Ty nejlepší a nejzábavnější hry pro Pocket PC
126 příspěvků

Warspear Online

Ty nejlepší a nejzábavnější hry pro Pocket PC
StixBone
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
14
Registrován:
06. 08. 2010 17:37
Odesláno:
19. 05. 2011 12:24
Re: Warspear Online
Warspear 0.7.0 je venku.. Co se hry týče.. Je zase úplně ZDARMA
Dear players!

Today we release next update of MMORPG Warspear Online 0.7.0, which can be named as major. Below you will find a list of recent changes in the game, but most important now is that you can play Warspear Online absolutely for FREE. We refuse the subscribtion model and begin to develop the game in a more promising direction of free-to-play, where players can play safely without spending any money. All playing time, paid by the players before this day as future subscription at the time of introduction of in-game currency will be offset. Stay tuned!

List of changes
Primary skills of characters. Long-awaited and unique "skills" have appeared for each class. There are not so many of them but we constantly work to ensure that there were new, making your game more interesting.
Allowed the battles between players of opposing alliance (PvP). This is just what you can prove ownership of the skills art.
A new area with access to quests and merchants of neutral fraction "Chainless League”. First meeting with the new faction, which will allow to earn reputation and buy unique items in the nearest future.
Sounds. They're back! Beautiful and magical.
A simplified system for registration and login. Now for the registration of new users you do not need to enter an email and get into the game even easier. In this case, old authorization by email still continues to operate.
Improvements in the interface. A new map, which was adapted for touch-devices (supports drag-n-drop), the progress bar, the NPC markers, fog on the map, markers assignments and much, much more!
Redesigned automatic items sharing in the group. Now items are always randomly distributed among the members.
Localization of the Vietnamese language. In association with VTC Mobile, we run the game in Vietnam. All players from this country is recommended to choose a server VN-Chuanhan.
Mini-bosses now drops weapons as well as a balanced drop of items from creatures
Bug fixes

Android
Ability to install or transfer the client to the external memory
Fixed a bug with a dark screen when booting on some phone models

Symbian
Increased stability of the game when connection is broken
Fixed memory leak on some devices of Nokia E-Series

More info on forum:

Kód: Vybrat vše

http://forum.warspear-online.com/index.php?topic=911.0
^ON DUTY^HTC Vision aka Desire Z - Gingerbread(2.3.3 - Stock)^ON DUTY^
^RETIRED^HTC Touch Diamond aka MDA Compact IV - WinMo 6.5.5 Ashok V2.1 Titanium-Clean(23676)^RETIRED^
^RETIRED^HTC TyTn II aka Kaiser - WinMo 6.5 Pro Ultimate-X2.V11(23017)^RETIRED^
^BRICKED^HTC Vario aka Wizard - WinMo 6.1 Pro Ham3r's H3r5 Final(21042)^BRICKED^

Obrázek
Mountain Clans - EU
Shaman Stix & Rogue Neya
Mountain Clans - USA
Rogue Neya & Shaman Stix
Mobil Čumil Plus
jomiset
Mobil Guru
Zařízení:
iPhone 4S 16GB
Příspěvky:
161
Registrován:
15. 01. 2009 11:22
Odesláno:
27. 05. 2011 23:37

Re: Warspear Online

Tak když je to tedy zdarma, tak to hraju nově.
Jsem tam jako Romaneqcz ;)
Alcatel One Touch>Nokia 3310>Sagem ???>Sharp GX 13>Siemens C60>Siemens C65>Sony Ericsson T630>Motorola L6>Samsung SGH-X680>Sony Ericsson K800i>Nokia N73>Samsung S5230>HTC Kaiser (TyTN II)>Sony Ericsson Xperia Mini>iPhone 4S 16GB
iPhone 4S 16GB iOS 6.1.3
Mobil Guru
BTjacker
Mobil Plus User
Zařízení:
LG Expo (WM 6.5)
Příspěvky:
71
Registrován:
07. 05. 2007 17:18
Odesláno:
30. 05. 2011 09:39

