Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

SAMSUNG I8910 HD+všechny S60v5 zařízení - vypnutí sleep mode

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
Uživatelský avatar
P735
Mobil Beginner
Zařízení:
Samsung I8910HD (OMNIA HD), NDrive, 8 + 16 GB
Příspěvky:
42
Registrován:
27. 10. 2008 02:18
Odesláno:
09. 11. 2009 02:25
SAMSUNG I8910 HD+všechny S60v5 zařízení - vypnutí sleep mode
Tak možná, že to tu už je ( teda asi určitě) ale asi ne v tomhle kontextu...
Takže: na mým Samsungu i8910 HD mě trápila jen jedna jediná věc - že se displej aktivoval až po zmáčknutí nějaký klávesy a ne přímo prstem na dotyk displeje. Pravděpodobně je to stejné i na Nokii 5800XM nebo Nokii N97 atd.( ikdyž na Nokiích narozdíl od Samsungu můžou spolehlivě fungovat pro podobný účel programy FlipSilent, v jejichž funkčnost sem věřil i u mé Omnie HD, ale bohužel) prostě na všech S60V5 zařízeních. Tak sem tak brouzdal a přemejšlel a našel sem program, kterej sice není primárně určen na tento neduh, ale dá se velice snadno využít / zneužít :D
Nutno ještě dodat, že moje Omnie HD je po h@cku!
Program se jmenuje Xpress Alarm. A co konkrétně v programu pozměnit? Po nainstalování Pythonu (!) a Xpress Alarmu se v X - Ploreru otevře c:/Private/edfac657 a všechny (celkem 3 ) zvukové soubory se prostě vymažou. Toť je jediný a jednoduchý zásah.
A jak to potom funguje v praxi? Xpres Alarm se spustí a nechá se běžet na pozadí. A nyní už jen zbývá pokaždé do zhasnutí displeje dát prst na sensory a držet ho tam. Když displej zhasne, aktivuje se lehce jen kontaktem prstu s displejem. Je nutné to dělat pokaždé, ale bez problémů se na to dá zvyknout! Takto se asi deaktivuje sleeping mode displeje. Nepozoruji ani žádné změny v spotřebě elektřiny, takže prostě moje plná spokojenost :D Každopádně vyzkoušejte a snad to někomu pomůže..! Po zadání odkazu se jinak rychle zjistí pravá podstata programu Xpresss Alarm :D Tento postup se asi hlavně týká Samsungu, páč na Nokiích to s největší pravděpodobn vyřeší onen FlipSilent program, který by na nich měl spolehlivě běhat (jako většina S60V5 programů na rozdíl od Samsungu),ikdyž nevím - nikdy sem Nokii s S60V5 nevlastnil, tak třeba i uživatelům Nokie se to může hodit.

Kód: Vybrat vše

http://forum.dailymobile.se/index.php/topic,6331.0.html
Mobil Beginner
1 příspěvek •Stránka 1 z 1