Všechno možné pro Symbianem co nemá vlastní kategorii.
14 příspěvků

Po pripojeni do autoradia hraje jen jedna strana repraku

Všechno možné pro Symbianem co nemá vlastní kategorii.
Uživatelský avatar
(CZ)Mates
Mobil Profi User
Zařízení:
Nokia E71/Samsung Galaxy S2
Příspěvky:
334
Registrován:
02. 01. 2007 19:27
Odesláno:
12. 05. 2009 20:33
Re: Po pripojeni do autoradia hraje jen jedna strana repraku
Tak ted nevim, jestli si vsichni dobre rozumime :D
On na zacatku psal, ze prehrava z E71 pomoci kazetovyho adapteru v autoradiu, coz znamena, ze ma kazetovej adapter na jednom konci s kazetou, kterou strci do autoradia a na druhym konci s klasickym 3,5 jackem. Jestli tu kazetu pripojoval na E71, pak musi mit redukci 3,5 -> 2,5.
A potom se tu najednou pise o redukcnim kabelu samec 3,5-3,5 samec, neboli proste do autoradia pres AUX.

Takze jak to tedy je :?: Nejlepsi by bylo to proste vyfotit a hodit sem odkaz, zacina se v tom totiz delat peknej zmatek :D
Mobil Profi User
pfoucek
Mobil Plus User
Příspěvky:
69
Registrován:
19. 06. 2008 07:57
Odesláno:
13. 05. 2009 01:13

Re: Po pripojeni do autoradia hraje jen jedna strana repraku

proto jsem to v podstate shrnul - taky se v tom uz zacinam ztracet

ten kabel 3,5 x 3,5 byl myslenej ten origos od nokie ale v jeho pripade by mel mit 2,5 x 3,5 . tak uvidime jaka bude odpoved
p.foucek

N97 fw 22.0.110
Mobil Plus User
tom.klima
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Nokia E71
Příspěvky:
23
Registrován:
17. 11. 2008 15:44
Odesláno:
15. 05. 2009 18:26

Re: Po pripojeni do autoradia hraje jen jedna strana repraku

Aha, tak to jsme se vazne nepochopili.

Mam kazetovej adapter na konci s 3,5 jackem. A mam redukcni kabel 2,5 - 3,5 ,kterej je puvodne od nejakejch sluchatek (je dlouhej cca 30cm a na konci ma vstup na 3,5 ,abys tam mohl strcit libovolny sluchatka; krom toho je tesne pred koncem toho kabelu tlacitko pro prijem hovoru a dirka mikrofonu,abys to mohl pouzit jako HF). A ten redukcni kabel ma na sameccim vstupu(do E71) 3 cerny prouzky, coz jak jsem pochopil, by mohl byt ten problem. Je to tak? Nebo ma kazda redukce na strane 2,5 3prouzky a problem je jen v tom,ze to ma i ten mikrofon a to tlacitko pro prijem a tim padem to nema prostor pro stereo??

A dik, ze se tyhle diskuzi venujete, vazne bych to rad vyresil.
Mobil Čumil Plus
pfoucek
Mobil Plus User
Příspěvky:
69
Registrován:
19. 06. 2008 07:57
Odesláno:
16. 05. 2009 01:40

Re: Po pripojeni do autoradia hraje jen jedna strana repraku

No takže -- já nevím jak ty ale já mám tento kabel a k tomu sem dostal tenhle konektor a tenhle kabel

Obrázek

při pohledu na oba tyto kusy je mi jasný že pokud strkám
konektor se 3ma proužkama do telefonu je k tomu samo i ta redukce - 3 proužky


nedalo mi to a strčil jsem do svý N95 8Gb sluchátka rovnou a ty hráli normálně jako kdybych tam měl prodlužku s mikrofonem
tak sem do telefonu bez redukce či čehokoli strčil ještě jiný sluchátka a to stejný hrálo to prostě normálně

když se podíváš na konektor od klasických sluchátek a na ten
co strkáš do telefonu tak ten do telefonu má sice 3 proužky ale délka je naprosto stejná nebo aspoň já to tak mám a prostě mi všechno hrálo normálně

ale dovolím si navázat na příspěvek (CZ)Matesa jestli by jsi to nemohl
připojit tak jak píše prostě rovnou do toho rádia bez
tý kazetový redukce ????? ale něco mi říká že kdyby to šlo tak rovnou uděláš a nebudeme to tu řešit

tak se ješte nazkýtá otázka jestli to nebude tou kazetovou redukci ale když zase píšeš že ti přes to hraje ipod či co normálně :-(

tak snad už jedině kdyby jsi si koupil tohle Obrázek

prostě normální redukci 2,5 na 3,5 a pak to propojil tím kabelem co připojuješ ipod či co
p.foucek

N97 fw 22.0.110
Mobil Plus User
14 příspěvků