Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
11 příspěvků

instalaci nelze dokončit - N95 8GB

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
reznja
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
6
Registrován:
07. 06. 2009 11:55
Odesláno:
11. 02. 2010 13:39
instalaci nelze dokončit - N95 8GB
čau odborníci,mám dotaz resp.problém,jde o N95 8GB,upgradoval jsem na aktualni firmware přes program přímo stažený z NOKIA, udělal jsem to dle příslušného tématu kde je psáno jak na to..vše proběhlo v pořádku,pak jsem tel hacknul dle rad a příspěvku viewtopic.php?f=26&t=15095&hilit=HelloOX+2.03 to se taky povedlo,ale od tý doby co mám nový firmware, vždy když vypnu tel a pak ho zapnu začne sama nějaká instalace která se nakonec nepodaří a napíše mi to "instalaci nelze dokončit z velkokapacitní paměti,ostatní aplikace nainstalujte ve správci aplikací.." ..nevíte někdo?ve velkiokapacitní paměti nemám ani jeden soubor .sis atd..díky za radu. :help:
..vůbec se mě zdá že je tel po upgradu firmwaru trochu zabržděnější.. :(

//Rusnak-COBRA: sakra nemen ten nazov temy stale. je na moderatorovi ako ho premenuje a ci ho zmaze alebo nie! nabuduce to mas za WARN
Naposledy upravil(a) reznja dne 13. 02. 2010 19:18, celkem upraveno 2 x.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
11. 02. 2010 20:10

Re: N95 8GB prosim o radu

Tohle dělává téma které bylo nainstalováno na E: (nemusí být tvůj případ) a mohlo by s tím souviset i to zpomalením. Máš instalačky témat které používáš? Pokud ano tak zkus přeinstalovat na C: Nemáš ve správci aplikací u něčeho napsáno Neinstalováno? Pokud ano zkus dát instalaci ať ti to ukáže název. Témat je vždy lepší instalovat na C:
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
reznja
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
6
Registrován:
07. 06. 2009 11:55
Odesláno:
11. 02. 2010 20:14

Re: N95 8GB prosim o radu

...to to vše jsem prozkoumal,ale už jsem na to právě před chvilkou přišel,zformátoval jsem velkokapacitní paměť a je to v pořádku..díky moc..mohl bych to někam zapsat pro ostatní kdyby se jim to stalo,ale nevim kam,nebo ať to prosím někdo z adminů někam zaznamená,díky..
Naposledy upravil(a) Rusnak-COBRA dne 13. 02. 2010 06:56, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Posledny prispevok sa necituje! (pravidla)
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
12. 02. 2010 21:13

Re: N95 8GB pomoc -VYŘEŠENO,prosím někam řešení zaznamenat

Promiň ale ameriku jsi opravdu neobjevil. To že tento a spoustu jiných problémů vyřeší formát je opravdu známá věc a omýlá se stále dokola. Snažil sem se tě vést možná delší, ale jednodušší cestou. Někdy opravdu stačí prkotina a pokud se to řeší formátem je to jak střílet na vrabce z kanónu :D Myslím že tvá prosba zaznamenávat něco tak známého je :suicide:
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
reznja
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
6
Registrován:
07. 06. 2009 11:55
Odesláno:
13. 02. 2010 19:16

...neřikej,zajímavý že ať jsem vyzkoušel opravdu všechny prkotiny,pomohlo jen zformátování..
..a že bych objevil ameriku..,to snad ani ne.. :D
..koukám že i na tomhle foru jsou "nadlidi"..
...prosim adminy smazat téma,omýlá se to tu stále dokola.
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 13. 02. 2010 20:57, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Predchadzajuci prispevok sa necituje!
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Rusnak-COBRA
Mobil Member User
Zařízení:
N950, N9, E7, Lumia 800, TouchPad + 700 kusov zbierka ;)
Příspěvky:
1810
Registrován:
18. 05. 2009 22:29
Odesláno:
14. 02. 2010 00:07

