Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
47 příspěvků

HTC Touch HD - triky

Podělte se s ostatnímy o důležité návody. Pokud chcete pomoct nedávejte to sem ale do pomoc!
Dr.Street
Mobil Beginner
Zařízení:
HTC evo 3D
Příspěvky:
43
Registrován:
11. 02. 2009 15:50
Odesláno:
13. 02. 2009 08:05
Re: HTC Touch HD - triky
tady je na tu hru link kde sem ji stahoval vsude tam jsou fotky HTC touch PRO ale to by vadit nemelo ne?

Kód: Vybrat vše

http://palmare.idnes.cz/vyuzijte-akcelerometr-ve-vasem-komunikatoru-na-maximum-prehled-aplikaci-1lz-/programy.asp?c=A081106_191016_programy_ram


//linky mimo forum do CODE... ;-) Sk0p!X
Mobil Beginner
Dr.Street
Mobil Beginner
Zařízení:
HTC evo 3D
Příspěvky:
43
Registrován:
11. 02. 2009 15:50
Odesláno:
28. 02. 2009 16:06

Re: HTC Touch HD - triky

muzete mi nekdo poradit jak do karty LIDE v HD sesynchronizuju kontakty aby se mi pri vyberu zobrazili? V navodu to pisou takto:
Přidání oblíbených kontaktů
Dříve než bude možné kontakty přidat na kartu Lidé, musí již být v zařízení tyto kontakty vytvořeny nebo synchronizovány.

Ale nikde se tu synchronizaci nenasel diky za pomoc
Mobil Beginner
osobne
Mobil Profi User
Zařízení:
JiaYu G4
Příspěvky:
368
Registrován:
22. 02. 2009 15:28
Odesláno:
07. 03. 2009 14:27

Re: HTC Touch HD - triky

Musíš prostě a jednoduše nejdříve všechny kontakty zkopírovat ze SIMkarty do paměti telefonu. Teprve z paměti telefonu jdou přidávat do karty "Lidé"
Mobil Profi User
Dr.Street
Mobil Beginner
Zařízení:
HTC evo 3D
Příspěvky:
43
Registrován:
11. 02. 2009 15:50
Odesláno:
08. 03. 2009 17:54

Re: HTC Touch HD - triky

muzes mi napsat kde to naleznu abych to mohl zkopirovat?




//posledni prispevek se necituje... Sk0p!X
Mobil Beginner
radospol
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy SII
Příspěvky:
196
Registrován:
17. 03. 2008 16:27
Odesláno:
08. 03. 2009 19:17

Re: HTC Touch HD - triky

Otvoris menu v kontaktoch=select all=menu=copy to contact.
Mobil Guru
Dr.Street
Mobil Beginner
Zařízení:
HTC evo 3D
Příspěvky:
43
Registrován:
11. 02. 2009 15:50
Odesláno:
09. 03. 2009 18:44

Re: HTC Touch HD - triky

udelal jsem ti vse je OK lide jedou v poho ale zase ted mam kdyz otevru kontaky tak od kazedého kontaktu dve polozky jednou ze SIM a jednou jak je to nacteny v HD nevite jak to udelat aby to tam bylo jen 1x nejaky filtr sem hledal ale nenasel
Mobil Beginner
osobne
Mobil Profi User
Zařízení:
JiaYu G4
Příspěvky:
368
Registrován:
22. 02. 2009 15:28
Odesláno:
12. 03. 2009 05:37

Re: HTC Touch HD - triky

Máte kontakty na SIM kartě i v zařízení a vadí vám, že se zobrazují spleteně dohromady, i když už je třeba máte překopírované a nechcete vidět duplikáty? Existuje mnoho rozsáhlejších aplikací na úpravy registrů a twakování, které toto přepnout umí. Pokud vám jde ale pouze o tuto jedinou úpravu, okázale poslouží tento malý a jednoduchý program, čímž není nutné instalovat jiné složité aplikace.

Program je jednoduchý natolik, že neobsahuje vůbec žádné uživatelské prostředí. Funguje jako vypínač žárovky. Pokud je zobrazování SIM kontaktů povoleno a vy program spustíte, zobrazování se zakáže. Pokud je naopak zobrazování SIM kontaktů zakázáno a vy spustíte program, zobrazování se povolí.

V případě, že chcete mít jistotu o aktuálním stavu (a otevření Kontaktů vám nestačí), můžete program spustit s parametrem „/hide“ pro skrytí SIM kontaktů nebo „/show“ pro zobrazení SIM kontaktů. Vzhledem k tomu, že je spouštění s parametrem na Windows Mobile zařízeních bez dodatečných aplikací trochu zdlouhavé, vytvořil někdo pro vás dva hotové zástupce, které stačí jen spustit podle toho, zda chcete SIM kontakty zobrazit nebo skrýt: Pokud chcete použít moje hotové zástupce, musí být hlavní soubor „SIMShowHide.exe“ přímo v rootu zařízení (nesmí být v žádné složce ani na kartě). Poté spusťte program zástupcem „SIMHide“ pro skrytí SIM kontaktů nebo „SIMShow“ pro zobrazení SIM kontaktů. Tyto dva zástupce si můžete nakopírovat, kam chcete - třeba do programů („\Windows\Nabídka Start\Programy“).

Kód: Vybrat vše

http://stahovat.okamzite.eu/downloads/PPC/komunikace/SIMShowHide/SIMShowHide.zip
Mobil Profi User
radospol
Mobil Guru
Zařízení:
Samsung Galaxy SII
Příspěvky:
196
Registrován:
17. 03. 2008 16:27
Odesláno:
13. 03. 2009 20:12

Re: HTC Touch HD - triky

Alebo nahrat ROM s Rhodium nove touch flo3 a tam uz to ide priamo v menu kontaktoch,takze netreba instalovat ziadnu utilitu...:-)
Mobil Guru
Dr.Street
Mobil Beginner
Zařízení:
HTC evo 3D
Příspěvky:
43
Registrován:
11. 02. 2009 15:50
Odesláno:
22. 03. 2009 06:48

Re: HTC Touch HD - triky

Mel bych prosbu zdá se mi že ted poslední dobou je mé HD nejak zasekané, udelal jsme i reset a porad se mi to zda stejné nikdy cekém dele i na odezvu, řekl bych že se to stalo po tom co jsem si nainsatloval S2P, nevíte nkedo jak zjistit jestli je opravdu pomale nebo je to jen muj pocit a treba nejaky programek na vyčištění founu diky moc
Mobil Beginner
Koubikm
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
1
Registrován:
02. 04. 2009 16:55
Odesláno:
02. 04. 2009 16:56

Re: HTC Touch HD - triky

Zdravím chlapi,
měl bych dotaz. Nevíte někdo jak bych mohl upravit hlavní plochu na HDčku? Jako abych si tam mohl libbovolně přidat zástupce jakého bych si přál? Myslím "Today screen"
Díky :wink:
Mobil Čumil Plus
47 příspěvků