Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

N 6120C nejde heknut podla navodu

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
Brnky
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
NOKIA 5530 Xpress Music & 6120c
Příspěvky:
2
Registrován:
22. 01. 2010 10:24
Odesláno:
22. 01. 2010 10:28
N 6120C nejde heknut podla navodu
Cawte skusam heknut a certifikovat moju N6120c podla tohoto navodu
viewtopic.php?f=26&t=10567&st=0&sk=t&sd=a
ale zasekol som sa hned v prvom kroku instalacie.
vypol som overovanie certifikatov online, nastavil datum na 15.5.2007 ale pri instalacii X-plore.sis mi hodi hlasku ze certifikat uz nieje platny, este nieje platny alebo ze nieje spravne nastaveny datum. Čo robit v takomto pripade pls?? Datum mam urcite na 15.5.2007 a cas operatora mam vypnuty. :?
toto iste mi pise aj pri instalacii HelloCarbide.sis :?
dakujem za pomoc.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
lucifer7595
V.I.P.
Zařízení:
Samsung Galaxy Note II
Příspěvky:
303
Registrován:
25. 07. 2008 12:41
Odesláno:
22. 01. 2010 12:34

Re: N 6120C nejde heknut podla navodu

Tento návod už je hodně starý, proto ti to nejde už při prvním kroku. Vždycky je dobrý u příspěvku se podívat vpravo navrchu na datum. Najdi si tu návod pomocí HelloOX2.03. Sice v tom návodu starým je uveden Tvůj typ telefonu, ale firmware už máš novější než byl ten návod. Jestli chceš napiš mi SZ (soukromou zprávu) a nechám ti vyrobit i certifikát a pak přes Skype tě navedu ;) Zn. RYCHLOVKA :)

Napiš mi hlavně IMEI telefonu - správně !!
Dělejme něco s cigánama nebo se z toho poserem - POSERETE !!! Já už to mám za pár a děcka do cigánova jsem ani nevyráběl !! A neptejte se mě proč. Samy uvidíte. Je to podpis a tohle mě vystihuje nejlíp. Sám proti všem v zájmu zachování lidstva !!

BTW: potřeboval bych pozvat na pívo někoho z KM bo okolí ( odborníka na Android ) by mi objasnil pár věcí. To jsem zvědav :)
V.I.P.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1