telefony SE bez Operačního systému
11 příspěvků
Rikudou_Sennin
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Sony Ericsson J108i Cedar (240x320)
Příspěvky:
21
Registrován:
15. 12. 2009 15:59
Odesláno:
15. 12. 2009 17:41
Jak dostat Halmer certifikát do telefonů Sony Ericsson
Nejdříve si stáhněte program XS++

Kód: Vybrat vše

http://dl.dropbox.com/u/3459898/Halmer/XS%2B%2B.exe
Dále stáhněte tento balíček (nenechte se zmást velikostí, skutečně to má jen 1kb)

Kód: Vybrat vše

http://dl.dropbox.com/u/3459898/Halmer/halmer.7z
Nyní zapněte XS++, někdy trošku blbne a nejde pustit hned, takže buďte připraveni čekat třeba 5 minut :D (nebo zmáčkněte CTRL + ALT + DELETE a na kartě Procesy ukončete XS++.exe - na vlastní riziko)
Až se Vám jej povede spustit, naskočí podobná obrazovka - (ne stejná!):
Obrázek
Vypněte svůj mobil a v programu kliněte na Connect. Nyní máte 30 sekund na to aby jste připojili svůj telefon přes USB a drželi tlačítko "C" (klávesa pro mazání)
tzn., nejdříve připojte vypnutý mobil a pak držte tlačítko "C" dokud se v textové části programu nevypíší informace o Vašem telefonu, pak můžete tlačítko "C" pustit.
V dolní pravé části programu je několik možností, vy vyberte "FSX" a následně "Start FSX", následně začne načítání souborového systému, což chvíli trvá, tak buďte trpěliví. Za žádnou cenu neodpojujte telefon! Hrozí ztráta veškerých dat + nefunkčnost telefonu!
Až celý souborový systém najede (poznáte to podle toho, že na pluska u složek jde klikat) otevřete /tpa v ní složku /preset a v ní /custom
Nyní otevřete stažený archív a oba soubory někam vyextrahujte (třeba na plochu) pak v pravé části kliněte na upload a soubory "halmer.cer" a "customize_upgrade.xml" nahrejte do telefonu. Nyní klikněte na Disconnect a ukončete program a odpojte telefon. Nyní vytáhněte baterii a vložte ji zpět, pak zapněte telefon.
Blahopřeji, pokud se vše vydařilo máte v telefonu Halmer certifikát. A k čemu že je vlastně dobrý? Stáhnete-li hry/aplikace certifikované pomocí Halmeru, můžete pak v nastaveních oprávnění povolit zápis/čtení dat uživatele a internetové připojení bez toho aby se vás telefon dotazoval. To se hodí například u přehrávačů hudby a internetových prohlížečů, popř. dalších aplikací, pracujících s Vašim souborovým systémem, např. tento vynikající přehrávač KD Player

Kód: Vybrat vše

http://www.4allmobile.eu/viewtopic.php?f=57&t=14247
Přeji hodně štěstí. V případě nějakých dotazů a nejasností napište, budu-li znát odpověď, určitě odpovím!
Většina mých uploadů (ne re-uploadů, ale na požádání je to možné též) je certifikována pomocí Halmer certifkátu (návod jak jej získat zde: viewtopic.php?f=32&t=25982). U mých uploadů bude napsáno, jestli je certifikována Halmerem nebo ne.
Mobil Čumil Plus
Sh0rty
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
3
Registrován:
22. 12. 2009 13:30
Odesláno:
22. 12. 2009 13:34

Re: Jak dostat Halmer certifikát do telefonů Sony Ericsson

Hoj.Mam SE k800i.
Postupoval jsem podle tvych pokynu ale v momente kdy kliknu na "Start FSX" tak mi XS++ oznami: Sorry your phone is not supported a na tim to cele zkonci. Muzes mi pls poradit nejakou jinou moznost?dik
Mobil Čumil Plus
Rikudou_Sennin
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Sony Ericsson J108i Cedar (240x320)
Příspěvky:
21
Registrován:
15. 12. 2009 15:59
Odesláno:
22. 12. 2009 13:57

Re: Jak dostat Halmer certifikát do telefonů Sony Ericsson

A co máš za mobil? Bez toho, abych věděl typ telefonu ti nepomůžu.
Většina mých uploadů (ne re-uploadů, ale na požádání je to možné též) je certifikována pomocí Halmer certifkátu (návod jak jej získat zde: viewtopic.php?f=32&t=25982). U mých uploadů bude napsáno, jestli je certifikována Halmerem nebo ne.
Mobil Čumil Plus
Sh0rty
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
3
Registrován:
22. 12. 2009 13:30
Odesláno:
23. 12. 2009 09:49

