Všechno možné pro Pocket PC co nemá vlastní kategorii.
13 příspěvků

Tuning "kastle" vašeho PPC

Všechno možné pro Pocket PC co nemá vlastní kategorii.

Upravujete si, tuníte (jakkoliv) vzhled vašeho zařízení?

Ano
17
49%
Ne
18
51%
 
Celkem hlasů: 35
Uživatelský avatar
Mr JJ
Mobil Beginner
Zařízení:
-->HTC BlueAngel:(QVGA-240x320) ------------>Qtek 9100: (QVGA-240x320)
Příspěvky:
35
Registrován:
06. 05. 2009 07:49
Odesláno:
06. 05. 2009 22:17
Tuning "kastle" vašeho PPC
Tento topic pojednává o "Tunění" tedy změny vzhledu vašeho PPC.

Zdravím,
Trocha historie:
Snad někteří zvás začínaly kdysi jako já.. V té době, největší hit Nokia 3410.. měl ji každý.. myšlenka lišit se nejen kryten mě zavedla trochu hlouběji, do utrob toho stoje.. a ejhle máme modré podsvícení kláves a bílé podsvícení displeje...Nikdo to nemá, málo kdo to viděl.. a kdo to viděl chtěl to mít taky :)
Některým se to nelíbí, někteří to milují.. já jsem ve druhé skupině :) Co vy?
A dnes:
Super PPC má v dnešní době mnoho lidí.. ovšev většina má stejný vzhled.. tak proč si podomácku nevyrobit svuj vlastní, originální a konečně se odlišit!
Mnozí z nás mají také starší přístroj.. lehce "dodrbaný" a kryty se těžko shánějí.. a kdo má svého miláčka rád ale bolí ho ty škrábance, pomuže si sám. :)

Našel sem na netu pár fotek podomácku upravených PPC. Ty máme níže. (budu průběžně aktualizovávat)

Osobně právě pracuju na přeměně HTC BlueAngel. Z fádní stříbrné hodlám udělat bílí základ zřejmě s černým abstraktním motivem vyrobený pomocí technologie airbrush. (kdo ví kolikrát se ješte rozmyslím jak to bude vypadat). Do parády si vezmu také baterku, klávesnici a doufám, že mě napadne nějaká vychytávky, jakmile to budu mít rozebrané. :D
Pak je ješte nařadě
Qtek 9100...
Výsledek a možná i postup zde uvedu :wink:


Co vy na tzv Tuning svích postarších miláčku? Pokud máte stejný koníček jako já, napište, pochlubte se a nezapomeňte na foto:)
I fotky z internetu na toto téma jsou výtány.

Zde je něco málo z pokusu o změnu BlueAngela kterou jsem našel na netu.
ObrázekObrázekObrázek
*FOR THE HORD* --Testuju na HTC BlueAngel--400MHz,128MB RAM,SPB 3 nastavba WM 6.1-

Chceš pomoct? Poradit? Neváhej a napiš mi ZPRÁVU! ;)

Nestyď se Obrázek

--> Vytváření her pro FPSEce emulátor
---> Desingové úpravy přístrojů
----> TESTování aplikací a >>HELP<<
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
kazatell
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC TyTN II (ve verzi MDA Vario III) (QVGA-240x320)... HTC Hera 110 (QVGA-240x320)
Příspěvky:
445
Registrován:
30. 12. 2008 09:13
Odesláno:
31. 05. 2009 21:12

Re: Tuning "kastle" vašeho PPC

nevim jeso sem uplně patří, ale docela rád bych si udělal na svůj TyTn II takový menší upgread v podobě spodní připojovatelné součástky, která by obsahovala cosi jako 3,5mm jack, 2,5mm jack klasické miniUSB a zdroj... prostě z kabelu YC300 kterej mám zájem narvat do odříznutého spodku kastle která by byla seříznutá tak aby se dala připojit pěkně rovnoměrně.
Zadní kryt by byl složený ze dvou (zvětšený aby to celé v podstatě spojil)
případně bych tam hodil ovládání hudebních přehrávačů co obsahuje jedna korekce na 3,5mm jacka
začnu asi v srpnu co myslíte mám šanci to dokončit?
A poradíte někdo jakým způsobem to lepit a tak spíš bych uvítal nějaké rady resp vychytávky díky
Ještě dodám obrázky jak si to cca představuji
Pomohl sem ti? Obrázek
Když se na něco ptám věřte že Google a HLEDAT sem už zkoušel... ale nepomohlo to
Obrázek
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
31. 05. 2009 21:15

Re: Tuning "kastle" vašeho PPC

Jestli to bude dobré, tak jeden koupím :D
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
31. 05. 2009 21:22

Re: Tuning "kastle" vašeho PPC

No ja jsem tunil v podstate z donuceni a musim rict ze jsem na sebe hrdy :-)
Ona totiz mrska G1cka je opravdu silene poskladany mobil...

