Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
83 příspěvků

Zapomenuty zamykaci kod - jak na to?

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
Hanzes
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
1
Registrován:
20. 10. 2009 21:28
Odesláno:
20. 10. 2009 21:40
Re: Zapomenuty zamykaci kod - jak na to?
Zdravim vsechny,
mam takovy problem: pred par dny jsem zakoupil pouzitou nokii E66 s nevyplnenym zarucnim listem (v presvedceni ze mi ho pak nekde potvrdi, az budu potrebovat)
po dvou dnech pouzivani jsem se rozhodl upgradnout firmware. Na mobilmanii jsem stahl program nokia updater (vygooglil jsem si heslo "upgrade ...E66" a naslo mi to clanek na mobilmanii, kde byl odkaz na ten prog. tak jsem ho rovnou stahl)
Nainstaloval jsem prog a postupoval podle pokynu, asi po 10 minutach telefon naskocil a chtel zadat pin, zadal jsem.... pak nabehl a asi za 2 vteriny mi to napsalo hlasku: "Zamykaci kod:" zkousel jsem 12345, 99999 apod, ale nic :-( Tak jsem hledal na netu a nasel jsem nejaky odkaz na web kde resili zapomenuty zamykaci kod, byla zde uvedena adresa generatoru neco jako "master pin" vsichni si to tam vychvalovali ale me to kod vygenerovany po zadani imei odmitlo. Dale jsem nasel forum na vodafonu kde mel clovek uplne ten samy problem (stejny telefon i okolnosti) moderator ho odkazal na servis. Zasel jsem tedy do servisu(neznackkoveho), bylo mi zdeleno ze jsem telefon pravdepodobne zaviroval a ze budou muset prehrat firmware natvrdo a ze to bude za 500. Pristi den jsem si pro telefon zasel v domeni ze bude funkcni, ale opak byl pravdou technik mi rekl ze se v tom hrabal cely den a bez uspechu...
Nevite nekdo nahodou co s tim? Uz jsem dost bezradny
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Rusnak-COBRA
Mobil Member User
Zařízení:
N950, N9, E7, Lumia 800, TouchPad + 700 kusov zbierka ;)
Příspěvky:
1810
Registrován:
18. 05. 2009 22:29
Odesláno:
20. 10. 2009 21:51

Re: Zapomenuty zamykaci kod - jak na to?

flash firmware, samozrejme pokial ten telefon nema aj inu vadu.
mal by to vyriesit kazdy lepsi servis. da sa to risknut aj doma kablom. (neodporucam neporofesionalom!!!)
Obrázek
Rusnak-COBRA (***vytvaram certifikaty na poziadanie***)
Ak potrebujete pomoc, ozvite sa kdekolvek ma najdete :D

4x MOD, 3x VIP, 2xHLP. Symbian: GPS, certifikaty, (FLASH)hack

.:ZBIERAM MOBILY - vsetky stare, rozbite a pokazene (akykolvek stav). PROSIM PRISPEJTE:.
zbierka 9.8/09: http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg

Obrázek
Mobil Member User
Elixor
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
1
Registrován:
29. 04. 2010 15:56
Odesláno:
29. 04. 2010 16:08

Re: Zapomenuty zamykaci kod - jak na to?

Zdravím, snažil jsem se o obnvu kódu pomocí šuldova návodu. Mám akorát problém že mi program RSS nevytvoří žádnej ten file co má.
Akorát mi dole ve statusu napíše error myslel jsem ze jsem při instalaci zadal špatne : virtual USB Device ale zkousel jsem i ostatni a to mi to pak po kliknuti na tu lupu neukazalo oz vubec nic. Mam mobil Nokia N95 8GB.
Zároven jsem se pokousel si nechat vygenerovat ten super master kod nebo tak nejak, ten mi to sice vygenerovalo ale nebyl jsem si jistej kam ho mam zadat tak jsem to zkusil napsat misto toho zapomenuteho zamykaciho klice ale napsalo mi to chyba kódu.

Napadlo me jeste jestli to nemuze bejt tim ze po instalaci nemesis service suite me to odkazuje ja navod na nejaky strance na instalaci driveru. Jenomze me na PC zadna instalace driveru nevyskocila, treba to jenom nemam spravne nainstalovany ale zkousel jsem to vazne vicekrat a ani jednou se nic neukazalo.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
03. 05. 2010 07:57

Re: Zapomenuty zamykaci kod - jak na to?

Pokud by v tom byly nějaký složitosti tak je popíšu. NSS je třeba mít aktuální a to samý u PC Suite. NSS se jen instaluje a nic se nikde nemění. Při práci s NSS je třeba mít telefon připojen v režimu PC Suite a v počítači mít PC Suite vypnoto! Pokud to i tak háže error tak máš, jako drtivá většina lidí kterým to nejde, bordel v počítači. Zkus toto:
Doporučil bych ti odinstalovat z PC vše co má v názvu Nokia. Pak spustit >>Nokia PC Suite Cleaner<<. Stáhnout >>PC Suite.cz<< nainstalovat a vyzkoušet. Pokud už jsi, ale hodněkrát vyzkoušel špatný kód tak ze skušenosti vím že už telefon nebral ani správný kód a spravil to až servis.
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
RasTaMan
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
6
Registrován:
23. 12. 2009 23:56
Odesláno:
04. 05. 2010 17:30

Re: Zapomenuty zamykaci kod - jak na to?

Po vygenerovani meho IMEI ho otevru v BB5 security code..... a nic to neudela prosim o radu co bych mohl udelat spatne?? :)
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
RasTaMan
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
6
Registrován:
23. 12. 2009 23:56
Odesláno:
05. 05. 2010 19:22

Re: Zapomenuty zamykaci kod - jak na to?

Kdyz zadam sve IMEI sem http://nfader.su/ tak mi to sice da ten Master-code ale kdyz ho zadam do telefonu tak mi to napise Chyba kodu. Tak jsem tedy zkusil šuldov navod a po vygenerovani meho IMEI ho zadam do BB5 Security code a nic to neudela. :( prosim o nejakou radu protoze posledni vec ktera me napada je servis... :(
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
08. 05. 2010 19:30

Re: Zapomenuty zamykaci kod - jak na to?

U každýho telefonu to nejde, nfader už tuplem ne. Neporadím páč nevím co máš za telefon. Proto existuje možnost zadat si ho do profilu :negative:
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
RasTaMan
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
6
Registrován:
23. 12. 2009 23:56
Odesláno:
08. 05. 2010 21:30

Re: Zapomenuty zamykaci kod - jak na to?

//Rusnak-COBRA: si tu xcel aj nieco napisat? lebo si len citoval posledny prispevok a tym len porusil pravidla, nic viac.
_________________________________________________
Uz jsem napravil svou chybu tak tedy... pomoc by nebyla??
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
09. 05. 2010 04:49

Re: Zapomenuty zamykaci kod - jak na to?

Můžeš někam upnout ten vygenerovaný soubor a dát mi na něj odkaz?
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
Pifka
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
1
Registrován:
12. 05. 2010 20:05
Odesláno:
12. 05. 2010 20:06

Re: Zapomenuty zamykaci kod - jak na to?

Ahoj mam nokia N72 a kdyz tam zadam ten Master code tak mi to porad nejde pise spatny kod. Prosim o radu
Mobil Čumil Plus
83 příspěvků