Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

Nezobrazujúce sa ikony

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
PRDO86
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
BB 9790 and Huawei MediaPad S7
Příspěvky:
4
Registrován:
09. 02. 2012 09:07
Odesláno:
20. 07. 2012 10:19
Nezobrazujúce sa ikony
Chalani po nainštalovaný Bsb tweaks mi nezobrazuje ikony v ponuke štart iba odkaz na plochu a to je všetko, keď idem cez správcu súborov v položke start menu sú kompletne všetky , cez tweaks program som nerobil žiadne úpravy iba zmenu jazyka , ale zmena bola v mobile tak som to odinštaloval a vôbec to nepomohlo, menil som aj registre ale iba ohľadom fotáku a JBlend , ako to napravím ?
Program odinštalovaný a registre vrátené na povodné hodnoty.
Sorry dal som to do zleho subfora, poprosim o presun.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
vetti
Mobil Beginner
Příspěvky:
39
Registrován:
26. 02. 2008 22:44
Odesláno:
26. 09. 2012 10:43

Re: Nezobrazujúce sa ikony

Píšeš, že máš paranoid, ale toto mi príde skôr ako problém s WM6.5, a to práve pri lokalízácii.
Skús toto:
ak sa vieš dostať do správcu súborov, daj si ho na plochu tak, aby sa dal spustiť priamo bez behania v menu. Potom reštartuj mobil, otvor priamo správcu súborov, choď do WINDOWS/START MENU a tam prepíš SETTINGS na NASTAVENIA (NASTAVENÍ - podľa toho, do akého jazyka si si to lokalizoval) a reštaruj zariadenie.
ak ti to nepôjde prepísať, tak to skús proste zmazať a vytvoriť nový adresár.

Ak sa vraciaš z androidu na WM, prehoď si SPL nazad na 3.03, potom si daj oficiálnu ROMku (alebo nejakú inú ukuchtenú - ako chceš) a ak nie je s lokalizáciou, hľadaj kdesi na nete lokalizáciu od sunnysoft. tam netreba potom nič tweakovať, všetko sa prepíše ako treba samé.
XIAOMI REDMI 4 PRIME, THL 5000, HTC HD2 Jelly Bean, Sony Xperia U ICS, Samsung Galaxy Tab 10.1 ICS, všetko root, Tab Phone hack
Mobil Beginner
2 příspěvky •Stránka 1 z 1