Celi topic s duvodem upravy atp zde:Upravy vzhledu a funkcnosti G1 :-)
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
Uživatelský avatar
kazatell
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC TyTN II (ve verzi MDA Vario III) (QVGA-240x320)... HTC Hera 110 (QVGA-240x320)
Příspěvky:
445
Registrován:
30. 12. 2008 09:13
Odesláno:
31. 05. 2009 21:22

Re: Tuning "kastle" vašeho PPC

mno uvidíme představa je super... v podstatě by to mělo vypadat jako kdyby byl protáhlý ještě o jednu sumu hlavních harwearových kláves (Ty by byly jen nahrazeny těma ovládacíma... to bude to nějtěžší... narvat tam konektory bude asi hračka)
jen ještě nevim jak to bude s mikrofonem, stylusem a vysouváním kláves... to si nějak moc zatim představit nedov

Obrázek

Tak takhle nějak by to mělo vypadat cca (je to jen verze dělaná narychlo v malování a nic jiného nemám teď čas)

Omlouvám se za velikost obrázku, jinak to neumim

Tak a teď čekám rady a doporučení kde sehnat co nejlevněji díly k tomuhle pokusu... Co sem zatim koukal tak kastle stojí kolem 600 což nejni uplně ideální... když zvážim že budu potřebovat alespoň 2x zadní část jeden střed oba druhy konektorů (jeden cca za 250, druhý za 600) a pak ještě něco málo dílů případně nějaký lepší lepení, tak to asi nevyjde zrovna levně... teda alespoň ten první pokus.
Pomohl sem ti? Obrázek
Když se na něco ptám věřte že Google a HLEDAT sem už zkoušel... ale nepomohlo to
Obrázek
Mobil Profi User
p!nk p!ggy
Mobil Guru
Zařízení:
HTC HD2
Příspěvky:
128
Registrován:
24. 08. 2007 20:56
Odesláno:
14. 06. 2009 14:14

Re: Tuning "kastle" vašeho PPC

hehe neprirovnaval bych 3410 k tomu,ze ji mel kazdy..:) to spis 3310..:) joooo stara dobra 3310ka..jeste ted mam doma asi 10 zakladnich desek atp :D to byl nesmrtelnej telefon..ale k tematu..ve druhaku na stredni kdyz jsem byl (tedka jsem dodelal maturu tak to neni zas tak davno :D),kdyz jsme meli praxe tak jsem byl na praxi v mobilservisu a tam jsem si asi se 4 nefunkcnich 3310tek seskladal jednu funkcni,prepajel si diody..sakra i v tom roce 2007 na to lidi cumneli jak puci..a jinak takove klasicke prestrikavani krytu na matnou atp..spis osobne jsem tunil prislusenstvi :D:D kuprikladu bracha mel autonabijecku na nejaky SE..to pak rozbil poridil si neco jineho,ja mu autonabijecku vzal,rozstrihl,napajel si tam miniUSB a mel jsem nabijecku do auta na Qteka :D:D nebo jsem si casto ze sluchatek originalnich delal redukce abych si tam mohl dat sluchatka svoje pac jsem byl linej to nekde kupovat :D:D
Ich habe HTC HD2
Mobil Guru
Uživatelský avatar
John2y
Mobil Member User
Zařízení:
Samsung Galaxy Note 4
Příspěvky:
1162
Registrován:
29. 12. 2006 21:44
Odesláno:
15. 06. 2009 22:00

Re: Tuning "kastle" vašeho PPC

ja kdyz sem ted opravoval otcovo MDA Compact I (HTC Magician) tak sem vyuzil ze je rozebrane a kryt prestrikal z matne sedostribrne na lesklou cernou a pridal zezadu stribrnyho draha(moc se mi nepovedl) ale ted to vypada docela dobre protoze predtim bylo podrapane atd :wink:
ObrázekObrázek John2y1...Follow me on Twitter
ObrázekObrázek
Mobil Member User
arse178
Mobil Plus User
Příspěvky:
97
Registrován:
14. 05. 2010 17:03
Odesláno:
27. 06. 2010 19:47

Re: Tuning "kastle" vašeho PPC

Tuning HTC Artemis

Už dlouho jsem přemýšlel o tuningu mobilu,a pořád jsem hledal na netu něco co by mě inspirovalo nebo aspoň abych viděl že má někdo stejný nápad jako já.Když jsem ale viděl tento topic,hned jsem se rozhodl že se do toho konečně pustím.A protože mám v šuplíku jeden nefunkční Artemis,vzal jsem si pod ruky jako první jej.První jsem ho chtěl celý jen přestříkat na zeleno,ale pak jsem se rozhodl dát mu červený přední kryt+část s reproduktorem a zelené boky a zadek,aby to do sebe pěkně pasovalo.Dále vyřezat tenkou linii do krytu a podsvítit ji modře.

1.část

První jsem musel celý Artemis rozebrat,což není nic jednoduchého.Zabralo mi to přes 20 minut a dost jsem se nadřel :) .

Vzal jsem kryty,olepil si vnitřní části a postupně nastříkal.

Výsledek vypadá takto :
Obrázek

VÍCE FOTEK :

Kód: Vybrat vše

http://img130.imageshack.us/gal.php?g=dsc1045ml.jpg
2.část
V druhé části vyřežu pruh a pod něj dám modré diody,ještě na tom pracuji,jakmile to dodělám,napíšu zbytek.
Naposledy upravil(a) arse178 dne 27. 06. 2010 20:47, celkem upraveno 1 x.
++ Samsung GSII i9100 ++
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
DiaJee
Mobil Extra User
Zařízení:
Xiaomi mi 9 Lite
Příspěvky:
594
Registrován:
14. 08. 2008 18:17
Odesláno:
27. 06. 2010 19:55

Re: Tuning "kastle" vašeho PPC

hej proč to tu dáváš dvaktrát? a ještě v tu odkazuješ v příspěvku zase na tento topic!
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
27. 06. 2010 20:01

Re: Tuning "kastle" vašeho PPC

DiaJee ma pravdu. Povodny topic som zmazal.Pokracuj tu a nevytvaraj duplicitu!

[ Odesláno z mobilu ] Obrázek
Moderátor
13 příspěvků