Re: Warspear Online

Taky sem to před třemi dny rozehrál na PPC když je to zadarmo:) Můj Nick je Frissoncz na EU serveru a hraju...ani nevím za co, barbaři asi nebo tak nějak:) Zatím to moc nechápu, docela mi to připomíná wow. Nevím jestli utrácet prachy nebo šetřit, nevím jestli se někde učí nové spelly páč mám jen dva, nevím jestli tam existuje něco jako guildy. Nelíbí se mi že je tam docela ticho, přeci jen z wowka jsem zvyklí že se na celosvětovém kanále pořád kecalo:) ale jinak fajn
Mobil Plus User
StixBone
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
14
Registrován:
06. 08. 2010 17:37
Odesláno:
30. 05. 2011 11:40

Re: Warspear Online

Spelly se neučí, zatím, časem možná. Není to tak dlouho co tuhle verzi vypustili....V nebližší době čekáme další update, který by měl přinést právě další skilly, možná itemy a další classy (resp. specializace těch aktuálních). Guildy nejsou, maximálně si můžeš najít partu lidí, se kterými se budeš udržovat v kontaktu a v partě. Jinak rozhodně šetři, výbava není nejlevnější. No a WoWko z tohohle neuděláš, tak si na ticho zvykej. Možná jestli se tu chytne víc lidí, tak by jsme to mohli trochu oživit. :D
^ON DUTY^HTC Vision aka Desire Z - Gingerbread(2.3.3 - Stock)^ON DUTY^
^RETIRED^HTC Touch Diamond aka MDA Compact IV - WinMo 6.5.5 Ashok V2.1 Titanium-Clean(23676)^RETIRED^
^RETIRED^HTC TyTn II aka Kaiser - WinMo 6.5 Pro Ultimate-X2.V11(23017)^RETIRED^
^BRICKED^HTC Vario aka Wizard - WinMo 6.1 Pro Ham3r's H3r5 Final(21042)^BRICKED^

Obrázek
Mountain Clans - EU
Shaman Stix & Rogue Neya
Mountain Clans - USA
Rogue Neya & Shaman Stix
Mobil Čumil Plus
Kubo86
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
SE Xperia X1, SPV M3100 (HTC TyTN)
Příspěvky:
2
Registrován:
01. 04. 2009 14:56
Odesláno:
02. 06. 2011 16:49

Re: Warspear Online

Ja to tam celkom nechápem:) Zrobil som tutorial potom aj všetky questy v prvom meste aj nejaké pomimo (moc ich nebolo) a stále mám len jednu tú hodnosť či čo to je :) u ostatných hráčov sa to ukazuje vedľa mena a všimol som si že niektorí majú dve dokonca aj tri :) behajú s lepším eq ale ako ho dostať?:P Questy nemám prešiel som celý ten ostrov a nikde som nič nenašiel :/

PS: EU server meno Kubko a Skokan
Mobil Čumil Plus
StixBone
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
14
Registrován:
06. 08. 2010 17:37
Odesláno:
02. 06. 2011 20:12

Re: Warspear Online

Někde jsi něco musel očividně přehlédnout.. Hraješ za Mountain clans nebo Firstborn?
Jinak k hodnostem: Rank - určuje tvoji úroveň, za plnění questů zísjáváš reputaci (Reputation). Po dosažení určité reputace získáš další lvl (Rank).
Co se výbavy týče: Něco málo získáš za splnění questů, zbytek se dá koupit. Nejlepší výbavů získáš koupí (mimo jedné zbraně, která padá z mini-bosse na druhém ostrově).
^ON DUTY^HTC Vision aka Desire Z - Gingerbread(2.3.3 - Stock)^ON DUTY^
^RETIRED^HTC Touch Diamond aka MDA Compact IV - WinMo 6.5.5 Ashok V2.1 Titanium-Clean(23676)^RETIRED^
^RETIRED^HTC TyTn II aka Kaiser - WinMo 6.5 Pro Ultimate-X2.V11(23017)^RETIRED^
^BRICKED^HTC Vario aka Wizard - WinMo 6.1 Pro Ham3r's H3r5 Final(21042)^BRICKED^