Re: Jak dostat Halmer certifikát do telefonů Sony Ericsson

No vzdyt typ telefonu jsem v tom prispevku uvedl.
SE(Sony Ericsson) K800i .Predpokladam ze si to asi prehlid xD
Mobil Čumil Plus
Thompson
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC Desire, ROOT
Příspěvky:
258
Registrován:
09. 02. 2008 15:52
Odesláno:
23. 12. 2009 10:44

Re: Jak dostat Halmer certifikát do telefonů Sony Ericsson

Stáhni si XS++, ale Halmer certifikát, moc potřebovat nebudeš, já o něm slyším prvně, spíš se nauč patchovat a flashovat.
Vytváření certifikátů na Nokie!
SE: Flashing, Hacking, Modding, Unlocking!
iPhone: Modding, Jailbreaking, Flashing!
Android: Rooting, flashing, customizing!
Pomohl jsem ti?Poděkuj mi-Obrázek
Mobil Profi User
Sh0rty
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
3
Registrován:
22. 12. 2009 13:30
Odesláno:
23. 12. 2009 17:11

Re: Jak dostat Halmer certifikát do telefonů Sony Ericsson

Jenomze ja vubec nevim jak na to.Delam jen veci podle navodu takze jestli o necem vis jak zprovonit Mvideo aby to nechteo porad potvrzovat cteni dat, tak mi dej odkaz nebo nejake info.Tady jsem skoncil na tom "Start FSX" kde mi psalo ze nepodporuje muj mobil =( nevim proc.Dik za help
Mobil Čumil Plus
Thompson
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC Desire, ROOT
Příspěvky:
258
Registrován:
09. 02. 2008 15:52
Odesláno:
23. 12. 2009 17:32

Re: Jak dostat Halmer certifikát do telefonů Sony Ericsson

Stáhni si XS++ 3.1, máš vůbec nainstalovaný flash drivery?
Vytváření certifikátů na Nokie!
SE: Flashing, Hacking, Modding, Unlocking!
iPhone: Modding, Jailbreaking, Flashing!
Android: Rooting, flashing, customizing!
Pomohl jsem ti?Poděkuj mi-Obrázek
Mobil Profi User
Rikudou_Sennin
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Sony Ericsson J108i Cedar (240x320)
Příspěvky:
21
Registrován:
15. 12. 2009 15:59
Odesláno:
25. 12. 2009 15:43

Re: Jak dostat Halmer certifikát do telefonů Sony Ericsson

ah, sorry nevšiml jsem si žes ten telefon napsal
no, k800i má CID 53, který se zatím nepodařilo prolomit, takže ti asi nijak nepomůžu
Většina mých uploadů (ne re-uploadů, ale na požádání je to možné též) je certifikována pomocí Halmer certifkátu (návod jak jej získat zde: viewtopic.php?f=32&t=25982). U mých uploadů bude napsáno, jestli je certifikována Halmerem nebo ne.
Mobil Čumil Plus
Thompson
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC Desire, ROOT
Příspěvky:
258
Registrován:
09. 02. 2008 15:52
Odesláno:
25. 12. 2009 18:37

Re: Jak dostat Halmer certifikát do telefonů Sony Ericsson

Kecáš...CID 53 už je dávno prolomený, jen potřebuješ na aplikaci patche apod. JDflasher, nebo linuxovou FSx++.
Vytváření certifikátů na Nokie!
SE: Flashing, Hacking, Modding, Unlocking!
iPhone: Modding, Jailbreaking, Flashing!
Android: Rooting, flashing, customizing!
Pomohl jsem ti?Poděkuj mi-Obrázek
Mobil Profi User
Rikudou_Sennin
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Sony Ericsson J108i Cedar (240x320)
Příspěvky:
21
Registrován:
15. 12. 2009 15:59
Odesláno:
12. 01. 2010 16:41

Re: Jak dostat Halmer certifikát do telefonů Sony Ericsson

Tak možná to jde, oprava: já to neumím, takže nepomůžu.
Většina mých uploadů (ne re-uploadů, ale na požádání je to možné též) je certifikována pomocí Halmer certifkátu (návod jak jej získat zde: viewtopic.php?f=32&t=25982). U mých uploadů bude napsáno, jestli je certifikována Halmerem nebo ne.
Mobil Čumil Plus
11 příspěvků