Hudba, obrázky, témata a spousta dalšího.
12 příspěvků

DROID PRO+2.1 by DOC3000 & MSKIP - SPB MS 3.5.5

Hudba, obrázky, témata a spousta dalšího.
Afroditas
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC TP2
Příspěvky:
2
Registrován:
23. 05. 2011 19:44
Odesláno:
02. 06. 2011 12:18
Re: DROID PRO+2.1 by DOC3000 & MSKIP - SPB MS 3.5.5
Ahojky, tak jsem po určité době opět zpět. A chci se zeptat na ty wallpapery do ostatních menu... Řeknu svůj postup, ať mě kdyžtak řeknete kde jsem udělala chybu. Takže: Stáhla jsem si wvga wallpaper, rozlišení pro svůj telefon, pak jsem obrázek přejmenovala na qa_fundotela.bmp, pak jsem tento soubor zazipovala s příslušným heslem, které je uvedeno výše, poté jsem tento soubor přejmenovala na .dat. Pak jsem spustila Droidpro+ manager a dala jsem si Background manager, tam jsem dala Enable custom backgrounds, poté jsem vyhledala onu složku qa_fundotella.dat a dala jsem All screens. Spustil se onen proces a pozadí se jakože nahrávalo, ale když teď najedu na dané menu, tak je černé, zkrátka jako by se soubor nenačetl.

Budu opět ráda za jakýkoliv polopatický návod. Krok po kroku. Vám to možná přijde už přirozené některý krok udělat, ale já jsem se spb shell nikdy nepracovala, a když tak jenom krátce na svém starém telefonu, pak jsem přešla stejnak k něčemu jinému....

Díky moc a zatím páčko draci ;-)
Mobil Čumil Plus
Furdik
Moderátor
Zařízení:
Realme 5
Příspěvky:
1434
Registrován:
25. 05. 2008 11:04
Odesláno:
03. 06. 2011 15:44

Re: DROID PRO+2.1 by DOC3000 & MSKIP - SPB MS 3.5.5

chyba bude nejspise zde "pak jsem tento soubor zazipovala s příslušným heslem" > zazipovat se maji celkem 3 soubory
1. Background.bmp (portrait)
2. BackgroundL.bmp (landscape)
3. Index.xml
("<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<skin name="FondEcran">
<items>
<item id="Backgrd">
<Bitmap Name="background" Image="background.bmp" />
<Bitmap Name="backgroundL" Image="backgroundL.bmp" />
</item>
</items>
</skin>")
! dbej na spravny nazev souboru (obrazky, ktere jsou napr v jpg musis do bmp prekonvertovat pomoci nejakeho programu (napr. photoshop)
> nezapomen na heslo
Preji GL :D
Moderátor
12 příspěvků