Veškeré programy pro chytré telefony se Symbianem.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Programy na Nokii 9300i

Veškeré programy pro chytré telefony se Symbianem.
vita.carnation
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
2
Registrován:
27. 05. 2009 15:27
Odesláno:
27. 05. 2009 15:47
Programy na Nokii 9300i
Čau všichni,
svou Nokii 9300i mám už nějakou chvíli, ale až teď jsem se rozhodl aktivovat neomezený internet v mobilu a v této souvislosti začínám do mého miláčka instalovat veškerý software. Chtěl bych proto poprosit všechny majitele nebo uživatele, kteří mají zkušenosti s přístroji fungujícími na platformě Symbian v.7 series 80, aby zde sdíleli své zkušenosti a poznatky, především co se jedná programů na tyto komunikátory.
(Omlouvám se za založení nového vlákna, ale nikde jsem nenašel uspokojivou odpověď nebo ta vlákna již byla stará a nefunkční.)

A rovnou bych přidal svou první zkušenost :

Internetový prohlížeč : Po přečtení pár fór jsem našel nejvíce kladných ohlasů na Operu mini. Stáhl jsem si ju přímo ze stránek výrobce

Kód: Vybrat vše

http://www.opera.com/mini/
a mohu potvrdit, že funguje špičkově, je rychlá a spolehlivá. Mohu doporučit :wink:

IM neboli Instant Messenger neboli kecálek : Tady bych vás chtěl všechny poprosit o radu. Ani po usilovném hledání jsem nebyl schopný najít jakýkoliv freeware IM pro Symbian series 80 :cry: QIP pro tuhle serii Symbianu neexistuje, Jimm háže chyby, Agile Messenger je zpoplatněný, Smaper taky není v téhle verzi.

Co prosím používáte ? A pokud je toho funkčního víc, co hodnotíte jako nejlepší ?

Předem díky moc za všechny příspěvky :)
Mobil Čumil Plus
ondraczech
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
1
Registrován:
28. 11. 2007 01:35
Odesláno:
22. 06. 2009 21:21

Re: Programy na Nokii 9300i

cau,pouzivam jimma a jsem spokojen.zadne chyby nehazi a na to co ma,tedy psani zprav funguje dostatecne.alternativou muze byt nimbuzz.
jako prohlizec pouzivam operu,nema chybu.
Mobil Čumil Plus
vita.carnation
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
2
Registrován:
27. 05. 2009 15:27
Odesláno:
23. 06. 2009 10:15

Re: Programy na Nokii 9300i

Díky za odpověď, nimbuzz jsem začal používat taky, protože jsem nic jiného nenašel. Bohužel doplácí na to, že toho hodně umí, je zbytečně složitý, nepřehledný a nepracuje se mi s ním dobře. Tady vážně platí, že v jednoduchosti je krása, takže mi bude bohatě stačit, když to bude umět jen icq, hlavně aby to bylo přehledné, jednoduché a rychlé.
Mohl bys mi sem napsat, jakou verzi používáš případně jestli je někde volně k sehnání ?
Mobil Čumil Plus
3 příspěvky •Stránka 1 z 1