Všechno možné pro Symbianem co nemá vlastní kategorii.
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

Aplikace z PALM OS na UIQ3?

Všechno možné pro Symbianem co nemá vlastní kategorii.
tonda512
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC Universal
Příspěvky:
427
Registrován:
30. 01. 2007 18:30
Odesláno:
17. 07. 2008 00:12
Aplikace z PALM OS na UIQ3?
Společnost StyleTap konečně uvolnila první veřejnou beta verzi svého emulátoru, který umožní spouštět aplikace z Palm OS na Symbian. Pokud vše tedy bude fungovat tak, jak bylo naznačeno v říjnu 2007 na Symbian Smartphone Show, můžeme se těšit na několikanásobné rozšíření aplikací, které budeme moci v Symbianu používat. Na Palm opravdu existuje neuvěřitelné množství aplikací, takže se máme na co těšit. A co musíte pro získání beta verze udělat? Podle mne, je nejjednodušší možností počkat, protože beta verzi mají všichni, kdo jsou ve skupině StyleTap na google skupinách. Určitě alespoň jeden člověk to nevydřží a beta verzi na internet dá. Pokud jsem správně porozumněl různým zdrojům, tak už to dokonce i někdo udělal, bohužel jsem nenašel ještě odkaz. Další možností je do skupiny StyleTap registrovat, ovšem to je podmíněno schválením aministrátora (zakladatele) skupiny. Vzhledem k očekávanému počtu žadatelů, očekávám, že se jen tak nedočkáme. Ale lidé z uiqblogu již mají betu k dispozici, tak jen čekejme na uvolnění.

ObrázekObrázek
Mobil Profi User
1 příspěvek •Stránka 1 z 1