Všeobecný pokec tykající se Symbianu :)
6 příspěvků •Stránka 1 z 1

Samsung i8910 hrozný fotky!!

Všeobecný pokec tykající se Symbianu :)
samurraj
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung i8910 HD
Příspěvky:
19
Registrován:
10. 10. 2009 23:17
Odesláno:
28. 10. 2009 15:58
Samsung i8910 hrozný fotky!!
Tak jsem zkusil poprvé fotit s mým samsungem i8910 a jsem docela zklamanej.Foťák ne jenom že se blbě ovládá, ale výsledky jsou hrozný.I když použiji blesk tak je to rozmáznutý jak omalovánka a kvalita děsná.Podotýkým že fotím doma při žárovce ale i můj starý sonyericsson k750i fotil snad líp. Přitom fotky vyfocené foťákem a stažené do mobilu na tom velkém displeji vypadaj tak úžasně...Buď něco dělám blbě nebo Samsung ten foťák totálně zkurvil
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Chrono Leggionaire
Veterán
Zařízení:
iPhone 4 32GB
Příspěvky:
3029
Registrován:
23. 12. 2006 12:37
Odesláno:
28. 10. 2009 19:01

Re: Samsung i8910 hrozný fotky!!

nevím jak fotky při žárovce, ale tady jsou ty snímky celkem vydařené:

Kód: Vybrat vše

http://galerie.mobilmania.cz/showgallery.php?si=&perpage=24&sort=2&cat=all&pid=1046|i8910%20HD
HTC Shift
Nokia N900
HTC Rhodium
Apple iPhone 4
Veterán
Uživatelský avatar
lucifer7595
V.I.P.
Zařízení:
Samsung Galaxy Note II
Příspěvky:
303
Registrován:
25. 07. 2008 12:41
Odesláno:
28. 10. 2009 19:39

Re: Samsung i8910 hrozný fotky!!

Samozřejmě že Samsung i8910 dělá špičkový fotky a to vůbec ani nemluvím o možnostech nastavení a uživ. rozhraní. Samurraj pokud už založí topic který je evidentně založen na subjektivním pocitu tak už by měl nějaký fotky tady doložit (někde uploadovat) a domnívám se že na těch fotkách bude vidět rozmazanost způsobená pohybem ruky při focení. Může se stát že má vadný kousek - v tom případě se mu omlouvám. Pak ještě dodám že stále se čeká na nový firmware pro tento telefon protože ČR firmware je stále ten první a úplně nejhorší. S firmwarem pro civilizovanější země to bude foťák superfoťák:)To se ale zřejmě nedočkáme.

Ale je možný že v místnosti při žárovce to bude bída... Tak nám něco uploaduj prosím a porovnáme - mám tu hračku taky :)
Dělejme něco s cigánama nebo se z toho poserem - POSERETE !!! Já už to mám za pár a děcka do cigánova jsem ani nevyráběl !! A neptejte se mě proč. Samy uvidíte. Je to podpis a tohle mě vystihuje nejlíp. Sám proti všem v zájmu zachování lidstva !!

BTW: potřeboval bych pozvat na pívo někoho z KM bo okolí ( odborníka na Android ) by mi objasnil pár věcí. To jsem zvědav :)
V.I.P.
samurraj
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung i8910 HD
Příspěvky:
19
Registrován:
10. 10. 2009 23:17
Odesláno:
28. 10. 2009 21:43

Re: Samsung i8910 hrozný fotky!!

Jo kdyžtak sem nějaký foto uploadnu.Ještě jeden problém.v nastavení foto je funkce stabilizátor obrazu ale nejde mi nijak spustit...ikonka je nepřístupná třeba by to můj problém vyřešilo.Máte s tím někdo zkušenost??Podotýkám,že mám nějakej italskej počeštěnej firmware
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
lucifer7595
V.I.P.
Zařízení:
Samsung Galaxy Note II
Příspěvky:
303
Registrován:
25. 07. 2008 12:41
Odesláno:
28. 10. 2009 22:01

Re: Samsung i8910 hrozný fotky!!

Tak tu ikonku jsem taky nepřiměl ani v různých režimech rozlišeních atd. Nevím, nepovím. A Italský firmware počeštělý to si asi nechtěl napsat co? Tak napiš verzi co máš.
Dělejme něco s cigánama nebo se z toho poserem - POSERETE !!! Já už to mám za pár a děcka do cigánova jsem ani nevyráběl !! A neptejte se mě proč. Samy uvidíte. Je to podpis a tohle mě vystihuje nejlíp. Sám proti všem v zájmu zachování lidstva !!

BTW: potřeboval bych pozvat na pívo někoho z KM bo okolí ( odborníka na Android ) by mi objasnil pár věcí. To jsem zvědav :)
V.I.P.
samurraj
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung i8910 HD
Příspěvky:
19
Registrován:
10. 10. 2009 23:17
Odesláno:
28. 10. 2009 22:06

Re: Samsung i8910 hrozný fotky!!

Verzi mám (softwarová) 18910SERII2CZECHI3.... Četl jsem, že je k dispozici jakási verze od německého profíka (už nevím jméno) a že prej je to super, ale nepobral jsem, zda je to v češtině nebo jen v angličtině. Každopádně nechápu, proč nejde aktivovat ten stabilizátor. Myslel jsem, že je chyba jen v mém přístroji a teď se dozvídám, že tím netrpím jenom já.
Mobil Čumil Plus
6 příspěvků •Stránka 1 z 1