Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

Nokia E72 - problém s emailem a mapami

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
Rasta-s-man
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Nokia E
Příspěvky:
2
Registrován:
07. 03. 2013 14:12
Odesláno:
10. 03. 2013 04:59
Nokia E72 - problém s emailem a mapami
Nokia E72, model E72-1, typ RM-530 verze sw: 091.003

Email: schránka (mám jich několik, nastavení mailu je určitě v pořádku) se po spuštění automaticky nepřipojuje k serveru a když dám manuálně: volby - připojit, tak sice tel zahlásí "Připojování", ale to se vzápětí přeruší, aniž by se objevil dotaz na volbu připojení (WiFi, data, pže mám nastaveno vždy se dotázat..).

Mapy: po spuštění normálně naběhne úvodní menu a jdou otevřít i další volby (Moje poloha, Hledat, Oblíbené, atd..), ale po cca 6 sec od úvodního stisku tlačítka "Mapy" prostě aplikace spadne a na displeji se objeví pohotovostní režim telefonu. Pozn: Mapy nejedou na pozadí - prostě se vypnou.

V nastavení telefonu určitě problém není. Můj předešlý tel byla také E72 (smrt následkem mechanické destrukce), takže nastavení té současné E72 bylo ze zálohy a navíc - cca 3 týdny fungovala normálně. Vše jsem kontroloval, nainstaloval jsem novou verzi softwaru a furt nic. Pokud by někdo mohl poradit...

Díky R.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
10. 03. 2013 20:37

Re: Nokia E72 - problém s emailem a mapami

To nastavení ze zálohy není rozumné do stejného natož jiného telefonu. Udělej formát a vše si nastav manuálně, aplikace znovu naistalovat.
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
Rasta-s-man
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Nokia E
Příspěvky:
2
Registrován:
07. 03. 2013 14:12
Odesláno:
11. 03. 2013 18:15
3 příspěvky •Stránka 1 z 1