Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

TomTom + rds-tmc prijimac a restart

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
Uživatelský avatar
NokiaE65
Mobil Plus User
Zařízení:
Iphone 7 128 11.4.1
Příspěvky:
54
Registrován:
02. 08. 2009 08:17
Odesláno:
06. 11. 2018 12:38
TomTom + rds-tmc prijimac a restart
Zdravim panove, mam na vas dve otázky.

1) Dostala se mi do ruky navigace TomTom XL IQ Routes edition, uvnitř bezi navcore 8.415 a mapy West and Central Europe 2gb (v825.2157), BootLoaderVersion=55136. Rad pouzivam tomtoma jako druhou navigaci v kamionu, protože umi ukazat na trase parkoviste a pumpy, a chtěl jsem si udelat radost, a poridil si origo RDS-TMC prijimac, který se pripojuje mezi nabijeni a zarizeni pomoci muni usb. Ale problém je ten,ze zarizeni ukaze "pripojeno tmc zarizeni" a zacne vyhledávat stanice, ale asi po pul minute zarizeni zamrzne a pak je nasledny restart. A tohle porad dokola. Pokud tmc prijimac odpojim, tomtom bezi normalne.

2) Jaky nejnovejsi navcore muzu nahrat do tomtoma XL IQ Routes a jaka verze map je nejnovejsi, tak, aby tomtom normalne bezel. Zkousel jsem aktualizaci přes TT Home, ale ta mi vždy skonci hlaskou, ze nejde nahrat do pameti zarizeni. A pak musim znova aktivovat mapy.

Tuto navigaci jsem dostal, takze netusim, jake upravy a zda je někdo delal predemnou. Ale asi nejaka jo, když po odpojeni od TT Home na PC musim aktivovat mapu.
Dekuji za kazdou radu, Honza.
Mobil Plus User
1 příspěvek •Stránka 1 z 1