Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
4 příspěvky •Stránka 1 z 1

program na zjištění klíče wifi ke které jsem přihlášený

Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
speede_x
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
1
Registrován:
25. 12. 2010 02:01
Odesláno:
14. 07. 2013 11:30
program na zjištění klíče wifi ke které jsem přihlášený
Na počítač existuje wireless key view který dokáže zobrazit hesla wifi ke které jsem se příhlasil a jsou automaticky přihlášené. Jedu ke známým na několik dnů a mam u nich automaticky přihlášený telefono se sysmbiantem a oni zapomněly heslo a chci se zeptat jestli je program abych nemusel shánět hesla k routeru atd...
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Jirka Krokodýl
Moderátor
Zařízení:
Huawei P20 lite, android 8
Příspěvky:
1406
Registrován:
25. 03. 2008 21:18
Odesláno:
14. 07. 2013 14:25

Re: program na zjištění klíče wifi ke které jsem přihlášený

Možná existuje i program, ale tak jako tak je potřeba root telefonu a potom zobrazit obsah souboru wpa_supplicant.conf
který se nachází v systémové oblasti telefonu ... /data/misc/wifi/
Moderátor
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
14. 07. 2013 15:24

Re: program na zjištění klíče wifi ke které jsem přihlášený

Žádnou apps k tomu neznám a ani neznám telefon se symbiantem, toho v sobě má Teal'c :D Jak píše Jirka, provést hack telefonu pro přístup do systémových složek, v X-plore najet na soubor C:/private/10202be9/persists/cccccc00.cre a otevřít ho v Hex prohlížeči, pak už jen hledat nebo si soubor cccccc00.cre vykopírovat do PC a zkonvertovat do .txt pomocí nástroje Centrepconv který je součástí Symbian SDK.
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
05. 08. 2013 06:52

Re: program na zjištění klíče wifi ke které jsem přihlášený

Sice ses už neuráčil ozvat ale pro ostatní, platí co jsem psal výš (X-plore a Hex prohlížeč) ale zjistil jsem že se heslo-a vyčte jednodušeji ze souboru C:\private\100012a5\DBS_102072E9_eapol.dat
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
4 příspěvky •Stránka 1 z 1