Re: PROSÍM SMAZAT - VYŘEŠENO - DÍKY

OT, ale rad by som vedel o akych nadludoch tu točíš?
Obrázek
Rusnak-COBRA (***vytvaram certifikaty na poziadanie***)
Ak potrebujete pomoc, ozvite sa kdekolvek ma najdete :D

4x MOD, 3x VIP, 2xHLP. Symbian: GPS, certifikaty, (FLASH)hack

.:ZBIERAM MOBILY - vsetky stare, rozbite a pokazene (akykolvek stav). PROSIM PRISPEJTE:.
zbierka 9.8/09: http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg

Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
16. 02. 2010 21:58

Re: instalaci nelze dokončit - N95 8GB

Rusnak-COBRA: reznja nepochopil že sem mu chtěl pomoci právě tak aby se vyhnul formátu. Ale zřejmě někomu formát nevadí. Jinak opravdu trojhmat a formát E: je denně omílán a mnohokrát ho není vůbec třeba. Jeho důsledek je pak stejný jako tato reakce. Nu což formátujte jak je libo, ale jen upozorním že je třeba formátovat všechny paměti naráz, jinak se dostaví dřív nebo později další problémy :razz:
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
Rusnak-COBRA
Mobil Member User
Zařízení:
N950, N9, E7, Lumia 800, TouchPad + 700 kusov zbierka ;)
Příspěvky:
1810
Registrován:
18. 05. 2009 22:29
Odesláno:
17. 02. 2010 04:08

Re: instalaci nelze dokončit - N95 8GB

predpokladam ze o nadludoch skor hovoril z dovodu ze som mu upravil nazov temy ktoru si potom drzo premenoval nazad :roll:
Obrázek
Rusnak-COBRA (***vytvaram certifikaty na poziadanie***)
Ak potrebujete pomoc, ozvite sa kdekolvek ma najdete :D

4x MOD, 3x VIP, 2xHLP. Symbian: GPS, certifikaty, (FLASH)hack

.:ZBIERAM MOBILY - vsetky stare, rozbite a pokazene (akykolvek stav). PROSIM PRISPEJTE:.
zbierka 9.8/09: http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg

Obrázek
Mobil Member User
reznja
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
6
Registrován:
07. 06. 2009 11:55
Odesláno:
17. 02. 2010 20:39

Re: instalaci nelze dokončit - N95 8GB

šulda píše:Rusnak-COBRA: reznja nepochopil že sem mu chtěl pomoci právě tak aby se vyhnul formátu. Ale zřejmě někomu formát nevadí. Jinak opravdu trojhmat a formát E: je denně omílán a mnohokrát ho není vůbec třeba. Jeho důsledek je pak stejný jako tato reakce. Nu což formátujte jak je libo, ale jen upozorním že je třeba formátovat všechny paměti naráz, jinak se dostaví dřív nebo později další problémy :razz:
...já to pochopil,jen to jde napsat normálně,jako stylem ameriku jsi neobjevil atd to prosím teda ne..měl jsem fakt radost že jsem toho věčnýho nechtěnýho instalování zbavil tak to vypadalo že jsem fakt objevil něco novýho..myslim že jsme slušný lidi(většina z nás) a že jde vše vysvětlit po dobrém a ve vší slušnosti,takže sorry jestli jsem reagoval podrážděně..a dík za snahu mi pomoct.
...nadlidi jsem rozhodně neměl na mysli že mi někdo přepsal název tématu.
...takže peace for all
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
18. 02. 2010 12:48

Re: instalaci nelze dokončit - N95 8GB

No tak výrok o americe se mi hold nezdá nijak urážející (sám to někdy použiju sám na sebe :D ) a záleží podle mě na tom kdo je jak chytlavej. Zkus si představit že řekneš zedníkům že si přišel na to že je lepší zeď našprycovat aby držela omítka. Reakce by asi byla drobet drsnější :rofl:
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
11 příspěvků