Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

Ako najst heslo pamatovej karty

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
Uživatelský avatar
MarkAurel
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC Desire HD
Příspěvky:
290
Registrován:
23. 12. 2007 16:37
Odesláno:
17. 01. 2010 11:33
Ako najst heslo pamatovej karty
Heslo najdete len v telefone s OS Symbian v ktorom ste kartu zamykali cize zadavali heslo pamatovej karty.

1.mobil mame hacknuty a nainstalovany Xplore
2.v Xplore mame povolene zobrazenie systemovych a skrytych suborov
3.Spustime ROM Patcher a povolime Install server a open4all
4.spustime Xplore a najdeme C:/Sys/Data/ a v nom mmstore
5.mmstore otvorime bud funkciou EDIT alebo Text prehliadacom
6.a precitame si heslo


Kartu bez hesla ide formatovat len v tel. v ktorom bola karta zamykana.

PS: Zamknutu kartu je udajne mozne formatovat tak ze v dakom telefone si dame volbu Formatovat kartu, pri otazke ci ju chceme naozaj formatovat, vybereme kartu a vlozime tu zamknutu a potom potvrdime formatovanie, no v symbian fone sa mi to nedarilo nakolko sa zatvorili spustene aplikacie a bolo po finte,je mozne ze ak bi neboli na vasej karte ziadne spustene-nainstalovane aplikacie tento tah bi fungoval
MT ktore som nedavno vlastnil Nokia E66 - E75, Sonyericsson V,ivaz U5i, Satio U1i, Sonyericsson X10 mini, Orange Boston Momentalne vlastnim: HTC Desire HD
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
Rusnak-COBRA
Mobil Member User
Zařízení:
N950, N9, E7, Lumia 800, TouchPad + 700 kusov zbierka ;)
Příspěvky:
1810
Registrován:
18. 05. 2009 22:29
Odesláno:
18. 01. 2010 00:03

Re: Ako najst heslo pamatovej karty

MicroSD, a hlavne SDHC karty ak maju heslo dane v symbiane nedaju sa sformatovat ani v PC (ani v inom mobile). bude to hlasit neuspesne formatovanie, poskodenu kartu alebo tak.
nejde formatovat ani nacitat ziadnym programom. kod z nej samotnej sa precitat neda, je tam len ako hash a nie ako samotny kod.

hesla inych telefonov som zatial presiel. rychlym formatom karty a spatnou obnovou vacsiny dat cez programy. bohuzial cez velky format, alebo LOW LEVEL uz neni sanca precitat nic.

ak si to precitate v tom subore kod, mozete kartu odomknut v hociktorom telefone so symbianom ak opyta kod.
Obrázek
Rusnak-COBRA (***vytvaram certifikaty na poziadanie***)
Ak potrebujete pomoc, ozvite sa kdekolvek ma najdete :D

4x MOD, 3x VIP, 2xHLP. Symbian: GPS, certifikaty, (FLASH)hack

.:ZBIERAM MOBILY - vsetky stare, rozbite a pokazene (akykolvek stav). PROSIM PRISPEJTE:.
zbierka 9.8/09: http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg

Obrázek
Mobil Member User
2 příspěvky •Stránka 1 z 1