Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

Nokia c6-01 a sony ericsson xperia mini

Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
Rapix
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Nokia C6-01
Příspěvky:
1
Registrován:
27. 02. 2012 16:01
Odesláno:
27. 02. 2012 16:21
Nokia c6-01 a sony ericsson xperia mini
Dobrý den,

měl bych na vaše mozkové závity pár nelehkých úkolů.
Nejdříve bych se ovšem chtěl omluvit pokud se zde už nějaká taková otázka nachází či odpověď na ni, neměl jsem čas toto fórum prohledat celé.
První dotaz bych měl mám nokia c6-01 a kamarád sony ericsson xperia mini a chtěli bychom si společně zahrát nějakou hru (Modrý zub nebo wi-fi) ale neumím žádnou takovou hru najít (pokud tedy vůbec existuje :mda: ) Takže pokud by jste o nějaké takové věděli byl bych vám moc vděčný kdyby jste se podělily :)

Dále bych se chtěl věnovat Nokii c6-01 a to že bych sháněl nějaký velmi kvalitní Tower defense (způsob pokládání věžek a pajduláčci se o ně rozbíjí)

Ještě neumím najít nějakou velmi dobrou adventuru,on-line hru (nejlépe RPG) a nakonec ještě nějakou fajnovou střílečku či akční hru.

Kdyby ovšem byli i jiné dobré hry určitě bych se nezlobil kdyby jste mě na ně navedli.

Pokud nějaké takové hry neexistují či už se tady nacházejí tak se omlouvám, ale velmi rád si nechám poradit.

Mockrát děkuji za váš strávený čas a ještě více za odpovědi.
Naposledy upravil(a) baron_cz dne 28. 02. 2012 17:37, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto do správné sekce.
Mobil Čumil Plus
1 příspěvek •Stránka 1 z 1