Obrázek
Mountain Clans - EU
Shaman Stix & Rogue Neya
Mountain Clans - USA
Rogue Neya & Shaman Stix
Mobil Čumil Plus
BTjacker
Mobil Plus User
Zařízení:
LG Expo (WM 6.5)
Příspěvky:
71
Registrován:
07. 05. 2007 17:18
Odesláno:
04. 06. 2011 18:08

Re: Warspear Online

ja mam momentalne jiny problem, hraju za mountain, mam treti uroven, ale v miste kde ted jsem (nevim jmeno ale je tam mraky medvedu) nepotkam ani zivacka za cely den. a to mam snad 4 q ktere sam neudelam. asi jsem to mel hrat na pc ve trech oknech naraz a expit tri hrdiny abych moh delat party q. jinak fajn hra, ale lidi strasne malo. je to tak i u druhe frakce nebo na jinych serverech? jinak uz asi vsechno chapu ohledne hry.
Mobil Plus User
StixBone
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
14
Registrován:
06. 08. 2010 17:37
Odesláno:
09. 08. 2011 23:40

Re: Warspear Online

Tak je to tu zas, měsíc se s měsícem sešel (dobře, víc jak měsíc - vlastně dva) a AIGRING vypustil do světa další update.
Tentokrát se jedná o opravdu velký update:

Hlavní změny


Miracle Shop. Možnost koupit různé typy itemů za novou měnu - Miracle Coins, která může být zakoupena za reálné peníze. Všechny itemy mohou být dále poslány ostatním hráčům zdarma, nebo prodány v trade chatu.
Friend List. KONEČNĚ JSME SE DOČKALI - Hráči ze stejné frakce mohou být přidáni na oddělený seznam, takže je jednoduché zjistit, zda jsou online nebo ne. Všechny standartní interakce s hráči jsou skrze Friend List dostupné.
Přechod z "hodností" na klasické levely. Neboť získávání levelů za plnění úkolů je podstatně zajímavější.
Minimap. Nadále není třeba se kvůli káždé maličkosti proklikávat skrz menu na mapu, díky minimapě lokace, v níž se momentálně nacházíte.
Obou řuční zbraně a těžká brnění. Ano, konečně je můžete nosit a používat.
Kouzelné školy jsou nyní v souladu s historií Arinar. (přeloženo strýčkem Googlem, nevím jak to upřesnit a počeštit lépe)
Runes and crystals. Nový typ speciálních itemů, které vylepšují hráčovu charakteristiku, mohou být vloženy do káždé části výstroje.
Crimson Corundum. Nová měna, kterou hráč získává za plnění "denních úkolů" v instanci "Hidden sanctuary", vytvořenou pro prolézání ve skupině.
^Možnost nakoupit itemy, nošené NPC, které nebyli doposud hráčům přístupné: turbany, šaty, čepice mágů, helmy s rohy, masky a další.
Začátek tohoto řetězce je k nalezení po slpnění úkolu "Shadows of Berengar" (Sentinells), nebo "Berengar's six shadows " (Legion). NPC jenž dává první úkol je Arnold (Kamp-Riff) a Helg (Camp of Legion).

