nebo něco jinýho?
S9+
Mobil Profi User
tgbhu
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung Galagy S i9000
Příspěvky:
6
Registrován:
02. 01. 2012 11:29
Odesláno:
07. 11. 2012 08:59

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

Da sa nejako v iGO Primo 2.0 vypnut automaticke prepocitavanie? Mna to automaticke prepocitavanie totiz dost otravuje. V iGO 8 sa to dalo vypnut. Po zideni s trasy iba igo zahlasilo, ze som mimo trasy a zostalo ticho. Ak som chcel, mohol som trasu prepocitat jedinym tuknutim. Ak som nechcel, stacilo po nejakom case sa dostat na povodne naplanovanu trasu a iGO sa chytilo a zacalo znova navigovat. Dalo sa to dokonca prestavit aj v iGO My Way Thin 1.7 pre android zápisom do sys.txt, ale ten istý zápis iGO Primo 2.0, zdá sa, ignoruje.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
sherdog
Mobil Guru
Zařízení:
HTC ONE M8, HTC ONE V, HTC Wildfire S
Příspěvky:
138
Registrován:
30. 03. 2010 22:49
Odesláno:
09. 11. 2012 22:39

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

mapchanger:

Našiel som tento Mapchanger, funguje ako externý program zvolíte mapu a igo sa rozbehne, keď chcem inú vypnem igo, spustím Mapchanger zvolím mapu a iGO ide s inou mapou aj všetkými údajmi(trasa, skin a pod.)o niečo lepšie riešenie ako prepínanie pomocou profilou(samozrejme profili sa môžu ponechať tiež) :

Kód: Vybrat vše

http://www.uloz.to/xitaEot/mapchanger-4-rar
Na HTC mi šla hneď prvá apk (iGO_Maps.7.apk)iGO mám na karte SD.

iGO_Maps.7.apk - /mnt/sdcard/iGO
iGO_Maps.8.apk - /mnt/sdcard/external_sd/iGO

Obrázek

Thanks to: gurjon, daumrimas
Naposledy upravil(a) sherdog dne 10. 11. 2012 21:48, celkem upraveno 6 x.
Mobil Guru
Mára
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung galaxy S III
Příspěvky:
78
Registrován:
24. 04. 2010 22:53
Odesláno:
09. 11. 2012 23:26

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

DOPRAVNÍ ZPRÁVY
Ahoj, pročetl jsem zde poslední stránky a nikde jsem to nenašel. Pokud v PRIMU zapnu Dopravní Zprávy, načte mi to přes datové připojení během asi 3 sekund asi 580-600 událostí. Všechny jsou v okolních zemích. Polsko, Německo, Rakousko... U nás to nefunguje? Nebo je třeba nějaká další licence, nebo je to tím že pro ČR používám mapy CEDA a pro zbytek Evropy mám převážně mapy TT?
Klidně mě odkažte na nějaké jiné vlákno. Mě se nic nepodařilo k tomuto tématu najít.
Dříve jsem používal systém RDS-TMC na iGO 8,3 s telefonem s operačním programem od WM a chodilo to dobře.
Včil mám android Samsung galaxy S III.
V PRIMU mám přímo tlačítko na DOPRAVU ale pro ČR mi to vůbec nechodí.
Díky za každé info.
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
sherdog
Mobil Guru
Zařízení:
HTC ONE M8, HTC ONE V, HTC Wildfire S
Příspěvky:
138
Registrován:
30. 03. 2010 22:49
Odesláno:
09. 11. 2012 23:35

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

Dříve jsem používal systém RDS-TMC na iGO 8,3 s telefonem s operačním programem od WM a chodilo to dobře.
Súbor TMC je pre Premium TMC pre Primo, ale CZ chýba...Pozri do iGO/content/tmc - tam sú tie súbory......
Mne nabieha okolie tak 1500-2000 udalostí, keď to spustím.
A na akom že telefóne ti chodilo RDS-TMC??

Obrázek
Naposledy upravil(a) sherdog dne 10. 11. 2012 11:21, celkem upraveno 2 x.
Mobil Guru
Mára
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung galaxy S III
Příspěvky:
78
Registrován:
24. 04. 2010 22:53
Odesláno:
10. 11. 2012 00:03

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

Bylo to HTC touch HD s WM. Jen se tam nainstalovalo Hyper GPS, zastrčili se sluchátka do zdířky a ono si to natáhlo TMC z rozhlasových stanic.

A existuje ten soubor TMC pro ČR? Kde ho najdu?
Opravdu ho tam nemám.
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
sherdog
Mobil Guru
Zařízení:
HTC ONE M8, HTC ONE V, HTC Wildfire S
Příspěvky:
138
Registrován:
30. 03. 2010 22:49
Odesláno:
10. 11. 2012 00:06

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

neexistuje, ani na fórach ani nikde ....nie je ani oficiálne zatiaľ..
Naposledy upravil(a) sherdog dne 10. 11. 2012 11:03, celkem upraveno 1 x.
Mobil Guru
olesko
Mobil Profi User
Příspěvky:
349
Registrován:
07. 06. 2008 23:18
Odesláno:
10. 11. 2012 01:08

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

Lidi, kam stále chodíte na ty nesmysly, kolem souborů TMC. Vyhoďte je a zjistíte, že TMC pro okolní státy se vám bude načítat stále. V ČR prostě on line TMC pro PRIMO zatím neexistuje, to neznamená, že neexistuje vůbec.
Citáty slavných:
Mark Twain
"Blbce lze povýšit, ale tím nezmoudří."

Svůj dotaz vkládejte do příslušného vlákna. Vše co vím o navigaci iGO NextGen najdete >>> Rady - ZDE <<< a >>> testovací verze - ZDE <<<.
Mobil Profi User
Mára
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung galaxy S III
Příspěvky:
78
Registrován:
24. 04. 2010 22:53
Odesláno:
10. 11. 2012 09:19

Re: iGO Primo 2.0 - jak nainstalovat nebo problemy s instala

Si to napsal tak divně, že já to nechápu.
Tak existuje, TMC pro ČR nebo neexistuje?
Protože rozhlas vysílá TMC a funguje to moc dobře. Na iGO 8.3 mi to hezky stahuje z Radiožurnálu,
nebo z Regiony a je to už několik let zcela funkční. Tak proč to nejde stáhnout z netu? A co ostatní
navigace Garmin, TomTom, jak ty jsou s dopravou na tom?
Pokud znáte nějaký odkaz, kde se o tom píše, sem s ním. Mě se nepodařilo nic najít.
Mobil Plus User
834 příspěvků