Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

Nokia N8 - nedaří se hacknout

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
NoGRes
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC wildfire S
Příspěvky:
1
Registrován:
06. 01. 2012 10:58
Odesláno:
11. 05. 2013 21:45
Nokia N8 - nedaří se hacknout
Dnes jsem zkoušel hacknout Nokii N8 pomocí norton hacku. U něho vše proběhlo podle očekává ale stále nešli instalovat necertifikovné aplikace. Poté jsem se snažil telefon hacknou pomocí Phoenixu, ale u něj sem zase narazil na problém po té co se telefon chtěl přepnout do flash modu, mi Phoenix vyhodil hlášku "RESULT 0x8401f141 (-2080247487) Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing. this is my new error".
Někdo nějaká rada?
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
šulda
Mobil Profi User
Zařízení:
E7 Dark Grey hacked
Příspěvky:
370
Registrován:
02. 03. 2009 01:24
Odesláno:
12. 05. 2013 05:11

Re: Nokia N8 - nedaří se hacknout

Rada je jednoduchá, když se někde zaseknu tak pohledám a čtu nebo se zeptám i když u návodů pro Norton to bývá uvedeno. Pokud máš v tý N8 Belle je potřeba vyměnit ve složce patches Install Server RP+ za Install Server RP+ 1.7 Věřím na 99,9% že jsi hack přes Norton provedl a problém hledej jinde (začni u sebe), hack totiž není možnost instalace unsigned aplikací, to je jen jedna z mnoha jeho výhod. K tomu aby jsi měl hacklý telefon přes Phoenix potřebuješ upravený Firmware (CFW). Zřejmě se v tom topíš tak pozor ať si neumrtvíš telefon. Vrať se k Nortonu a nevymejšlej si svoje postupy pokud o tom hovínko víš. Najdi si pomocí Google Install Server RP+ 1.7
Člověk se pořád učí Chybové hlášky prosím pište celé a přesně. Jsou velmi důležité. Telefon by neměl být chytřejší než jeho majitel.
Mobil Profi User
2 příspěvky •Stránka 1 z 1