Vylepšení a opravy chyb

Nový systém označování itemů: změněny názvy a barva pozadí. Tipy jsou udávány ve stejném stylu.
Změněna barva zobrazující sílu potvor: Šedá - zajíc, krysa, Světle modrá - normální, zelená - silná, červená - miniboss
"My Maps" menu: přidána možnost vidět mapy ostatních naštívených oblastí.
Když nyní zvolíte cíl, zobrazí se ikona schopnosti. (?)
Vyrovnání kategorií postav(classy).
Maximální velikost skupiny změněna z 8 na 5.
Charakteristiky postav jsou nyní uvedeny v procentech.
Změny v schopnostích. Nové schopnosti jsou nyní automaticky přidávány na lištu rychlého přístupu, dokud se lišta scela nezaplní.
Změny v chování potvor.
Odstraněna nesmrtelnost proti nepřátelským hráčům při přechodu z jedné lokace do druhé.
Představena neutralita v Nadin Sard (Zakázáno PvP).
Opravena chyba pádu klienta při smrti člena skupiny v instanci a vzhled postavy z opačné frakce, nebo NPC ve skupině.
Added stages in the quests most often lost by players. Now, these quests give NPCs which stand in the city. (tohle si fakt přepožte sami... já jsem na to krátkej a Google mektá hovadiny)
Přidány stráže v Western Camp of Caravan(Irselnort).
Opraven vzhled účesů v Berengar setech. Sety rovněž vypadají lépe.
Přidán rady o vložení věcí na panel rychlého přístupu,
V anglické lokalizaci opraveny některé texty úkolů.
Nové ikony ve vysokém rozlišení pro všechny itemy.
Při tvorbě nové postavy nyní můžete vidět její vzhled.
Oblečení pro počáteční úrovně vypadá lépe a rozmanitě.
Pozitivní účinky se nyní zobrazují správně.
Když je hráč pozván do skupiny a už je v nějaké skupině, oznámení nyní funguje korektně.
Automatické rolování textu chatu na poslední příspěvek, přidržením navigačního kurzoru.
Debuff nyní vyvolá agresivitu potvor (Roar, Kick in the back).
Bonusy pro zlepšení zdraví a energie, nyní pracují správně.

Symbian
Opravena chyba s hry po ztrátě spojení se serverem.
Opravena chyba se zvukem

Android
Samsung Galaxy S nyní běží nyní běží na výchozí firmware

Windows PC
Herní klient nyní běží v rozlišení bez "roztahování"

________________________________
Edit pod čarou:
Pokusil jsem se co nejvýstižněji přelozit celý text, tak aby byl pochopitelný pro anglicky slabší jedince, nicméně i tak není překlad perfektní. Nekamenujte mě za to. :senile:
________________________________
S updatem a přechodem na klasické levely přisla otázka:
Kde a s jakým levelem bych měl expit?
Odpovědí je tato mapa, vydaná AIGRINDem. Zobrazuje pouze lokace na neutrálním ostrově - Irselnort

Kód: Vybrat vše

http://forum.warspear-online.com/img/berengar08/map.png
^ON DUTY^HTC Vision aka Desire Z - Gingerbread(2.3.3 - Stock)^ON DUTY^
^RETIRED^HTC Touch Diamond aka MDA Compact IV - WinMo 6.5.5 Ashok V2.1 Titanium-Clean(23676)^RETIRED^
^RETIRED^HTC TyTn II aka Kaiser - WinMo 6.5 Pro Ultimate-X2.V11(23017)^RETIRED^
^BRICKED^HTC Vario aka Wizard - WinMo 6.1 Pro Ham3r's H3r5 Final(21042)^BRICKED^

Obrázek
Mountain Clans - EU
Shaman Stix & Rogue Neya
Mountain Clans - USA
Rogue Neya & Shaman Stix
Mobil Čumil Plus
akamu
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC EVO 3D
Příspěvky:
15
Registrován:
02. 08. 2011 20:59
Odesláno:
18. 09. 2011 22:22

Re: Warspear Online

No hra vypada pekne jenze ki proste nejde registrace mam aktualni verzi hr a at delam cokoliv tak mi proste nevytvori ucet mel nekdo podobny problem?
Mobil Čumil Plus
hadas90
Mobil Guru
Zařízení:
Note 10 Plus 12/512
Příspěvky:
224
Registrován:
29. 12. 2008 20:12
Odesláno:
19. 09. 2011 08:44

Re: Warspear Online

ma cenu to hrat na PPC, kdyz se to da hrat na PC?


edit: nakonec mi to nedalo a zkusil jsem to sam :) jak na PC tak na PPC a vubec to nevypada spatne ;) kdyztak jsem na EU serveru a hraju za elfy :D jsem tam jako Wosel a Yrys :D
Naposledy upravil(a) hadas90 dne 21. 09. 2011 11:25, celkem upraveno 1 x.
Mobil Guru
126 příspěvků