Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
38 příspěvků

HTC HD2 co si o něm myslíte?

Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
Uživatelský avatar
OndraSter
Mobil Guru
Zařízení:
HTC Touch Pro 2 [WVGA, T-Mobile]
Příspěvky:
110
Registrován:
20. 12. 2009 17:31
Odesláno:
03. 01. 2010 13:29
Re: HTC HD2 co si o něm myslíte?
Video přímo ne, ale je to člověk, který pracuje na Eugenia ROM pro Leo ho vytvořil...

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=4809597&postcount=1
(má to přímo i v features, ač ho momentálné do ROM nepřikládá - jak jsem psal, není 100% funkční).

Chápu, bez videa to nelze potvrdit, ale věřím tomu.

//linky mimo forum patri do code P4d0uch
HTC Touch Pro 2, zvažuju HTC HD2?
Také zvažuji výměnu Lenovo X41 Tabletu za HTC Shift...?

Autor osKitchen @ XDA - Windows Mobile kuchyňka pro spoustu (nejen) HTC zařízení!
Mobil Guru
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
03. 01. 2010 13:36

Re: HTC HD2 co si o něm myslíte?

JJ vim o kom je rec. Ukazoval i logicky dukaz pri benchmarku. Jde o to ze ty benchmarky jsou dost spatny na PPC. Jak rikam, az to doladi tak se ukaze jestli mel pravdu. Kazdopadne subjektivne bych tomu veril.

Edit:
Mno a je to Pre-RC verze s 1GHz je online. Zatim ji neflashnu protoze je cela zabugovana, ale jsem zvedavej co budou lidi rikat na ten 1GHZ hack =)

//Sloučeno.
pozn. vytvoř klidně nový příspěvek, do něj zkopíruj text z tohoto a tento stávající pak smaž. Tak bude post aktuální a nebudou porušena Pravidla.
Díky
Chrono Leggionaire
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
fingerstyle
Mobil Beginner
Příspěvky:
25
Registrován:
27. 03. 2010 14:20
Odesláno:
30. 05. 2010 13:46

Re: HTC HD2 co si o něm myslíte?

Chystám se ke koupi HTC HD 2 a chci se zeptat:má cenu si ted koupit zařízení s WM 6.5 když za nedlouho se bude nabízet WM 7? Sice WM 7 zatím sklízí převážně kritiku,tak skutečnost pak může být scela jiná...A že by se pak jen udělala aktualizace z 6.5 na 7 tak to asi nepujde.A přeinstalovávat ROMKU na nějakou neoficiální by se mi asi nechtělo,jelikož tomu nerozumím a možná by se stratila i možnost záruky.
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
01. 06. 2010 20:34

Re: HTC HD2 co si o něm myslíte?

fingerstyle: Prvni cast nebudu komentovat. Take mam z WP7 smisene pocity a nevim jestli se mi libit nakonec budou nebo ne. HTC HD2 vazne nedostane update na WP7 (nebo to tak skoro uz vypada). Uzivatele na XDA (hlavne Da_G) se ted snazi portovat nejnovejsi unikle ROM s WP7 na HD2. Kazdopadne to nikdy nebude dokonale, viz ANDROID porty. WM6.5 je sam o sobe porad silny a HD2 s nim slape jako hodinky. Jinak flashovanim neofic ROM je tezke to uplne moc znicit. Zaroven tim prichazis o zaruku. Ale jde to vratit do stavu ze to nikdo nepozna. Nevim jak to bude s vracenim pri WP7 ROMce.

WP7 by tu mel byt ke konci roku, ja osobne bych pockal. Popripade pokud nejsi fanda WM 6.5 a WP7 nevis, koukn ina ANDROID mobily. Ted vysel jeden uplne stejny jako HD2 ale s nejnovejsi verzi Androidu a vypada to moc chutne pokud se ptas me =)
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
fingerstyle
Mobil Beginner
Příspěvky:
25
Registrován:
27. 03. 2010 14:20
Odesláno:
02. 06. 2010 05:26

Re: HTC HD2 co si o něm myslíte?

Právě že na Androidu nic konkurence schopnyho HTC HD2 jsem nenasel.Takže by mě zajímalo o jakém přístroji mluvíš.Pokud ovšem nemáš na mysli HTC EVO který je pouze pro USA...
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
02. 06. 2010 06:25

Re: HTC HD2 co si o něm myslíte?

Desire a xperia x10 je co? Desire je HW dokonca lepsie vybavene ako HD2. Dokonca aj displej je kvalitnejsi aj ked neni tak velky (co vobec neni nevyhoda). A uz vobec nehovorim o tom ze bezi pod OS Android a nie zaostaly WM. Kym napises nieco o com nic nevies,tak si najprv precitaj nejaku recenziu. Inak tento topic hlavne sluzil na dojmy a postrehy z noveho zariadenia,takze tvoje otazky by som urcite smeroval do sekcie poradna.

[ Odesláno z mobilu ] Obrázek
Moderátor
fingerstyle
Mobil Beginner
Příspěvky:
25
Registrován:
27. 03. 2010 14:20
Odesláno:
02. 06. 2010 10:35

Re: HTC HD2 co si o něm myslíte?

Diser:o hodně menší displej,takže jsem ho hned vyřadil (na tom mi dost záleží).X 10 až na OS 2.2 takže možná za rok,podle svižnosti SE (Diser prý už koncem června).
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
02. 06. 2010 11:55

Re: HTC HD2 co si o něm myslíte?

fingerstyle: Myslel jsem EVO. Ja se o Android phony moc nezajimam tak mi uniklo ze je jen pro USA jako HD2b. Tak jak rikam ten nejnovejsi phone od HTC (mondrablah neco... nemuzu si zapamatovat to divny jmeno) ma mit 1.5GHz, takze uz jen kvuli tomu bych na nej pockal. Jak rikam, pokud nepotrebujes nejnovejsi zelezo ted, tak pockej do vanoc (nepocitam ze na podzim kdy by meli byjit prvni WP7 uz budes vedet jestli to chces) a uvidis jak to bude. Pokud nejsi fanda WP7 ani Androidu (tim padem pocitam ze ani iPhone ti nic nerika) Tak si kup HD2 pac si myslim ze to bude nejvykonejsi stroj WM6.5. WM 6.5 by se mel jeste dale vyvijet, nebo to aspon microsoft slibuje. Ale jak rikam, jen cas ukaze jak se veci budou mit.

Ja osobne se na WP7 docela tesim. Me se iphone vzdycky libil, jen me stvalo ze za taky prachy dostanes takovej slabej HW. WP7 by mel mit hodne podobnej system jako iPhone (jen elegantnejsi, tedy za predpokladu ze se taky hackne) a poradne nabuseny HW jako tomu je doposud =)
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
38 příspěvků