Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
40 příspěvků

To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
10. 02. 2010 23:38
Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7
Slobodu coho??? Myslis napr hier typu Avatar the Game PPC??? Radsej budem mat stroj s obmedzeniami ale s vyuzitelnostou ako volnost a nevyuzitelnost.Heh,stale bude niekto komentovat ze iPhone je taky a taky,ale staci sa pozriet kam to dotiahol za tu kratku dobu co je na trhu,rovnako aj Android.To su OS s obmedzeniami,ale slavny WM predbehly Okamzite.Inak nemusim to tu ani rozpisovat,staci si pozriet statistiky a je jasne ze uzivatelov WM je coraz menej.TAk asi na tom nieco bude.A hlavne su to neni ziadne vymyslene rozpravky.No preto by som sa ani necudoval keby WM chcel ist rovnakou cestou ako iP a Android.
Moderátor
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
11. 02. 2010 09:59

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

Mno kam to iphone dotahl? Rozjel se skvele, ale nove "iphony" sou proti konkurenci stare. Android se rozjizdi pekne, ale na WM zatim nema. A to ze iphone predbehl winmo, to je jen protoze v americe ho ma kazdej idiot (seriozne, kouknete na youtube, premoreno blondynkama s iphonem co trapcej). Jinak za hry se vsichni PPCckari stydi, ale proad mame FPSEce ktere to zachranuje a radi se mezi nejlepsi mobilni hry co si muzes s sebou bzit (pocitam vsechny OS). Ale tohle je silenej OT.

Winmo se nemuze dat cestou iphonu, protoze by to byla totalni blbost. To je snad samo o sobe logicke ne? Kdyz mam "super" iphone a pak mam winmo ktere se snazi jit "super iphone" cestou, co si koupim radeji? "Super" iphone, nebo "napodobeninu super iphonu"? By byl markentingovy krach. Muze kopirovat apple napady, ale nemuze vzit uplne vsechno. Z listu verim vecimu rozsireni marketplacu (limitaci instalacky z karty ne) a integrovani zune do winmo7.
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
11. 02. 2010 10:18

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

Aku konkurenciu myslis? Ty stale len pozeras na HW vybavu,ale vobec nie na funkcnost.Mno jasne ze vsetci idu cestou IPhonu,keby nebolo jeho,ine znacky nemaju co kopirovat (dizajn,aplikacie,hry).Vsade citam prispevky typu: chcem toto ako je to na iPhone,atd.Dokonca mal prvy multi kapacitny displej,kde bol WM?? PSX dokaze emulovat prvy iPhone lepsie ako ktorekolvek PPC v tej dobe a to nehovorim o terajsom 3Gs.Vdaka iPhonu ma teraz nokia aj Android konecne poriadne hry (prerobene pre ine OS) ale preco su neni pre WM? K tomu Androidu: Mal si ho vobec niekedy v ruke? JA som pouzival WM dlhe roky,urcite dlhsie ako je zdrave,Android mam tyzden a mozem povedat ze je ovela dalej ako WM Ovladanie je plne prisposobene OS a Pri rovnakej HW vybave ako ma Touch HD je rychlesi min. o 40%.Je to ako ked sadnes zo Skodovky do noveho BMW.No a je jasne ze v Amerike ma iPhone kazdy Idiot,keby bolo HTC CZ alebo SK znacka,tak ho tu ma tiez kazdy Idiot.Ale najlepsie na tom je,ze viem o com hovorim,pretoze to co tu popisujem som mal a mam takze tu nezakladam debaty na zaklade niecoho co som niekde cital alebo pocul alebo ako by som chcel ja aby to bolo.
Moderátor
Uživatelský avatar
Chrono Leggionaire
Veterán
Zařízení:
iPhone 4 32GB
Příspěvky:
3029
Registrován:
23. 12. 2006 12:37
Odesláno:
11. 02. 2010 11:19

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

...aneb žabomyší války na pokračování... :wink:
HTC Shift
Nokia N900
HTC Rhodium
Apple iPhone 4
Veterán
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
11. 02. 2010 11:43

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

iphone rozjede cca 10 her nad 30fps s jeho emulatorem. Pouziva trapne animace aby to vypadalo "plynule" (HTC to v prvnich verzi tflo taky mel, vypisklali ho). Nedokaze ani multitaskovat (Yay pro zaklad OS). Kdyby winmo byl taky osklivy plny animaci, tak jede stejne "plynule" jako iphone.

K androidu nemam vyhrady, ale podle me je to zatim novy OS a osobne si jim nejsem moc jisty, ale moc o nem nevim tka nebudu soudit.

ale ted vazne, tohle je PPC sekce tak uz nebudeme mluvit o iphonu a androidu a uz vubec ne o nokiich ok? =)

Chrono: Mno jo, flamewary snad vsechny bavi ne?
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
11. 02. 2010 11:54

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

Pokial viem,tak s iPhonom zacnes vzdy ty a ked sa prida niekto kto mu rozumie lepsie ako ty tak uz je to zrazu OT. Tak potom nechaj iPhone pre iPhone sekciu a nerozoberaj a neurazaj nieco comu nerozumies ,su ludia ktorym sa to nemusi pacit!
Moderátor
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
11. 02. 2010 12:06

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

Cemu zas nerozumim? Iphone pouziva animace prechodu mezi ruznymi menu a pri spousteni programu, to navazuej pocit "plynulosti", ikdyz to ve skutecnosti zere cas. HTC to melo taky, pak to zrusili protoze to zralo cas. Navic je ten system jednoduchej bez jakychkoli grafiky (cerne pozadi a ikonky) aby nezatezoval HW. Malo RAMky zase jisti pravidlo "Zadny multitask". Je to chytre vymyslene, ale ne, nikoho to neoblbne. Nebo se snad pletu? A ja nezacal s OT. Ja rekl svuj nazor k tomuto winmo7 spec threadu. A ten je to ze je to vtip na iphone (to je konec me poznamky o iphonu). A pokud to pravda je a microsoft to takhle hodla udelat, budu prvni kdo prejde na jiny OS =)

</OFFTOPIC>
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
11. 02. 2010 12:16

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

iPhone otvara a zatvara Aplikacie rovnako rychlo ako na ktorom kolvek inom zariadeni ktore som mal,K tomu multitaskingu:ten niektore aplikacie maju standardne,uplny multitask sa da riesit po JB a je rovnako kvalitny ako u WM.No a po JB sa da customizovat cely system a stale je to plynule. To len k tvojim poznamkam.

iPhone uz sem teda nepletme.
Moderátor
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
11. 02. 2010 12:33

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

fajn ze mas stejny nazor =)
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
15. 02. 2010 19:24

Re: To si niekto robi srandu alebo co?? WM 7

Kód: Vybrat vše

http://palmare.idnes.cz/windows-mobile-7-z-gruntu-novy-system-ktery-ma-sanci-pokorit-svet-p9n-/chytre-telefony.asp?c=A100215_180416_chytre-telefony_hro
Moderátor
40 příspěvků