Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)
4 příspěvky •Stránka 1 z 1

phoneAlarm Pro

Všeobecný pokec tykající se Pocket PC :)

phoneAlarm Pro

znam, pouzivam, nic moc
0
Žádná hlasování
znam, pouzivam, doporucuji
1
20%
znam, pouzivam, nedoporucuji
0
Žádná hlasování
neznam, nepouzivam
4
80%
 
Celkem hlasů: 5
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
19. 12. 2010 12:51
phoneAlarm Pro
phoneAlarm Pro

Vlakno s aplikaci posl. verze je zde: viewtopic.php?f=15&t=19299&p=151818#p151818
Popis programu pak o par postu vyse v jiz uvedenem vlakne.

Chtel bych znat nazor ostatnich, kteri tuto aplikaci pouzivaji.
Proc ji pouzivaji a ktera (-e) funkce se jim nejvice libi.
(Proste duvod, proc tuto aplikaci nainstalovat do sveho zarizeni.)

Na vysvetlenou:
Kdysi jsem tento programek pouzival, pak se mi ale zdalo, ze vice "zere" baterku a sel z founu ven.
Bylo to hlavne, kdyz jsem zapnul funkci zmeny profilu podle BTS operatora (o zmene profilu podle GPS ani nemluvim, ale tam je to logicke).
Ted bych se mozna rad k teto aplikaci vratil, ale potrebuji, aby me nekdo presvedcil.


Program ma mnohocetne moznosti nastaveni.
Treba tato diskuze bude uzitecna i jinym userum.
Dekuji predem vsem za vase vyslovene nazory.
thx
Diky za vas hlas.
Moderátor
robo
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC Evo3D, origos rom, Tablet Ferguson S3
Příspěvky:
333
Registrován:
01. 01. 2008 07:10
Odesláno:
19. 12. 2010 21:07

Re: phoneAlarm Pro

Tento soft pozivam uz od verze 1.XX Za tu dobu usel kus cesty., a dnes je to soft ktery mi v telefonu nesmi chybet. Ne kazdou novou ficuru pouzivam, treba prepinani profilu pomoci BTS. Ne ze by to nefungovalo, ale pohybuji se ve dvou mistech ktere jsou kousek od sebe. A BTSky taky. Takze jsem zustal u prepinani profilu v zavislosti na case. Pokusim zde zhrnout vlastnosti ci funkce ktere pouzivam.
1. Opakovani alarmu dosle sms ci straceneho hovoru s moznosti kolikrat a v jakem casovem intervalu se bude alarm opakovat.
2. Profily- u profilu mam nastaveno jine vyzvaneni, hlasitost systemovych zvuku, ruzne kombinace vybraci s vyzvanenim, hlasitost hovoru, spousteni jedne app, spousteni bluetooth, /profil auto/kvuli handsfree. Je tam toho mnohem vice ale to ja nepouzivam.
3. Obecna nastaveni, jako napr. zhasuti obrazovky pri navazani spojeni hovoru, zap. vyp. dorucenek o odeslane a dorucene zprave, a dalsi moznosti nastaveni tel. Jiste ze je mozne toto nastaveni provest i jinou app. A verte ze bych par veci nasel, ktere nenastavite v zadne jine app nez jen v phone alarmu.
4. Profily ktere se meni v case. Mam takove tri profily. Jeden profil, nastaveni Den-veskere zvuky jsou nastaveny na moji max, hodnotu, profil Noc, zvuky jsou stazeny na min. moznou hranici vcetne hlasitosti sluchatka. A treti profil FLIGHT- jak profil napovida vypnuti GSM casti. A zvuky jsou na max. Kvuli budiku. Rano, kdyz zapinam tel, prepnu na profil DEN, zadam pin a o vic se starat nemusim. S profilem DEN je mozne si nastavit i automaticke spusteni GSM casti. Takze pokud bych k tomuto profilu nastavil i cas, bude se mi tel zapinat automaticky. Ale tohle nepouzivam. Vstavam v ruzny cas a nechci aby me nekdo budil driv nez je poreba .
Tato aplikace je bohata co do nastaveni, rozumej prizpusobeni PDA. Tato aplikace v sobe soustredi nekolik ruznych aplikaci. A jak vsichni vime, lepsi je mit jednu app ktera funguje spolehlive, nez tri i vice programu od ruznych vyrobcu.
Pokud nekomu tento elaborat pripadl jako opevna pisen slepeho fanatika, tak se za to omlouvam. Ne vsechny verze jsem zkousel. Dlouho jsem zustaval u jedne verze, protoze jsem mel problem s nastavenim jazyku a vyzvanenim. Ale mozna byl problem jen u me, sveho casu na starem pda jsem pouzival varenou romku a komplikace ktere jsem mel ja asi nemel nikdo jiny nez ja.
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
19. 12. 2010 21:24

Re: phoneAlarm Pro

Dik za vyjadreni, moc pekne jsi to napsal.

Jak jsem jiz psal, program jsem taky kdysi pouzival, ale pouzival jsem zaroven taky SPB Phone Suite, ktery pomerne dost stejnych funkci zvladal taky (casove profily, upozornovani na zmeskane hovory a SMS, ....), neumel jen ty specialitky (nastaveni dle BTS, GPS), taky neumel tak detailne nastavit profily, proste u nich nemel tolik moznosti.
Dik za nazor.
Edit: Tak jsem neodolal, nainstaloval a zacinam testovat.
Sve nazory ale piste klidne dal, budeme je porovnavat.
Moderátor
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
22. 12. 2010 12:21

Re: phoneAlarm Pro

Tak testuji, testuji a asi brzy dotestuji a program vyleti z masiny!

Vcera jsem mel o pulnoci 28% baterky, rano se probudim a telefon vypnuty, totalne vystaveny.
To mi nikdy predtim neudelal.
V nastaveni programu jsem mel nastaveno pouze: jeden casovy profil a mesto pro pocasi - nic vic. :(
Moderátor
4 příspěvky •Stránka 1 z 1