Hudba, obrázky, témata a spousta dalšího.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

SPB Mobile Shell 3.5.5 zmena obr. v menu

Hudba, obrázky, témata a spousta dalšího.
tomthai
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
16
Registrován:
28. 06. 2009 16:19
Odesláno:
26. 05. 2011 16:23
SPB Mobile Shell 3.5.5 zmena obr. v menu
Ahoj jak prosim zmenim obrazek v menu celkove? obrazek za ikonami..diky
Mobil Čumil Plus
Furdik
Moderátor
Zařízení:
Realme 5
Příspěvky:
1434
Registrován:
25. 05. 2008 11:04
Odesláno:
29. 05. 2011 20:20

Re: SPB Mobile Shell 3.5.5 zmena obr. v menu

zde je navod > funkcni na WQVGA (omnia i900)

Jak změnit pozadí:

1. LifeStile panel:
Zkopírujte ze složky SPB Mobile Shell background.dat. Přejmenujte na background.bmp, editujte a uložte. Přejmenujte na background.dat. Zkopírujte background.dat do SPB Mobile Shell složky. Restartujte SPB Mobile Shell.

2. Other panels:
Zkopírujte ze složky SPB Mobile Shell qa_fundotela.dat. Přejmenujte na qa_fundotela.zip. Rozbalte soubory s heslem b0fm18zq, editujte soubory z archivu a uložite (Pokud používáte vlastní obrázky, pak se ujistěte, že jsou ve správném rozlišení a uložte je jako *.bmp). Zabalte soubory do qa_fundotela.zip s heslem b0fm18zq. Přejmenujte na qa_fundotela.dat. Zkopírujte soubory do SPB Mobile Shell složky. Restartujte SPB Mobile Shell.

!Dbejte na správné jméno a rozlišení souboru!
Moderátor
pepisek
Mobil Beginner
Příspěvky:
27
Registrován:
08. 06. 2008 07:54
Odesláno:
14. 07. 2012 08:33

Re: SPB Mobile Shell 3.5.5 zmena obr. v menu

Zdravím, nějak mi to nefunguje, i když jsem to udělal podle návodu. Máte s tím někdo zkušenost s LifeStile panelem? Asi jsem udělal něco špatně s obrázkem, protože tam mám jen černé pozadí. Jak se má editovat? Normální fotku jsem si upravil na požadovaný rozměr dle původního souboru a převedl do .bmp a přejmenoval na background.dat a dal do složky SPB Mobile Shell.
Mobil Beginner
3 příspěvky •Stránka 1 z 1